Новости

Первомайский нардеп Корнацкий не проголосовал за ввод миротворцев в Украину

370

Вчера Верховная Рада приняла постановление об одобрении обращения от имени Украины к Совбезу ООН и Совету ЕС о развертывании на территории Украины международной операции по поддержанию мира и безопасности.

А вот за постановление об особом статусе отдельный районов, городов и сел Донецкой и Луганской областей проголосовали все 10 николаевских нардепов.

14 Комментариев

  1. Помочник дипутата

    Март 18, 2015 at 8:18 пп

    А.О. скоріш за все правий хоч тому, що по-перше саме НАТО зі своїми миротворцями не хоче робити на теренах колишнього СРСРу
    другу Югославию чи Лівію.
    По друге: які можуть бути миротворці у зоні бойових дій, які лише зменшились за інтенсивністю, але не припинились.
    Якщо «мирні творці» хочуть отримати реальні бойові дії, а не таке собі миротворче патрулювання, до якого звикли у інших мирно творчих місцях, то це цілком в перспективі.
    А там зважаючи на непередбачувану чи цілком передбачувану реакцію РФ — недалеко й до Ш-ї світової війни.
    Тому й правильно не проголосував.Значиця, розбирається не тільки у земельних питаннях, сільському господарстві, а й у військовій виликій політиці.
    А зупинити віну на Донбасі може тільки розум. Проявлений звичайно з обох боків.
    А в нас до чь=ого вже доходить? Мало того що на тлі націо, нацистських ідей людей стравлюють та ще й на церковних справах6 ті що ходять до КП хароші, ті, що до МП — вороги.
    Хоча б БОг для усіх один Є.

    • Наталія Волошина

      Март 19, 2015 at 12:45 дп

      А що це за ПОМОЧНИК ДИПУТАТА? ЦЕ ЯКОЮ МОВОЮ НАПИСАНО? ))))) Чи це такий стьоб?

      • Помочник дипутата

        Март 19, 2015 at 10:36 дп

        Помочник, помочник.
        А от ти хто така пані, а може пан блакитнього кольору, що полюблює взягатись у жіночні одяги та імена ???
        Чи не з тих шо закон пропихуєте «До тюрми за критику влади та підрив її авторитету» ???
        І шо то у тебе за питання про якийсь «стьоб».Шо то за слово таке?
        Може то помилка у написанні: якась їдна літера пропущена, а мо білше? Або якась зайва.

        • )))))

          Март 20, 2015 at 11:32 дп

          Шось у того горе-депутата якісь «помочники»хворі

    • Аноним

      Март 20, 2015 at 10:48 пп

      він так же розбираеться як і ти, проголосувавши за особливий статус вони віддали донбасс як і крим. Тепер розмежувальна лінія буде границею україни, це вже всім зрозуміло.

  2. vk

    Март 18, 2015 at 9:54 пп

    Знали кого вибирали

  3. Айфончик

    Март 19, 2015 at 12:53 дп

    Аркаша пошел против Порошенка? Очень интересно! Походу Аркаша в первый и последний раз депутат!

    • Помочник дипутата

      Март 19, 2015 at 10:39 дп

      Не такий Він вже дурний та необачний, як дехто вже радіється.
      Це далеко не наш колишній дипутат Толян Козловеський.

    • да уж

      Март 19, 2015 at 9:06 пп

      Причём тут против или нет. Да такие как это и одного разу не станут нардепом

  4. Фима

    Март 19, 2015 at 9:18 дп

    А Айфончик: таки прав !

  5. Ксенія Волошина

    Март 19, 2015 at 8:23 пп

    який депутат такий і «помочник дипутата»))))

    • гвоздик

      Март 20, 2015 at 11:41 пп

      спроси у своей кобылы

  6. Яяя

    Март 20, 2015 at 5:18 пп

    Вірно, підтримую!

  7. Искатель

    Март 26, 2015 at 7:36 пп

    Спор подобен спору людей живущих в подземельи о жизни на облаках. Единственный кто что то может знать — Помощник депутата. Если он настоящий. Остальные — черпают информацию из ТВ — Источника Лжи.