Новости 30 мая 2015

Первомайські учні стали фіналістами Конкурсу учнівських робіт «Історія та уроки Голокосту» [ФОТО]

16-18 травня 2015 року під Києвом, в Пущі-Водиці, на базі оздоровчого табору «Лідер», відбувся XV Всеукраїнський конкурс учнівських робіт «Історія та уроки  Голокосту»  ім. І.Б.Медвинського.  Організатором конкурсу був Український центр вивчення історії  Голокосту у співпраці та за підтримки Євроазійського Єврейського Конгресу, Посольства Держави Ізраїль в Україні, Офісу Ради Європи в Україні  та німецької фундації «Пам’ять, відповідальність та майбутнє».

Про це повідомляє інтернет-видання «Первомайські новини«.

Цього року на конкурс було подано майже сто робіт. Вельмишановне журі у складі А.Ю.Подольського, Д.Л.Десятова, М.В.Тімкова, М.І.Тяглого, В.Р.Нахмановича, Н.О.Зіневич, В.О.Боброва, І.Б.Клімової та Н.А.Резніченко відібрало до фінальної частини 49 робіт , які презентувало більше 50 учнів 9-11 класів середніх навчальних закладів з 12 областей України (деякі дослідження виконували групи учнів), а також їх ровесники з Білорусі та Молдови. На жаль, наявність воєнних дій на сході України унеможливила приїзд конкурсантів з-за кордону, але це не завадило їм здійснити захист своїх робіт за допомогою Skypе. Серед представлених на конкурс робіт були як загальні, так і регіональні дослідження Голокосту. Треба наголосити, що останні мають особливу цінність, оскільки  містять свідчення очевидців. Мали місце на конкурсі  і персональні історії людей, що пережили Голокост, і історії Праведників Світу. Окремо розглядалися дослідження з геноциду ромів, художні та літературні творчі роботи, мистецькі та літературознавчі дослідження. Під час презентації власних робіт конкурсанти відповідали на запитання журі та аудиторії. На кожну роботу члени журі давали рецензії.

IMG_0071

Фіналістами конкурсу стали учні 11-А класу Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15- колегіум» Костюк Андрій та Ульянчук Олександра та їх науковий керівник, учитель історії  та правознавства Первомайського НВК «ЗОШ І-ІІ ст. №15 — колегіум», Сизова Анна Володимирівна.

Усі учасники заключного етапу отримали нагороди та подарунки — літературу з проблематики досліджень Голокосту, науково-методичні матеріали, а головне – незабутні спогади про один з яскравих моментів у їхньому житті, адже на кожного конкурс справив величезне інтелектуальне та емоційне враження.

1 Комментарий

 1. прямо

  Июнь 3, 2015 at 2:43 дп

  Предлагаю темы:
  «Причини та наслідки геноциду народу України 1991-2015 р.р.»
  «Нація, яка обирає найгіршу владу.»
  «Чому умови життя тварин кращі, ніж українців.»
  «Як насрати в своїй хаті, та зробити винним сусіда.»

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top