Новости

Первомайські студенти НУК ім.адмірала Макарова відзначили річницю першого публічного виконання Державного гімну України [ФОТО]

2.0K

Первомайські студенти ПІ НУК ім.адмірала Макарова у річницю першого публічного виконання Державного Гімну провели флеш-моб, під час якого акапельно заспівали головну національну пісню. Урочисте виконання гімну проходило з самого ранку безпосередньо в аудиторіях при відкритих дверях.

Студенти прийшли на флеш-моб, одягнувши вишиванки. Також до цього заходу вони підготували стіннівки та презентації, які розмістили у фойє закладу. Всі бажаючі могли ознайомитися з історією написання Державного Гімну та біографією його творця – Михайла Вербицького.

DSC_0713 DSC_0709

Ініціаторами та організаторами цього заходу виступила гуманітарна кафедра закладу та безпосередньо циклова комісія під керівництвом Валентини Тітомир. – Ми би хотіли, – говорить Валентина Степанівна, – аби такі заходи сприяли вихованню поваги у молоді до Національних символів, серед яких гімн посідає чільне місце.

DSC_0707 DSC_0705 DSC_0703

Нагадаємо, що цими днями українська громадськість відзначила відразу два ювілеї: 4 березня – 200 років з дня народження автора мелодії українського національного гімну, а 10 березня – 150 років з часу першого публічного виконання гімну у місті Перемишлі (Польща).

DSC_0699 DSC_0696

Також, 6 березня 2003 року, Верховна Рада ухвалила Закон «Про Державний Гімн України». Сьогодні ведеться мова й про встановлення Дня Державного гімну України. А в місті Бориспіль, що є батьківщиною автора слів гімну Павла Чубинського, буде встановлено пам’ятник національному символу України. Про це повідомив міський голова Борисполя під час роботи групи Асоціації міст України.

 Наталя Клименко

www.ppi.net.ua

 

8 Комментариев

  1. :)

    Март 14, 2015 at 12:13 пп

    Найда тоже дома співав гімн в трусах, але чого його не показали на сайті? Досить бути бутилками.

  2. прямо

    Март 15, 2015 at 3:21 дп

    Слава Молдавии !!!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска