Новости

План по мобілізації в Первомайському районі виконувати проблематично, в тому числі, через бездіяльність сільских голів, — РДА

1.4K

В Первомайській райдержадміністрації відбулася чергова щотижнева нарада, під час якої голова райдержадміністрації розпочав засідання із подяки за проведену толоку 20 березня — прибирання скверу Перемоги біля райдержадміністрації та наголосив на тому, щоб усі взяли участь у прибиранні прилеглої до райдержадміністрації території.

Про це видання Первомайськ-ІНФО повідомили в перс-службі РДА.

Про хід виконання   мобілізаційних та демобілізаційних заходів в Первомайському районі доповів Анатолій Бичков, військовий комісар, начальник Первомайського гарнізону Первомайсько — Врадіївського об’єднаного військового комісаріату. Він зазначив, що мобілізовано 103 військовослужбовця. За останню неділю було оповіщено 23 призовника -мешканців села Кумари. Звісно, роботу по оповіщенню повинні проводити пункти оповіщення сільських рад, які наразі недоопрацьовують це питання. Приємно, що Синюхобрідська та Софіївська сільські ради, зі слів воєнкома, добре спрацювали та мають кращі показники з питання мобілізації. П’ятдесят п’ять призовників проходять медичну комісію, із них 22 — мешканці Первомайського району.

unnamed

Наразі продовжується демобілізація. Станом на 22 березня прибув 21 військовослужбовець рядового та один — офіцерського складу. Зверніть увагу, що жоден з них немає ще статусу учасника АТО, а мають тільки довідки, що брали участь в бойових діях. Проте робота з цього питання проводиться.

unnamed (2)

Віктор Сирота запитав, чи виконає Первомайський район план по мобілізації та чи притягнуто до відповідальності за бездіяльність в цьому питанні сільських голів. Анатолій Степанович зазначив, що план по мобілізації виконати в повному обсязі проблематично. А до  відповідальності притягнути сільських голів, зокрема Лукашівського сільського голову, теж є проблеми.

unnamed (1)

Також доречним було запитання до головного лікаря ЦРЛ Віктора Готки про готовність до прийняття на лікування демобілізованих. Але це питання вирішується на рівні Міністерства оборони та Міністерства охорони здоров’я. Врегульовується питання із безкоштовними ліками та посиленим харчуванням.

Віктор Володимирович зазначив, що фактично Первомайський район виконує мобілізаційний план, а ситуація в місті Первомайську з призовниками не покращується. То виникає питання, навіщо нам один комісаріат. Ми хочемо роз’єднатися та бачити свої результати і працювати над своїми проблемами. З цього приводу очільник району надав доручення першому заступнику голови Сергію Бондаренку про надання щоденної інформації щодо прибуття демобілізованих військовослужбовців на територію Первомайського району та забезпеченість їх ліками.

6 Комментариев

 1. прямо

  Март 27, 2015 at 5:12 пп

  Сільскі голови у нас в районі певно повинні виконувати обовьязки війскоматів.Бо з якого б це переляку вони недоопрацьовують ці питання?А не роблять вони це мабуть тому, що немає в країні війни!Бо якщо б була, про це офіційно було б заявлено, та підтверджено іншіми країнами.А як немає війни, то ця мобілізація протизаконна.Та всі розпорядження голови РДА по цьому питанню є злочин.

  • :)

   Март 28, 2015 at 1:39 дп

   Я думаю Сирота и Бондаренко уже записались в АТО на передовую. 🙂

 2. прямо

  Март 27, 2015 at 5:23 пп

  У нас в стране уже год умирают на востоке люди, а вопросы с лечением раненых в наших больницах пока только решается где-то там в министерстве обороны и охраны здоровья.И по бесплатным лекарствам тоже самое.А не геноцид ли это?Когда патологоанатом за 200 грн. сделает причину смерти ту, которую его попросят сделать.А морг у нас хуже свинарника, или не так?Заявляю прямо, в стране происходит преднамеренное массовое уничтожение населения.Если кто-то может чётко ответить что это не так, прошу комментарий.

 3. правда

  Март 27, 2015 at 10:44 пп

  Когда Бычков перестанет брать взятки по 400 уэ, ситуация сразу станет лучше!!!!!!!! Понятно у сельских ребят таких денег нет, вот и мобилизуют почти всех с района.

 4. Лиза

  Апрель 1, 2015 at 1:05 дп

  По чему бычков не берёт наркоманов зеков бомжей там сних сделает людей а свой зад закрывает чужыми спинами за ето звёзды получает

 5. Лиза

  Апрель 1, 2015 at 1:18 дп

  По чему не призывают ни одного держ служащего сельских голов а роботягами закрывают себя и хорошо выходит

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска