Новости

В Первомайську відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубу [ФОТО]

1.5K

5 червня 2015 року на базі ПрАТ «Санта-Україна» (швейної фабрики) відбулося засідання Міжнародного Трейд-клубу.
В засіданні взяли участь більше 20 представників дипломатичних відомств, асоціацій промисловців та окремих підприємств з таких країн: Австралія, Аргентина, Азербайджан, Білорусь, Бельгія, Болгарія, Німеччина, Ізраїль, Індонезія, Канада, Китай, Латвія, Литва, Польща, Словаччина, ПАР.

Від облдержадміністрації взяли участь: директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації М.Васильєва, заступник директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації З.Капуста, начальник відділу зовнішніх зносин, зовнішньоекономічної діяльності департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації О.Гавриш, головний спеціаліст відділу європейської інтеграції, презентаційних заходів, виставкової діяльності департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму облдержадміністрації Д.Жиденко.

unnamed (1)

Під час пленарної частини міський голова Л.Дромашко презентувала гостям соціально-економічний паспорт, поінформувала щодо промислового та туристичного потенціалів міста тощо.

Голова правління-генеральний директор ПрАТ «Санта-Україна» Є.Дирдін розповів про співпрацю очолюваного підприємства легкої промисловості з іноземними замовниками, висловив надію на подальше плідне співробітництво з закордонними підприємствами, зокрема, у сфері поставок швейного обладнання та комплектуючих.

unnamed (2)

Члени делегації здійснили екскурсійний огляд цехів підприємства, ознайомилися з асортиментом продукції, що виготовляється швейною фабрикою. Євген Михайлович зазначив, що 90% продукції виготовляється за давальницькою схемою постачання сировини та поставляється в країни Європи та Американського континенту. Слід зазначити, що підприємство цього року відзначає 70 річний ювілей з дня створення, проте не відстає від сучасних тенденцій та методів роботи. Тож члени делегації були приємно вражені налагодженій роботі на підприємстві, чистоті промислових приміщень та використанням новітніх технологій.

unnamed (3)

Основною метою проведення Трейд-клубу стало ознайомлення іноземних дипломатів з економічним та інвестиційним потенціалом міста Первомайська і ПрАТ «Санта-Україна» в тому числі, встановлення нових ділових контактів з іноземними компаніями та потенційними інвесторами. Це вже другий приїзд делегації. Перше відвідування міста відбулося у 2009 році.

Всеукраїнська громадська організація «Міжнародний Трейд-клуб в Україні» об’єднує співробітників торгово-економічних відділів майже 60 посольств і міжнародних організацій, акредитованих в Україні. Мета діяльності Трейд-клубу — створення умов для надання іноземним дипломатам більш повної інформації про економічний потенціал України, сприяння просуванню українських товарів на міжнародні ринки, залучення в Україну іноземних інвестицій. Клуб був створений в 1992 році та працює за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

5 Комментариев

 1. Каньтакт

  Июнь 10, 2015 at 10:06 пп

  Може це й харашо.
  Може це буде сприяти розвитку господарських, торгівельних зв’язків, розвитку нашого підприємства, збільшенню замовлень на продукцію, можливостей отримувати матеріали для виробництва, кредити.
  Але чомусь зовсім без радості згадуються перші міжнародні контакти, зв’язки, подорожі чи поїздки по закордонах на предмет надбання досвіду, новітностей,які вчинялись представниками нашої місцевої міської самоврядувальної влади.
  Багато було таких поїздок по всьому світу, однак комунальний «віз і досі там же».
  В місті ні робочих місць, ні індек4саційдоріг,

  • Каньтакт

   Июнь 10, 2015 at 10:17 пп

   Може це й харашо.
   Може це буде сприяти розвитку господарських, торгівельних зв’язків, розвитку нашого підприємства, збільшенню замовлень на продукцію, можливостей отримувати матеріали для виробництва, кредити.
   Але чомусь зовсім без радості згадуються перші міжнародні контакти, зв’язки, подорожі чи поїздки по закордонах на предмет надбання досвіду, новітностей,які вчинялись представниками нашої місцевої міської самоврядувальної влади.
   Багато було таких поїздок по всьому світу, однак комунальний “віз і досі там же”.
   В місті ні робочих місць, ні індексацій зарплати, ні доріг,ні вулиць.
   Дикунські тарифи на комуналку,повна комунальна трахнутизація мешканців.
   Місто давно вже перетворилось на заповідник різного роду та калібрів шахраїв, які грабують пересічних електоратів.
   Так собі місто — мініатюра всієї України.
   А чого ? — Бо бідні.
   А бідні чого ? Бо безпорадні та байдужі до своєї долі і свого життя оці наші електорати.
   Хто в ліс, хто по дрова.
   Цим різні партії, партійки, різні шахрай-Рухи під час виборів у Верхні РАди так і в нижні й користуються.

 2. Горожанин

  Июнь 10, 2015 at 11:45 пп

  Спасенный памятник Ленина, по команде Корнацкого для возрождения коммунизма, гостям капиталистам показали или опять лукавили? А с области делегация? Раньше как минимум, зам Круглова приезжал. Из всего прочитанного вывод. Жопа этому городу и фабрике, давно уже большая жопа. Как всей промышленности. Просто выборы на носу и кроме бюджетного корыта в Первомайске ничего больше нет.

 3. аноним

  Июнь 13, 2015 at 9:08 пп

  хо за херня опять? какое нахрен развитие в городе? опять по ушам поездили и разошлись. на швейке работяги за минималку на износ пашут а Дырдин продукцию за бугор за валюту продает и все красиво и все довольны, и так везде.

 4. Аноним

  Июль 2, 2015 at 10:15 дп

  ипрнппааа

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска