Новости 18 июня 2015

В Первомайську обрано новий склад Громадської ради при виконкомі Первомайської міської ради [ФОТО]

16 червня 2015 року в приміщенні міської ради під головуванням секретаря міської ради С.Алексієнка відбулися установчі збори по обранню нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

На початку заходу до присутніх звернувся секретар міської ради С.Алексієнко. Станіслав Олександрович подякував усім, хто виявив небайдужість та бажання брати участь у роботі Громадської ради.

Начальник відділу інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю та засобами масової інформації апарату виконавчого комітету міської ради О.Тяпушкін поінформував присутніх про результати роботи ініціативної групи по підготовці до установчих зборів, яка була обрана  23 березня 2015 року на засіданні Громадської ради, відповідно до статті 4.2 Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Первомайської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Первомайської міської ради №478 від 14.06.2011 року «Про затвердження Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Первомайської міської ради».

За період роботи члени ініціативної робочої групи: оприлюднили в ЗМІ та на веб-сайті міста Первомайська повідомлення про дату, місце, час і порядок проведення установчих зборів, порядок подання заяв для участі в установчих зборах, відомості про склад ініціативної групи; організували збір заяв інститутів громадянського суспільства про їх наміри взяти участь в установчих зборах; вивчили подані ІГС документи та затвердили список кандидатів на членство в вищезазначеній раді.

З найкращими побажаннями та напутніми словами до учасників зборів звернулась Наталія Клименко, яка очолювала минулий склад Громадської ради. Наталія Григорівна поділилась досвідом та деякими порадами по налагодженню роботи цього дорадчого органу.

З метою знайомства кандидати на членство в Громадській раді розповіли про основні напрямки діяльності, здобутки та плани інститутів громадянського суспільства, які делегували їх для участі в установчих зборах, відповіли на питання своїх колег.

DSC_0009(12)

Учасники установчих зборів одноголосно підтримали пропозицію головуючого голосувати не за кожну кандидатуру окремо, а за запропонований перелік кандидатів.

В результаті голосування до Громадської ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради увійшли: голова громадської організації «Німецька спілка м. Первомайська «Відродження» А.Біднарик; член Ради Первомайської міської громадської організації споживачів (об’єднання споживачів) «Споживач» Т.Богатирьова; заступник голови Правління Первомайської міської дитячої громадської організації «Світ» А.Гарда; голова громадської організації «Майдан Південь» І.Городнюк; голова Правління Асоціації жінок-виборців «Ініціатива» А.Григоренко; голова професійної спілки підприємців «Правовий шлях» Д.Казімір; голова громадської організації «Орлик Миколаївщини» М.Коровкін; директор ТОВ «Телевізійні кабельні мережі «Всесвіт» В.Кухаренко; голова Первомайської Регіональної спілки військових пенсіонерів В.Кучерук; член Правління громадської організації «Розвиток та благоустрій» Ю.Малиновський; член Ради громадської організації «Бузька українська громада» О.Олійник; голова Первомайської міської організації ветеранів П.Поноченюк; директор Первомайського міського благодійного фонду «Шлях» О.Таран; голова Первомайської міської організації «Спілка підприємців міста Первомайська» О.Тягнирядно.

Одразу після закінчення установчих зборів новообрана Громадська рада провела своє перше засідання, на якому було обрано голову та заступника голови вищевказаного органу. За результатами відкритого голосування головою Громадської ради було обрано члена Ради Первомайської міської громадської організації споживачів (об’єднання споживачів) «Споживач» Тамару Богатирьову, а її заступником – голову Правління Асоціації жінок-виборців «Ініціатива» Антоніну Григоренко.

DSC_0027(11)

Тамара Богатирьова подякувала присутнім за довіру та запевнила, що докладатиме максимальні зусилля для організації активної та продуктивної роботи Громадської ради.

17 Комментариев

 1. Питерман

  Июнь 18, 2015 at 5:25 пп

  А шо там делает толстопыкий Юськов?????

  • :)

   Июнь 18, 2015 at 9:18 пп

   А что там делает настриженный Коровкин?

 2. :)

  Июнь 18, 2015 at 9:18 пп

  А что там делает нестриженный Коровкин?

  • Патриот

   Июнь 21, 2015 at 10:32 дп

   Представляет евреев Первомайска

 3. думающий

  Июнь 18, 2015 at 10:18 пп

  Ну как же без Богатыревой?…

 4. Эльф

  Июнь 18, 2015 at 11:38 пп

  А че там делает Алеша Тягнирядно?

  • peas

   Июнь 19, 2015 at 3:06 пп

   Ой, а шо он так постарел? Осунулся? Недоедает?

   • Бандурка

    Июнь 20, 2015 at 10:48 дп

    Совесть мучеет, разрушил бандурский кирпичный завод, все продал людей обокрал, зарплатню невыплатил.

 5. Георгий

  Июнь 19, 2015 at 9:34 дп

  Где энергичная молодежь, которой жить в этом городе?Чиновники и старая номенклатура — ну это профанация.

  • Бондарчук Сергій

   Июнь 22, 2015 at 11:34 дп

   Молоді забули сказати про створення Громадської ради. Я будучи хорошим юристов з досвідом роботи з громадскістю, волонтерстві, засновник МГО з радістю попрацював, однак мабать круг учасників був замалий щоб кликати туди молодь.

 6. Янкел Штуцеґьман

  Июнь 19, 2015 at 9:43 дп

  І шьо такое ето на самом деле.
  Токи можьна думать: И хто их вибиггал? Выходит нихто, если людской нагод у своих коментаггиях такие пишит вопгосы.
  И воопще шо они такое ганьше гешали, и шо таки могут гешать на потом, хто и куда их будет слушать?
  Дажи не смешное. Это такая для себя небольшая поновленная немузикальная комедия «вроде об народе».
  Местный ЦИГК, местний Шапито.

 7. Воля

  Июнь 19, 2015 at 12:47 пп

  А почему, там нет Вас? А потому, что жопу власти лизать не, умеем и не будем!!!

 8. Ася

  Июнь 21, 2015 at 1:14 дп

  Алёша тяныреша вечно молодой и перспективный, со старыми песнями, как не платить людям зарплату, скрывать налоги при этом рассказывать о пополнении бюджета, пусть сначала отдаст кому должен.

  • Неравнодушный

   Июнь 21, 2015 at 10:51 дп

   Думаю он хочет взять у города в долг и не отдать. Ну как обычно.

 9. Патриот

  Июнь 21, 2015 at 1:53 дп

  Справді де молодь?????????Знову не зрозумілі люди. пенсіонери та бандюги.

 10. Бандера

  Июнь 21, 2015 at 4:12 пп

  а я секретарю ради Олексієнку так і казав,що Дромашко позасовує своїх мутних персон і «пересре » ісі начинання,він мені не вірив,от і результат….

 11. Горожанин

  Июнь 28, 2015 at 11:41 пп

  Там еще и Сережа Волошин,старший брат Григория из правого сектора.А маму в мэры…

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top