Новости

Голова Первомайської райдержадміністрації різко розкритикував «роботу» місцевої філії райавтодору

444

Відбулася щотижнева нарада у голови райдержадміністрації із заступниками голови райдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час наради був обговорений  стан забезпечення ямкового ремонту комунального значення доповів перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Бондаренко. Він зазначив, що всі сільські та селищна ради району запланували кошти на ремонт доріг, окрім Кінецпільської сільської ради.

 — Лисогірська та Степківська сільські ради підійшли до цього питання по – господарськи та обгрунтовано, тому запланували в бюджетах понад 100 тис. гривень. Та назвав сільради,  які запланували по 3 тис. гривень. Питається чи не занадто «економно» будуть  здійснені ямкові ремонти доріг? І чи це взагалі можливо здійснити? Також Сергій Володимирович зазначив, що направлені листи до селищного та сільських голів з проханням  передбачити кошти в  місцевих бюджетах 2015 року  на ремонти доріг, — говориться в повідомленні в прес-служби Первомайської райдержадміністрації.

Воістину дороги в країні перебувають у «воєнному» стані, як після бомбардування. Очевидно і ДТП відбуваються  зокрема і через цю причину. На нараді від 02 лютого 2015 року головою райдержадміністрації  було надане доручення  директору філії Первомайського райавтодору ДП Миколаївський облавтодор  Валентині Бабіч  щодо косметичного  (ямкового) ремонту  дороги державного значення Р-06 Ульянівка- Миколаїв.

 — В той час, що роботи необхідно виконати терміново  та провести  ремонт в суху погоду, щоб не викинути кошти та засоби для ремонту на вітер. До речі район вишукував не тільки будівельні матеріали, а й пальне для філії Первомайського райавтодору, щоб все таки виконати цей ямковий ремонт, — зазначив голова райдержадміністрації.

Пройшов тільки місяць, а цього ремонту, ніби  не було, а можливо його в землю  закопали. Проте  Валентина Бабіч в «культурній формі та їй притаманній манері тону» відповіла, що ремонт був виконаний вчасно та якісно. Отже, як дбаєш, так і маєш. Так ми в Європу не скоро попадемо.

Віктор Сирота доручив Сергію Бондаренку комісійно перевірити якість ремонту та взагалі його наявність.

23 Комментариев

  1. прямо

    Март 13, 2015 at 3:15 дп

    Ай, молодець !

    • горик

      Март 14, 2015 at 2:42 дп

      Тупой наезд на Валентину! Хотят усадить своего человека в ее кресло! Это говорит о том, что глава района контрацепт!

      Бабич мы с тобой! Держись!

  2. Очевидец

    Март 13, 2015 at 11:16 дп

    На выезде с первомайска в стороно голованевська немного залатали.И все!

    • Очевидец

      Март 15, 2015 at 6:48 пп

      я там ежжу каждый день и этого не вижу

  3. Патріот ця райавтодорога зариває всі гроші в землю.Наживаються та строять собі палаци.

    Март 13, 2015 at 11:39 дп

    Ця автодорога наживається на нас водіях .Заривають гроші вземлю, там же не видно, що кладеться та строять собі палаци.За наші гроші катаються на службових машинах щодня додому.Я біля неї живу та бачу.

  4. Патріот ця райавтодорога зариває всі гроші в землю.Наживаються та строять собі палаци.

    Март 13, 2015 at 11:40 дп

    Патріот ця райавтодорога зариває всі гроші в землю.Наживаються та строять собі палаци.А ми водії ламаємо машини та ремонтуємо за свої гроші.

  5. упс

    Март 13, 2015 at 9:20 пп

    А знают ли жители Первомайска и района: что деньги на ремонт не город и сельские советы должны забивать со своих у кого есть, а должны идти с государственного бюджета ибо заложены в цене бензина. Учитывая стоимость бензина, какие у нас дороги должны быть.
    ЗАЧЕМ ЭТА ПОКАЗУХА ?

  6. район

    Март 14, 2015 at 9:22 дп

    ця рыгалка отмывала грошы ригам — дороги все спишуть.За шо отправляли антимайдан за бабичкини гроши.правильно треба на ню правосекыов направити вони розбируться

  7. водитель

    Март 14, 2015 at 9:27 дп

    деньги на ремонт дорог района выделяли из района, а мадам их отмывала через бондаренка и демченка поэтому рассуждать с какого бюджета они пришли нечего тут факт корупции

