Новости 03 апреля 2015

Первомайці відправили бійцям батальйону «Фенікс» відновлені машини [ФОТО]

Від будівлі міської ради громадська організація «Майдан Південь» відправила машини бійцям до зони АТО. Цього разу були відновлені УАЗ Таблетка, який волонтерам передала міська рада та Жигулі ВАЗ 2106, переданий на переобладнання для потреб АТО жителем міста Києва. Автівки будуть відправлені до батальйону «Фенікс». Машини, за гарною традицією, були освячені, а водії отримали благословення. 

На заході були присутні: міський голова Л.Дромашко, депутати міської ради, священнослужителі Вознесенської єпархії, волонтери, небайдужі жителі міста та журналісти місцевих засобів масової інформації.

На початку заходу слово було надане міському голові Людмилі Дромашко, яка зазначила, що всі первомайці завжди підтримували один одного, і якщо ми продовжуватимемо надалі вирішувати проблеми спільно – матимемо завжди позитивний результат. Людмила Григорівна також подякувала волонтерам за зусилля, докладені для відновлення машин та побажала міцного здоров’я, щоб вони і надалі могли допомагати нашим захисникам.

Голова ГО «Майдан Південь» Ігор Городнюк висловили щиру подяку міській владі та всім небайдужим громадянам міста та району, які доклали чимало зусиль і коштів до ремонту та переобладнання машин.

2 Комментариев

  1. гвоздик

    Апрель 7, 2015 at 8:37 пп

    транспорт еще советский а поп наверное герой майдана

  2. аноним

    Апрель 13, 2015 at 5:07 пп

    Дромашко какая молодец! пожелала волонтерам здоровья что бы и дальше помогали армии, а она и дальше будет обворовывать город!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top