Новости

Первомайський суддя Сташенко пішов у відставку

808

16 червня 2015 року відбулося засідання секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад. За результатами розгляду звільнено двоє суддів Миколаївської області.

Згідно опублікованої інформації, за власним бажанням звільнилися:
Сташенко Анатолій – суддя Первомайського міськрайонного суду Миколаївської області;
Малюк Тетяна – суддя Вознесенського міськрайонного суду.

Загалом,секцією було рекомендовано прийняти рішення про звільнення з посади у зв’язку з поданням заяви про відставку 76 суддів.

Комментарии

комментарии

14 Комментариев

  1. Питерман

    Июнь 22, 2015 at 5:28 пп

    …….Светлана Алексеевна постаралась ……???????

  2. народ

    Июнь 22, 2015 at 7:31 пп

    его не в отставку надо надо а в тюрьму!

  3. Бандера

    Июнь 22, 2015 at 8:33 пп

    людоньки,що ж це твориться, шо за бєспрєдел …..як тепер синок Сашенька буде «авалон» заправляти ?що їсти,от же ізверги…….

  4. сеня

    Июнь 22, 2015 at 11:57 пп

    а по моему очень справедливый дядька был)))обмануть его практически не возможно,а новая голова суда это чистейшая Регионалка как допустили???????????????????

    • Бандера

      Июнь 24, 2015 at 9:47 дп

      дуже справедливий,куму моєму можеш розказати просправедливість Сташенко,а головне чесний і не підкупний,у кума права забрали за бухання за кермом,(так йому і треба ,бо нех.. бухать і за кермо сідати),так от прийшов він у суд а усі справи по п»яним у Сташенко,ну той і каже куму тепер штрафа а перший раз немає лише вилучення прав на 2 роки,бай- бай,а в коридорі йому кажуть Сашенька (синок) Сташенко все робить…..так дійсно 700 у.е і все повернули (курс був по 8),от тоді я реготав з кума таксі коштує 20 гр,перегнати авто 50 гр,а кум погуляв на 700 у.е !!! ну зато Сташенко підзаробив копійчину….а скільки таких проходить як мій кум ? сходіть в суд поглянете ,може очі відкриються,звідки у синка Авалон ?

  5. виктор

    Июнь 23, 2015 at 12:37 дп

    дядя Толя лучший !!!!!!!!!! а Соцкая окажется в мусорном баке вместе с РЫГАМИ

  6. сеня

    Июнь 23, 2015 at 12:39 дп

    все коменты тролят!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!и не трудно догадатся чего))))))

  7. Сивий

    Июнь 23, 2015 at 10:26 дп

    Сташенко — цілком нормальний адекватний суддя, завжди намагався вникнути в суть справи. А що син не вдався, що ж тут поробиш…

  8. Проездом в Киев

    Июнь 24, 2015 at 1:28 дп

    Сташенко был для многих неизвестным судьей так как брал только админ.дорожные и разводные дела.Но на самом деле накрутил миллионы долларов все договорняки и нужные решения шли только через него! Он же потом еще брал и решал в апелляции дела!Связей у него достаточно было решать даже в Верховном суде.Старость он давно обеспечил себе и внукам так что не партесь он давно обеспеченный пенсионер))))!

  9. Бандера

    Июнь 24, 2015 at 9:52 дп

    звістно мій комент можно відносити до тролінгу,бо звільнили лише одного суддю,усі інші судді такі самі як він,і гнати їх треба поганою мітлою,без пенсії і виплат,що до вникання до справ,я вже написав коментов вище,усі вни у справи вникають коли заплатиш,а як грошей немає так ні ,ти нікому не потрібен,можу написати ще багато прикладів по іншим суддям,з цінами і справами які вони вели,усі справи були «виграні» бо знайомі проплатили ..от таке правосуддя….ще раз повторю ,ГНАТИ УСІХ !!

    • Бандері

      Июнь 26, 2015 at 12:03 пп

      А кого замість них? Може тих, хто самостійно вчився, нікому у вищі не платив, потім сумлінно працював на посаді, зайняття якої дає право претендувати на посаду судді? Де Ви таких знайдете? І чи такі пройдуть відбір на суддю? Зміните досвідчених на некомпетентних, яким до того ж не буде в кого навчитися. Що тоді буде, коли Ваша справа попаде до такого судді? Та чи пішли б Ви на операційний стіл до лікаря, який некомпетентний, але на Ваш погляд чесний і порядний?

  10. Эля

    Июнь 26, 2015 at 8:51 пп

    Бандера,вот тут-то я с тобой согласна на все 100!!!

  11. мент

    Июнь 29, 2015 at 9:31 пп

    судья светлана с-я в одствку не пойдёт она под спец службами

  12. дааааа!!!