Новости

Прокурор області В’ячеслав Кривов’яз провів особистий виїзний прийом громадян у місті Первомайськ

1.6K

25 березня 2015 року прокурор Миколаївської області  В’ячеслав Кривов’яз провів особистий прийом мешканців міста Первомайськ та району. 

Про це сайту Первомайськ-ІНФО повідомили в прес-службі прокуратури області.

У ході особистого прийому до прокурора області звернулись 20 громадян із особистими питаннями, які стосувались стану досудового розслідування у кримінальних провадженнях, бездіяльності правоохоронних органів, порушення законодавства у земельній сфері.

За кожним із звернень прокурор області дав доручення провести ретельні перевірки та за наявності підстав вжити заходів прокурорського реагування.

Керівництвом прокуратури області і в подальшому плануються виїзні прийоми громадян у всі райони області.

20 Комментариев

  1. Депутат

    Март 26, 2015 at 8:34 пп

    Комментировать будем, когда будут результаты после встречи. Пока впечатление хорошее.

    • прямо

      Март 26, 2015 at 10:59 пп

      Так прокурор приезжал, чтоб впечатление Вам о себе оставить?Ай молодець!

  2. Кунцисько

    Март 26, 2015 at 8:49 пп

    Про нового прокурора то понятно.Приїхав спасибі.
    Послухав дякуємо.
    Допоможе навести хоч більш — менш примітивний законопорядок у місцевій уряді та суспільстві будемо щиро вдячні.
    Але де поділась відео зняте з селища цукрового заводу про розграбування цілого цього мікрокраврайону нашого сумно відомого міста.
    Це що для того щоби Прокурор області перебуваючи у нас з вивченням обстановки не наткнувся на ті відео кадри та не почав шукати хто ж то такитй довів справу до руйнування і заводу і комунальних цілком нормальних будівель і спору і хто з владних начальників собі так просто спокійнісінько за тим усим спостерігав.
    Але ж видео можна ж чи треба навіть тепер буде направити просто самому Прокурору області.
    І це можна зробити через той же неформальний ісполком города, раз формальний не чого не робить.

    • Н.И.

      Март 26, 2015 at 10:24 пп

      а вы обращались к неформальному исполкому с предложением, с вашей помощью ,и с вашим участием поднять этот вопрос? Думаем,даже знаем-нет.А стоило бы,к слову сказать мы были на встрече и подали прокурору с10 вопросов,очень важных для города и подготовленных с помощью и с подачи громады.Полтора часа непрерывного диалога .Связывайтесь,помогайте,не стесняйтесь вместе мы сможем!

      • прямо

        Март 26, 2015 at 10:57 пп

        С подачи какой громады?Что за чушь.Кто Вас уполномочил, что-то там подавать от имени громады.Дибилы, Вас скоро бить начнут, не разбирая, какой там исполком, формальный или неформальный.

        • Н.И.

          Март 27, 2015 at 7:46 дп

          прямо-в 21.на то он и неформальный что может сдачи дать,а ты формальному то кем приходишься?

          • прямо

            Март 28, 2015 at 1:53 дп

            С идиотами диалог не поддерживаю.С политическими «детьми» тем более.

        • ПетроІльф

          Март 27, 2015 at 4:14 пп

          Товаришу(шці) «ПРЯМУ»:
          Сам(а) дура(ак)…..
          Шо за манери: Чуть шо зразу «..бить морду…».
          Адже од імені громади має право говорить кожний, бо в Конистуції є записано шо носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ.
          А цензура забронена.
          Тому нема нам чого рота закривати різним «прямам».
          А влада у нас кривобока того шо люди таких у нюю обирають.
          Та й взагалі брехати — гріх, красти ще більший — гріх,узурповивать владу та крутити корупції — найвищий гріх.
          Але цего всего можна позбавитись лише тоді коли у людей у головах замість тирси хоч трохи мізку появиться, а з ним хоч трохи почуття гідності, самоповагита розуміння що ми кожен окремо і всі разом є ЛЮДИНИ-гоми сап’єнси, а не сіре холопство та бидло.

          • прямо

            Март 28, 2015 at 1:50 дп

            Повторюсь в десятый раз.В городе нет алгоритма принятий решения громадой города.В том смысле, что громада города быстро и прозрачно не может проголосовать за то или иное решение.В который раз пытаюсь объяснить, что нужно в срочном порядке провести регистрацию жителей города в формате «паспорт+телефонный номер или IP-адрес» на официальном сайте города.Тогда появляется механизм принятия любых коллегиальных решений.Допустим выноситься предложение уволить или принять кого-то на должность.Люди путём СМС или через интернет на протяжении,допустим,недели голосуют за данное решение, после чего оно вступает в законную силу.И всё, громада решила, так тому и быть.К примеру вопрос переименования площади Ленина решался буквально одной, двумя сотнями людей, которые не могут представлять всю громаду города, а значит решение по этому вопросу заведомо нелегитимное.Вот когда решение примут 35 тысяч людей (КВОРУМ)-это будет объективное решение, а так это всё детский сад.Кто входит сейчас в , так называемый, неформальный исполком?А кто захотел, тот и пошёл туда.Друзья невозможно из заведомой лжи делать правду.Ну никак.Давайте модернизироваться, прежде всего.У нас, что чиновники или депутаты не могут у себя сделать онлайн приём граждан.Или в сесионном зале нельзя поставить видеокамеры?Всё это можно сделать.Начинать нужно с изменения работы официального сайта.С введения онлайн секретаря исполкома.Диалог нужен, а все прут только монологом.В том числе и неформальный исполком.Где телефоны, кто кем себя там мнит?Очередной блеф.

      • Кунцисько

        Март 27, 2015 at 4:19 пп

        До Прокурора усі попасти й не могли.
        А свого відеознімання у нас немає.
        Але відео є у автора того кіно про Сахзавод, от у нього можна й попросити та направити Прокурору області разом із коментарами до того відео, які також з сайта Первомайсько-інфо так швидко хтось заховав.

        • Н.И.

          Март 28, 2015 at 11:56 пп

          для прямо-в который раз повторяем-ПЯТНИЦА В 15 00 У ГОРИСПОЛКОМА!!!!!!!

          • прямо

            Март 29, 2015 at 2:23 дп

            Что имнно, пятница 15.00 у исполкома?

          • Н.И.

            Март 30, 2015 at 10:28 дп

            В пятницу вы сможете стать либо оппонентом,либо участником неформального исполкома,ну или просто пообщаться в живую, и высказать свою точку зрения и хотя бы для себя сделать выводы!-Нам в свою очередь будет интересно, и полезно иметь вашу точку зрения как помощь , либо как критику.

  3. Кунцисько

    Март 26, 2015 at 8:51 пп

    Про нового прокурора то понятно.Приїхав спасибі.
    Послухав дякуємо.
    Допоможе навести хоч більш — менш примітивний законопорядок у місцевій уряді та суспільстві будемо щиро вдячні.
    Але де поділась відео зняте з селища цукрового заводу про розграбування цілого цього мікрокраврайону нашого сумно відомого міста.
    Це що для того щоби Прокурор області перебуваючи у нас з вивченням обстановки не наткнувся на ті відео кадри та не почав шукати хто ж то такитй довів справу до руйнування і заводу і комунальних цілком нормальних будівель і споруд і хто з владних начальників собі так просто спокійнісінько за тим усим спостерігав.
    Але ж видео можна ж чи треба навіть тепер буде направити просто самому Прокурору області.
    І це можна зробити через той же неформальний ісполком города, раз формальний не чого не робить.

  4. От

    Март 27, 2015 at 9:32 пп

    От так де ж те відєо про сахарний завод, як розграбляється природа і цілі зданія?
    Чого убрали з Первомайська-Інфа?
    Так і непонятно.
    Хто ці питання шо показувать а шо ні???

  5. ..............

    Март 29, 2015 at 5:52 пп

    ДА ПРИЕЖАЮТ ДЛЯ «ГАЛОЧКИ» УЧИТЕЛЯМ ПЕРВОМАЙСКОГО РАЙОНА С ЯНВАРЯ НЕ ДОПЛАЧЕВАЮТ ПО 300-400 ГРН. В СВЯЗИ С ЧЕМ?????? И ПОЧЕМУ ПО ДРУГИМ РАЙОНАМ НЕ СНИМАЮТ,А У НАС ДА???

    • Я

      Апрель 1, 2015 at 5:51 пп

      В связи с вступлением Первомайского района в ЕС,другие районы еще не успели вступить…

  6. Бандера

    Апрель 1, 2015 at 10:50 пп

    «Прямо» може лише в коментах підсирати,вийти реально поговорити слабо ?чи взагалі сидить троляка десь в кацапетівці і «пісирає»,вийда в п»ятницю о 15 00 захисти Дромашко,напиши плакатик (Людя я стАбой),то хоть повеселиш нас.

  7. гвоздик

    Апрель 7, 2015 at 8:31 пп

    бандера а поскачешь как козел тогда приду посмотреть

  8. гвоздик