    • Саша

      Март 15, 2015 at 1:01 дп

      До дорог бондаренко нікого не підпускав

  8. Робітник райавтодора

    Март 14, 2015 at 3:06 пп

    Читаючи цю статтю та репліки про Валентину Бабич диву даєшся. Як можна так цинічно викладувати цю брехню в інтернет. Я з нею проробив багато років. Було по різному і скрутні часи и нормальна робота але вона завжди старалася зберегти колектив та дбала про дорги району як могла .Наша бригада виконувала цей ямковий ремонт біля якого стільки шуму. Ми довго не могли приступити до його виконання але Миколаївський облавтодор таки виділив нам паливо та ми почали роботу. Місцева влада не виділила ні копійки на цей ремонт. та яма яка розміщена на фотографії навіть ні з цієї дороги. Мабуть вони туди і не їздили.
    Коментатори які зараз поливають брудом нашого керівника роблять це із всім її колективом. А ми працюемо зараз не тільки в районі а й в в місті на тій дорорзі яку поливають брудуом вже другий день а зветься вона Ульянівка-Миколаїв.
    Надіюсь що скоро все стане ясно та винні в цій брехні будуть покарані тому що на брехні ми в європу не скоро попадемо.

    • прямо

      Март 15, 2015 at 3:19 дп

      Куда-куда? В европу? Блин, сколько лохопетов ещё в этой стране? Страны нет, а Вы ещё куда-то вступаете? Будьте реалистами, готовьте гробы. Скоро на тот свет вступать будем. Европейцы с голой жопой.

  9. Очевидец

    Март 15, 2015 at 6:46 пп

    Уж сильно защищается эта автодорога.Видно прибыльное место в наше время.А поклепа тут никакого нету, впрочем не только эта трасса не сделана, а в городе тоже ужас!Куда смотрит прокуратура и милиция.Нужно избавляться от таких руководителей, как Бабич.Она не просто не професионал, а денюшки отмывает поэтому чувствует себя безнаказано видно есть в этом деле покровители! Странно что голова новый не реагирует может с ним тоже делятся.Как делают ремонты эти службенки особенно перед выборами мы все видим а потом ломаем машины на этих ямах.Долой корупционеров и их прислужников!

  10. Бывший райавтодоровец

    Март 15, 2015 at 7:22 пп

    Это смешно читать как валентина себя сама защищает ниодин работник службы за нее не вступиться или же им нужно работать зарплата постоянно с опозданием и с задержкой семья ели выжывала а она каждый день ездит на работу и с работы на рабочей мащыне и синка а админист пристроила конечно теперь никакой годова чи його помощники не будуть з нею бороться а те шо с ней работают нещасные люди за свои деньги ездят ремонтировать дороги гнаметлой таких начальников пусть поживут на наши зарплаты

  11. нейтрал

    Март 15, 2015 at 7:44 пп

    молодцы администрация начали поднимать проблемы из нутри а то понабирали на работу блотных а теперь ничего им сказать не можете. Странно когда действительно очистят власть от родственников и блотных- так никогда порядка не будет. Мы по-прежнему живем за принципом я начальник — ты дурак

  12. димас

    Март 15, 2015 at 8:46 пп

    Класно такого резонанса не видел а главное как эта дорога достала нас жителей а бабки туда вливают бешенные
    нужно прислушаться к голосу народа и с кайфом выгнать эту валентину и поставить чесного человека и грамотного чтоб знал что и куда нужно ложить тогда дороги будут существовать не один месяц как у райавтодора Смехатура!

  13. Дальнобойщик

    Март 16, 2015 at 11:13 дп

    Что вы пишите всякую глупость, вы вообще ездили по другим дорогам? В стране война. Я знаю ее, и ее коллектив. Это только дебил может сказать, что она не профессионал. Дороги в нашем районе лучше, чем в других районах области и не только. Хочется сказать спасибо за проезд зимой, так как раньше там всегда были пробки. Прекращайте травить райвтодор. А вы в своей жизни сделали что-то полезное? Или привыкли искать блох в чужих карманах, а зарплата в администрациях, на сколько я знаю, низкая, поэтому я не завидую ее сыну, и насколько я знаю парень он толковый, так что не надо было его пристраивать. Есть такие люди в адиминистрации, которые там работают и пристраивают своих сыновей с одной должности на другую, потому что они заваливают работу и их мамочка бегает просит, что бы их пристроили на другую, более безответственную.

  14. первомаец

    Март 16, 2015 at 3:00 пп

    Весна…Корова проходя через дорогу наложила кучку, а мухи слетелись на аромат и начали жадно смаковать, причмокивая при этом. Чего еще им для счастья то надо?

  15. нейтрал

    Март 17, 2015 at 12:21 пп

    Хватит про это семейство Воры есть воры, как бы себя не защищали. На ремонтах дорог отмывают милионы денег и делятся с администрацией а страдают люди.Пора за них взяться общественности.Сколько этой ригалке и ее боссам пировать?

  16. Добряк

    Март 17, 2015 at 1:28 пп

    Дебіл- є дебіл, тому так і живе добре наша ненька Україна, біле приймає за чорне і навпаки.

  17. Аноним

    Март 17, 2015 at 8:07 пп

    Баранам хоть ссы в глаза — все божья роса

  18. Дожились