Новости

Первомайские свободовцы расчистили природный источник [ФОТО]

502

Члены первомайской районной организации ВО «Свобода» убрали территорию вокруг природного источника и заявили, что будут проводить подобные экологические акции регулярно.

Как сообщает пресс-служба Николаевской областной организации, 25 апреля первомайские активисты провели акцию «Чистая окружающая среда — здоровая нация».

 — Уборка продолжится 2 мая, — сообщил Евгений Шарий.

5wMndlIyhPcj4NlLIMaDxE jX3Z4LJknBM lsujt9Xkr_0 nKkq1v_VEBM

45 Комментариев

  1. Бандера

    Апрель 28, 2015 at 11:05 дп

    Треба відмітити,що про акцію було оголошено заздалегідь,і дякуємо жителям району Фрегат за те що НЕПРИЙШЛИ ! 🙂

    • юрка

      Апрель 29, 2015 at 2:20 пп

      …та мы прийдём…только не на твой субботник…а в рот тебе натулить…

    • прямо

      Апрель 29, 2015 at 6:45 пп

      Предвыборная агитация по самому дешёвому сценарию.
      Ремонт ямы на Одесской к той же опере. Во-первых, теперь, чтобы постелить асфальт, нужно ещё и демонтаж плитки произвести. Вот почему — то не на Скале или на Дроздовке яму ремонтировали, а именно на Одесской и флагов, чтоб больше было, чем людей. Такое впечатление, что «хорошие ребята», делающие «огромное добро» всех полными ЛОХами считают. То, что Вы, господа, что-то там поубирали, или палки на Одесской понаставляли, да в кучу отходов цемента вложились, не даёт Вам никакого права решать за людей какие-то вопросы, без их на то просьбы. Это фейк. Хотя я даже забыл, что мы имеем дело с политическим «детским садом». Г-н Васильев, что же Вы возле своего дома ямы не позаделываете? Зачем на Одеескую лезть? Хотите отвечу. Очень просто во власть Вам захотелось.

      • Бандера

        Апрель 30, 2015 at 10:48 пп

        два кацапських ідіота відповіли під коментом :)юрко -просто обділений інтелектом,зациклений сексуальний збочинець,3 слова написав вже досягнення,що до прямо —а при чому тут яма біля Коледжу і плитка при ремонті ? де тут в новині про це сказано,от так завжди рИгонаАли міняють тему ,аби розмову перевести в інше русло.

      • Владимир Васильев

        Май 4, 2015 at 9:25 пп

        года 4 назад Л.Г. Дромашко приехав на ул. Крупской(когда жители не давали ее рыть) лично пообещала проконтролировать и заставить подрядчика восстановить покрытие после окончания работ(что входит в смету)-Работы окончены.Объект принят в эксплуатацию за подписью Дромашко,бабло получено(и за восстановление покрытия в том числе)-и напрашивается вопрос:каким образом хозяину города который заботится о его благополучии стало выгодно его разваливать и стирать с лица земли постепенно но уверенно?Задумайтесь,проанализируйте,и сделайте выводы и не только на этом примере,я уверен примеров-тьма! А насчет дороги возле моего дома, то вы врете -кому интересно проверьте множество латок сделанных мной пока еще не дают разрушится покрытию окончательно,и делаю я это не первый год.К слову сказать был даже лет 7 назад оштрафован властью за то что я возле дома отремонтировал тротуар-смешно?бумагу храню! Если интересно покажу ,да и проверить и посчитать латки приезжайте Крупской 11 а

  2. :)

    Апрель 28, 2015 at 7:09 пп

    так ти бандера свободівець? Партія-невдаха.

  3. Горожанка

    Апрель 28, 2015 at 8:24 пп

    Убрали кусочек города — это хорошо. НО! Воду из этого источника пить нельзя, неоднократно санстанция предупреждала, по бактериологическим показателям. Там через дорогу пруд, вот недавно в нем труп женщины пролежал чуть не сутки… Сама видела. А сколько там дохлых собак и кошек! Вот о чем надо людей предупреждать. Так что акция эта скорее принесет вред, а не пользу. Пить оттуда будут еще больше… Начинать надо с расчистки пруда, но работы там очень масштабные… как за это взяться?

    • Прохожий:

      Апрель 29, 2015 at 8:46 пп

      Горожанке!Вода с источника очень хорошая и я лично её проверял и за год накипи в чайнике вообще почти нет,а пишет так называемая горожанка всякий бред про плохую воду,потому как у неё перестали покупать на фрегате очищеную или дестилированую воду,которая действительно мёртвая вода и минералов в ней вообще нет.Так что люди источник надо береч и облагораживать,он нам ещё пригодится.Вспомните как небыло воды по городу неделю,то все пришли к источнику и бпали воду.Свободовцам спасибо за то что поубирали,сделали марафет.Выбирали Корнацкого по 132 округу думали что будет хозяин чтото сделает для города,а он просто пустое место с мандатом,оработает сам на себя и свою агро фирму.Обманул народ своим враньём.

      • Горожанка

        Апрель 30, 2015 at 11:16 дп

        Эх прохожий, не угадал:) Кабы я была предпринимателем… Твои слова Богу в уши:))) Мой свекр из этого источника тоже воду постоянно пьет. Пил, вернее. Пока у него, ооочень пожилого мужчины, откуда то не взялся герпес… И никому не надо рассказывать, сколько счас надо в аптеку занести. так что пей, прохожий, на здоровье.

  4. Євген Шарій

    Апрель 28, 2015 at 10:02 пп

    В той час коли ти сидів вдома, партія Свобода почала боротьбу проти диктатора Януковича і була ключовою силою на майдані, не дивлячись на свій політичний рейтинг продовжувала гнути свою лінію.

    • Добряк

      Апрель 29, 2015 at 3:24 пп

      Результат вашої боротьби є

    • Аноним

      Апрель 29, 2015 at 4:47 пп

      Євгене, який Янук диктатор.Якби він був диктатором, то ще тільки перший кілок би забивали «маяки совісті та гідності» у грунт на тій площі, що майданівською зветься, то вже через хвилину і піонери майдауну, і кілки і намети сиділи у ІТТевській -«Газелі» в кайданках і їхали б ночувати у прийми до ЮВТ в «Качанівку».
      Це так зараз у Балтиморі роблять у себе у США американці зі страйкарями, бунтівниками.
      А у нас лише сьогодняшна влада натякає майбутнім майдаунцям, що не потерпить безладь та якихось акцій проти влади.
      Янук у телебаченні не писав тих оголошень про можливих бунтівників, на яких СБУ вимагає настукувати, нашіптувати на їх телефони.
      Вже й в громадському транспорті такі ж оголошення поначіплювати з телефонами 4-26-00 СБУ, 4-22-02 Міська міліція.
      Либонь 37-й рік накльовується.
      Стукайте, нашіптуйте громадяни одне на одного поки, пани банкують та вас грабують.
      Ну у 37-му начебто до війни готувались Всевітньої, соціалізьм, комунізьм планували будувати «кляті комуняки».
      А зараз що? А зараз хто замість тих «клятих комуняк»?.
      Ніяк — це найдемократичніші укропдемокsрати, пригостившись єврокасторкою.

      • Євген Шарій

        Апрель 29, 2015 at 10:24 пп

        Диктатори Європи трохи відрізняються від африканців та азіатів. Ти трохи забуваєш, або не віриш що український народ не перед ніяким виродком чи то яник чи путлером не стане на коліна. У Балтиморі той страйк переріс на звичайні пограбунки магазинів. Ти хоча би бачив чи чув що на майдані або поруч пограбували хоча би один ларьок? А так було коли п’яні та укурені захистники «рузгого мира» крали та били киян. Ти не хвилюйся ні одна влада не вічна і якщо Сєня та Петя проворуються, а це вони скоріше всього зробили, то їх чекає доля бандюковича.

      • Бандера

        Апрель 30, 2015 at 11:11 пп

        Анониму,коли вата заликає до розколу країни треба не в СБУ телефонувати а висилати в дИнИрИ або лУгандон,чого сидите тут ?щось не подобається ? чемодан пакуй ,квиток оплатимо,тут ніхто ніого не тримає,Майдан ніколи не призивав до розколу країни і не організовував усякі динири та інше,при тому терактів ніколи не було в Україні,тільки комуняки та ватники роблять підриви жилих будівль та залізничних колій,останні затримання в Одесі і Харкові це показали,а про 37 тут молоти не треба,даю 100 % твій дід прислужував у НКВС або строчив анонімки до КДБ,от і пишеш тк що тобі ближче .

  5. Вячеслав Беркутенко

    Апрель 29, 2015 at 3:36 пп

    Пока нормальные люди работали , такие же укурки как и свободовцы под фашистскими флагами прыгали на майдане и совершали незаконный военный переворот ! Ну ладно теперь Эвропа прямо ждёт нас , только в качестве огромной мусорки и дешевой рабсилы ! Здобулы! Радуйтесь нацысты!

    • Сивий

      Апрель 30, 2015 at 9:33 дп

      Ти, Славо з «Беркуту», надто багато цегли об свою голову розкришив, тому й несеш усіляку маячню.

    • Аноним

      Май 12, 2015 at 11:30 дп

      Да брат ты пров на все 100 безвизовый режим мечта долбанутого украинца!

  6. дождь

    Апрель 29, 2015 at 4:30 пп

    перед тим як критикувати скажи що сам зробив корисного?

    • Хароший Коля

      Апрель 29, 2015 at 6:52 пп

      Шо зробив, шо зробив?
      Посадив дерево: Дуба перед Дощем.
      Але теперички сусід може «посадити» мене.
      І от що тоді буде кориснішим???
      Покаже час-істория.

  7. дождь

    Апрель 29, 2015 at 4:47 пп

    можливо деякі справи виглядають як піар,хтось почистив ставок ,в районі Достоевського хтось займаеться благоустроем,хтось на проїзджій частині засипав величезну яму,небайдужих людей закликаю долучатись і наше місто розквітне

    • Бандера

      Апрель 30, 2015 at 11:03 пп

      їм це не зрозуміти,то є совок ,з мозком недорозвинутих,їх життя це сраний Первомайськ,і на свята Грушівка або Мигія,далі вони не вїзджали ,життя в постійній заздрісті до сусіда,або до того у кого авто краще,до колеги на роботі,заздрість і жадібність,що цікаво жадібність перемагає постійну заздрість 🙂

      • Аноним

        Май 4, 2015 at 12:12 дп

        А чем плоха Грушевка и Мигея????? ты значит много стран повидал «на свята», во сне?)

  8. Вячеслав Беркутенко

    Апрель 29, 2015 at 5:39 пп

    Хочешь делать доброе дело- ДЕЛАЙ ! Зачем об этом трезвонить на всю округу, палатку ставить!!!

    • Бандера

      Апрель 30, 2015 at 10:51 пп

      намет ставили,втавимо і будмо ставити ! щоб кацапським тролям і комунякам недобитим поперек горлянки він став.кому не подобається ваші проблеми.

  9. Эля

    Апрель 29, 2015 at 7:24 пп

    Совершенно верно,добрые дела делаются от всего сердца и об этом не трезвонят на каждом углу,а если трезвонят.то не спроста.

  10. Євген Шарій

    Апрель 29, 2015 at 10:12 пп

    Такі совки як ти все щє не перестають мене дивувати «ВІЙСЬКОВИЙ ПЕРЕВОРОТ» звучить))) Коли там зі зброї були самі дубці. Ти щє забув Америку згадати, або НАТО, що ті ті були спонсорами майдану. Я розумію, що ви в це вірите і те що на донбасі «народ» повстав, мозок вати тільки на це здатний.

  11. Я

    Апрель 30, 2015 at 6:45 дп

    Евген, скоро ты и такие же как ты своим » майданом» нажрешся. Сейчас лето, а прийдет зима за какой хрен людям платить за газ, за электроэнергию, воду? Что жрать будем? Не подскажешь? Янукович диктатор, сейчас с Сеней и Петей начинаем жить здорово, правда? Крым просрали, в строне война, безработица растет с каждым днем, гипер инфляция здорово правда? Хорошо если еще молодые, а что старикам делать, молодым семьям? Дай совет. Поэтому закрой свой рот и помалкивай, эта власть дай Бог еще год протянет, а потом действительно НАРОД выйдет на майдан, тогда мало ни кому не покажется.

  12. Вячеслав Беркутенко

    Апрель 30, 2015 at 10:56 дп

    А у Пашинского, снайперская винтовка в багажнике тоже игрушечная была ? Ты лучше орешки грецкие кушай они память улучшают! А бутылки с горящими фитилями у «мирных» протестующих!? Хотя я могу ошибаться, зима была «мирные» протестующие горячим чаем хотели просто угостить сотрудников МВД ! Да и ещё для своего общего развития , почитай Конституцию Украины , там все написано о законности выборов президента! Какой бы он не был но есть Конституция , который каждый человек должен соблюдай и государство также должно обеспечивать права человека! Это конечно же в том случае если все мы хотим жить в правовом государстве! А хотите ли вы этого ……….

  13. дождь

    Апрель 30, 2015 at 1:29 пп

    ви праві ми «трезвоним не спроста» ми надіемося що «спящие проснутся»

  14. Бандера

    Апрель 30, 2015 at 10:59 пп

    Усім коментуючим про «дєла» виходьте і робіть,піарьтесь,хто скільки хоче,от тільки одне АЛЕ ,да ви дупу не витягнете з дивану ,щоб щось зробити БЕЗКОРИСТНО ! для міста ,засрати ,привезти своє сміття то ви перші,а от прибрати так останні,я взагалі маю сумніви що половина коментуючих жителі міста,що до доріг які латають,тут дають поради де і кому латати ,так покажіть приклад,залатайте кусок дороги біля себе,приберіть у себе біля будинку,ні ви ніколи цього не зробите,бо наскрізь прогнивша ваша сущність вам цього не дозволяє зробити,а от писати в коментах лайно ,або смітити так тут ви гаразд,
    і ще одне ,Свобода це Євген Шарій: так що гадайте далі ,хто я 🙂

    • Аноним

      Май 4, 2015 at 12:20 дп

      Придурок ты! Только пиарится и умеете! Перевалили одну кучу мусора на другую и растрезвонили всем и всюду. или вы думаете что вы одни такие благородные, и другим есть чем ‘хвастатся» только они делают это от души и без ТАКОЙ огласки

  15. Євген Шарій

    Май 1, 2015 at 9:41 пп

    Люди які стояли на майдані не привели Сєню і Пєтю до влади, бабки які голосують не аналізуючи, а після перегляду реклам, ось проблема. Так буде майдан 3 і це закономірно.

  16. Просто , факти!

    Май 2, 2015 at 12:06 пп

    По данным исторических исследований, С.Бандера являлся агентом Абвера (разведка и контрразведка вооруженных сил гитлеровской Германии — Вермахта). По информации ряда источников, в начале 1941 года C.Бандера провел ряд встреч с руководством немецкой военной разведки, результатом которых стало начало формирования батальонов «Нахтигаль» (ряд источников среди названий этого подразделения упоминают «Украинский легион им. С.Бандеры») и «Роланд». Весной 1941 года ОУН в лице Бандеры получает от Абвера 2,5 млн марок на ведение подрывной борьбы в СССР.
    Основу «Нахтигаля» составили бандеровцы. Во главе были поставлены нацист Т.Оберлендер и украинский националист, обер-лейтенант Абвера Роман Шухевич, который был завербован германской военной разведкой под псевдонимом «Тур» еще в 1926 году. Более того, последний окончил немецкую офицерскую школу, затем высшие курсы и получил звание гаупштурмфюрера (капитана) СС.
    Созданные по команде Гитлера ОУНовские карательные батальоны «Нахтигаль», «Роланд», 201-й батальон шуцманшафт, дивизия СС «Галичина», полк «Бранденбург», украинская вспомогательная полиция вместе с айнзатцкомандами совершали военные преступления — участвовали в массовых убийствах мирных граждан и карательных акциях против партизан в Белоруссии и Украине.
    Документально подтверждено, что только на территории Украины от преступлений гитлеровцев и их пособников погибло 5,3 млн человек. Участие в них «вояк» ОУН-УПА доказано, как и их сотрудничество с нацистами.

  17. Просто , факти!

    Май 2, 2015 at 12:08 пп

    А вы сейчас присваиваете себе их имена, машите их флагами …….

  18. Эля

    Май 2, 2015 at 6:43 пп

    Ребята,давайте жить дружно!

  19. Євген Шарій

    Май 2, 2015 at 11:10 пп

    Ну ти звичайно класно зкопіював в москальскій вікіпедії, бо навіть твій мозок не здатний таку маячню вигадати. Так була сформована дивізія Нахтігаль, яку за дорученням Бандери очолив Шухевич. Дивізію роланд очолив Мельник який ближче контактував з німцями і псувати стосунків з ними не хтіли. 30 червня 1941р. в окупованому німецькими військами Львові хлопці з Нахтігалю проголосили акт відновлення Української Держави. Після цього були масові затримання а потім і розстріли хлопців Шухевича. А сам Шухевич втік з потягу який прямував до Німеччини де його мали судити. І в 1943р. утворив УПА, яка більшу частину Другої Світової війни воювала проти Німеччини. Шухевич не міг бути завербований. Як член ОУН Шухевич з побратимами прибув до Закарпаття, де тренував вояків майбутньої держави «Карпатська Україна», яка ввела війну з Угорщиною, яка на той час була союзником Гітлера.

  20. Євген Шарій

    Май 2, 2015 at 11:37 пп

    Тепер трохо про Бандеру. Після проголошення акту про відновлення Української Держави, Бандеру заарештували і помістили у концтабір Заксенгаузен. 1944р його звільнили і запропонували керувати антирадянським збройним рухом, але Бандера відмовився. Щє, Шухевич не очолював дивізію СС «Галичина». Дивізія вела війну проти червоної армії, і ніколи не вела бої проти інших союзників антигітлерівської коаліції. І не була засуджена на «Нюрнберзькому процесі». PS: В твою москальську маячню, яку ти скопіював, віриш ти сам і така вата як і ти.

  21. Просто , факти!

    Май 3, 2015 at 2:33 пп

    В моих высказываниях я просто говорю об исторических фактах ! И в них я ни кого не оскорбляю ! Вот чем нормальные люди отличаются от вас НАЦИСТОВ! Советую прочитать книгу «Горькая правда» . А на счёт третьего майдана, у вас есть шанс присоединиться к митингующих шахтерам в Киеве ! А заодно прочувствовать все прелести демократии и свободы слова !!!

  22. Бандера

    Май 3, 2015 at 2:33 пп

    кому ти це пояснюєш ?вата повна,там мозку повний 0,совок чекають,що хтось за них приїде і платити буде,я ще раз повторюю усіким коментуючим ……….ЯКЩО ЩОСЬ НЕПОДОБАЄТЬСЯ В УКРАЇНІ ,ми купиємо квиток на росію ,вас тут ніхто не тримає,ще є час поїхати ,бо можливо будете поховані десь у посадці,як багато отчлєнєнцев даМбаса..

    • Аноним

      Май 4, 2015 at 12:26 дп

      Так если вас такая жизнь не устраивала, янукович диктатор и тд. то отжего же вы не свалили, а здесь «порядки» наводите, вот пакуйте чемоданы и в Эвропу

  23. Просто , факти!

    Май 3, 2015 at 2:58 пп

    Дивизия СС Галичина сражалась с многонациональной Красной Армией, стражу скажу что не все там были коммунистами так с кем сражалась дивизия?! А на Волыни в 1943 — 1944 годах проживала только Красная Армия ?!

  24. Просто , факти!

    Май 3, 2015 at 5:28 пп

    Вата, совок , москаль , похоронить в посадке как вы многословны и примитивны ! Украина прекрасная страна , Украина для свободных людей ! И каждый человек согласно Конституции Статья 34. Каждому гарантируеться право на свободу мышления и слова , на свободное высказывание своих взглядов и убеждений! Вот к какой Украине мы должны стремиться ! Хочется что бы Украина была действительно правовым Государством! А на Счёт купить билет, лучше купите себе билет в одну сторону куда то в Европу!

  25. гвоздик

    Май 4, 2015 at 10:34 пп

    бандера и сивии у вас языки как метлы а мне дворники нужны

  26. Євген Шарій

    Май 5, 2015 at 11:17 пп

    Так звана історична 13ст. книга “Горькая правда” (повторюю з 13ст.))) так званого історика Віктора Поліщука яку ти прочитав, це звичайна образа етнічного поляка на українців, які дійсно жорстоко повелися з поляками які жили на волині. Але повернемося в 1922р. коли Польша і СРСР поділили Українську Народну Республіку і велика частина України відійшла до Польші. І на цих землях проводилися жорстокі репресії проти українців, заборона мови, видавництва, шкіл та страти найяскравіших борців за все українське. Це звичайна помста жителів волині які довго точили зуб на пана.

  27. Євген Шарій

    Май 5, 2015 at 11:34 пп

    Ти визначся чи бійці УПА чи дивізія СС»Галичина» чинили геноцид. Повторюю, бійці дивізії СС «Галичина» воювали тільки проти «многонациональной» червоної армії і не приймала участі у «Волинській різанині». Якби таке було, то вони були би засудженні на «Нюнбергському процесі». В бібліотеках срср з книги про «Нюнбергському процес» були навіть вирвані сторінки де розповідалося про виправдання дивізії СС «Галичина». Віктора Поліщука піддали критиці не тільки українським історики а й поьські, які звинуватили його в звичайній не научній писанині. Людина, яка ніколи не працювала з архівами не може називати себе істориком.