Новости

Де в Первомайську можна здати документи на оформлення біометричних паспортів

1.7K

У Миколаївській області відкрито 7 станцій подачі документів для видачі біометричних паспортів. Про це розповів начальник управління державної міграційної служби України в Миколаївській області Володимир Іванов. За його словами, паспорт оформлюється від 7 до 20 робочих днів залежно від терміновості. Вартість оформлення теж диференційована, все залежить від виду документу та строків виготовлення.

У Миколаївській області можна здати документи на оформлення біометричного паспорта в обласному центрі за наступними адресами: вул.Декабристів, 5а, вул.Фрунзе, 2, вул.Адміральська, 27/1, вул.Садова, 3в. А також у містах Первомайську (вул.Грушевського, 29), Южноукраїнську (вул.Спортивна, 3) та Баштанці (вул.К.Маркса, 5а).

Відзначимо, що біометричні паспорти дозволять громадянам України безперешкодно їздити в країни ЄС після підписання Угоди про безвізовий режим. Особливість документа в тому, що це посвідчення особи буде містити електронний носій даних, на який буде нанесена інформація про біометричні показники власника документа з метою його ідентифікації.

5 Комментариев

 1. Питання вирішене

  Март 14, 2015 at 10:36 дп

  Сьогодні можна не отримувати паспорт, а записатися в чергу на прийом через 6 місяців, потім почекати ще трішки і до середини осені у вас буде новий паспорт. Можна і за місяць отримати… Як? Вгадайте з одного разу. Але в Київ відзвітували, що питання вирішене. Прокурор а-ууууу! Скільки можна з народу знущатися. Ганьба!

 2. Эмигрант

  Март 14, 2015 at 12:14 пп

  Ждал 2 месяца в Первомайске, потом месяц в Южноукраинске, от быстроты прям охренел. Хотя не понял почему мои документы необработанные 2 месяца провалялись в Первомайске, наверное надо было за срочность кому то дать, а может и по морде

 3. Бандера

  Март 14, 2015 at 3:40 пп

  Особисто балакав з жіночкою з паспортного столу,раніще апаратура що робили загран поспарта була в Миколаєві і ПівденноУкраїнську,дві точки на область,зараз вже є і в нас,нещодавно поставили,де які питання про робот системи,інтернет зля зв»язку з базою в Києві лише супутниковий,часто лагає та вирубається,ціна то інше питаня,а так вона сказала проблем немає,приходь і роби .

 4. ))))))))))

  Март 16, 2015 at 2:01 дп

  Наступного разу спитай за чий кошт та система була куплена. А коли дізнаєшся не забудь передумати і зробити в іншому місті! Ну так, шоб бути чесному самому перед собою!

 5. )))))

  Март 16, 2015 at 6:19 пп

  А ти наступного разу спитай за чий кошт ту апаратуру купили.І їдь в ПівденноУкраїнськ або Миколаїв.щоб так…по чесному

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска