Новости

В Первомайській райдержадміністрації обговорили питання волонтерської допомоги АТО

1.1K

В Первомайській райдержадміністрації проведена нарада з питання консолідації волонтерських сил району щодо надання допомоги АТО та прозорості щодо цільового направлення,  так необхідної допомоги військовим.

Про це сайту Первомайськ-ІНФО повідомили в секторі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

В районі щотижня збирається допомога через меценатів – фермерів та керівників сільгосппідприємств району. Фактично десятками тонн продукції відвозиться на схід чи надається допомога переселенцям. Але останнім часом в країні  частішають випадки шахрайства, яке діє під прикриттям волонтерства. Аби не стати жертвою таких шахрайських схем, варто співпрацювати лише з перевіреними волонтерськими організаціями.

 — Сьогодні наше завдання конкретно і цілеспрямовано надавати допомогу та скоординувати роботу волонтерів в районі. Медики повинні безоплатного лікувати поранених та демобілізованих, — зазначив голова райдержадміністрації Віктор Сирота.

P3130004

Голова районної організації ветеранів війни та праці Марія Новосельська звернулася до присутніх із проханням повідомляти громадськість району, щоб люди були впевнені, що їхня допомога дійте до солдата. Всі військовозобов’язані, яких відправляють в АТО, повністю одягаються сільськими громадами та забезпечуються необхідним.

P3130003

Наразі велика проблема із транспортом в АТО. Сепаратисти не виконують Мінських домовленостей, тому гатять по наших військах із усієї зброї, нівечать транспорт.

— Наша організація ніколи не просила  допомоги, ми збирали кошти, ремонтували та бронювали машини своїми силами. Але тепер навіть запчастини купити проблематично, а машини рятують життя наших військових, — сказав голова громадської організації «Майдан –Південь» Ігор Городнюк.

Він також відмітив, що волонтерська організація «Крила Фенікса» подякувала волонтерам його  громадської організації за якісний та швидкий ремонт транспорту для АТО.

P3130002

Також було підняте питання забезпечення учасників АТО та членів їх сімей земельними ділянками. Як відомо, 237  громадян цієї категорії звернулися із заявами, та тільки 111 із них – жителі району. Вже 56 чоловік отримало свідоцтво на право власності на земельну ділянку. Проте Віктор Сирота зазначив, що в районі вистачає землі, тільки потрібно її  побачити та не зазіхати на землі Міністерства оборони, яка значиться в нашому районі, бо це безперспективно.

P3130001

За результатами наради готується розпорядження голови районної державної адміністрації, в якому буде регламентоване питання надання медичної та психологічної допомоги демобілізованим та пораненим учасникам АТО, формування щотижневих заявок волонтерських організацій району щодо конкретних потреб військових, з метою підготовки такої допомоги.

9 Комментариев

 1. Реалист

  Март 17, 2015 at 3:24 пп

  Одевают , кормят, ремонтируют технику — народ за свои личные сбережения,технику и 15% военного налога — предприятия и работяги, снаряжение и бронетранспортеры — НАТО . А что дает ДЕРЖАВА,ПРАВИТЕЛЬСТВО ,кроме направления в морг ????

  • :)

   Март 17, 2015 at 6:06 пп

   держава и правительство дают медали посмертно…

 2. Бандера

  Март 17, 2015 at 8:14 пп

  ага лише перевірені волонтери ,де можно ознайомитись з діяльностью «майдан півень» ? сайт,кошторис,кому допомогли ?райвиконком підбирається до волонтерських коштів,розпил найкраще не придумаєш,ніхто не злове.

  • мп

   Март 19, 2015 at 10:57 пп

   треба слідкувати за пресою.подивлятись в інтернет .звітність є і буде. поперек горла стеє майдан південь.бандера ти крім бруду більше хорошого не бачиш.

   • ...

    Март 24, 2015 at 5:19 дп

    Дайте посилання на фінансові звіти Майдан-південь, якщо ваша ласка.

 3. П.С.

  Март 19, 2015 at 1:18 дп

  Единственный вопрос -какого хрена? Волонтерство в нашей стране и родилось,от личного сознания того что власть не делает ничего а продолжает воровать!И как раз вопреки власти!Но и тут эти негодяи сориентировались и завели себе ручных»волонтеров» и теперь баланс есть,и попробуйте обвинить в не патриотизме, героями сами себя назначать по блату будут- ЦИНИЗМ высшей степени!

 4. мп

  Март 19, 2015 at 11:00 пп

  майдан південь ручнім не був і не буде.писаки блин. Збери та відправ В АТО а не базікай .ПС

  • П.С.

   Март 20, 2015 at 2:00 пп

   про мп никто и не упоминал!чего это вы переполошились?-даже странно как то…….

 5. Х/З

  Март 20, 2015 at 2:04 пп

  может «на воре и шапка горит)

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска