Украина 07 августа 2013

Більшості українців бракує грошей на відпочинок біля моря

Більшість мешканців України може дозволити собі хіба що відпочинок на дачі. За даними Київського міжнародного інституту соціології, цьогоріч майже 70% українців нікуди не поїдуть відпочивати.

Середньостатистична українська сім`я, за інформацією Держкомстату, має дохід майже чотири тисячі гривень. Такий сімейний бюджет не дозволяє родині поніжитися на сонечку біля моря.


Туристичні експерти підтверджують: дві третини українців відпочивають у межах свого населеного пункту. Аби поїхати навіть за місто на кілька днів, середньостатистичній сім’ї потрібно економити ледь не два місяці, – інформують Головні новини Львова.

«Не можна сказати, що 40 чи 50% українців їздять на відпочинок, здебільшого це родичі і дача. Тих, які цілеспрямовано їдуть на відпочинок, – десь 25-30%», – стверджує туристичний експерт Володимир Царук.

Відпочинок в Україні не орієнтований на середній клас, переконують туроператори. Якщо спланувати свій відпочинок, до прикладу, у Болгарії чи Туреччині завчасно, то зекономити можна до 30% від вартості туру.

«Останні років 5-7 відпочинок, організований за кордоном, буває почасти дешевший, ніж у Криму, якщо ми говоримо про літній відпочинок, і у Карпатах, якщо про зимовий. Путівки до Туреччини, Болгарії, Тунісу можна взяти з перельотом за 4-5 тис. грн на особу, де буде 5-зірковий готель. На самому березі моря з безкоштовним пляжем», – розповів директор туристичної компанії Андрій Демура.

Джерело: Головні новини Львова

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Популярное

Самое комментируемое

To Top