Новости

В Первомайську студенти медичного коледжу зустрілися з представникам польского товариства та з військовослужбовцями 40-ї окремої артилерійської бригади [ФОТО]

782

23 червня 2015 року в приміщенні Первомайського медичного коледжу відбулася зустріч студентів з представниками міської громадської організації «Товариство польської культури імені Яна Павла ІІ» та військовослужбовцями 40-ї окремої артилерійської бригади. На початку заходу ведуча представила поважних гостей: голову Київського представництва Королівського ордену Святого Станіслава Б.М. П.Гулакова, голову міської громадської організації «Товариство польської культури імені Яна Павла ІІ» С.Грушанського та його заступника В.Косовського, заступника командира 40-ї окремої артилерійської бригади по роботі з особовим складом І.Москальова.

Студенти медичного коледжу мають великий досвід волонтерської діяльності. Волонтерський рух спрямований на надання допомоги людям похилого віку, ветеранам війни та праці, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування, а цього року у ньому виокремився напрямок по збору допомоги військовослужбовцям.

unnamed (4)

Керівник навчального закладу О.Присяжнюк привітала учасників зустрічі та відмітила, що волонтерська робота вже протягом багатьох років є традиційною, адже майбутні медики по зову душі завжди повинні проявляти співчуття, доброту і допомагати слабшим та всім, хто цього потребує.

unnamed

Перед студентами також виступили П.Гулаков, С.Грушанський та В.Косовський, які розповіли не лише про діяльність своїх організацій, а й поділилися досвідом волонтерської роботи. Викладач коледжу Ю.Александрова розповіла про волонтерську діяльність, здійснювану студентами, проілюструвавши розповідь цікавими слайдами.

unnamed (2)

Не абияку цікавість у присутніх викликала розповідь заступника командира 40-ї окремої артилерійської бригади по роботі з особовим складом І.Москальова. Військовий відмітив активність співпраці волонтерів коледжу з бригадою та подякував за небайдужість і підтримку.

unnamed (1)

Захід пройшов в дуже теплій та дружній обстановці, гарного настрою присутнім додавали вокальні виступи вихованців закладу та представника польської громади А.Войтенка. Зустріч об’єднала різні покоління, різні професії, польську та українську культури єдиною великою спільною справою – волонтерською діяльністю.

8 Комментариев

 1. прямо

  Июнь 28, 2015 at 5:30 пп

  Театр жебраків.

  • Амина

   Июнь 28, 2015 at 9:51 пп

   Сам ти жебрак. Духовний.

 2. народ

  Июнь 28, 2015 at 11:02 пп

  ну мы и дожились с майдаунами, уже полякам лижем зад котоые нас презирают и за скотину тупую держат. поедъте в Шляхту то узнаете как эти недоделаные пи….да…сы к нам относятся, хотя вам свидомым наверно нравится лизать типа европейцам. лижите дальше…

  • Сивий

   Июнь 29, 2015 at 6:25 пп

   Підписуйся краще не «народ», а «урод». Так воно буде влучніше.

 3. аноним

  Июнь 29, 2015 at 8:12 дп

  прикольно тему волонтерства везде задвигать, наверно удобно что бы люди все дыры за свой счет затыкали, а наши деятели бюджетные деньги которые должны на эти цели идти будут в карман себе ложить.

 4. VK

  Июль 1, 2015 at 7:50 пп

  З твоїм відношенням до оточуйочого,здаеться що і в Україні тебе не шанують.Пораджу вчитись любити і прощати

 5. Пан.

  Июль 10, 2015 at 5:27 пп

  Вси мы уже 24 года Паны. Пора вже зъеднатися хоть с Польшей. А не будуть нас поляки любити — мы им пики начистимо. А там и Германия недалеко. Чё только чурбаньё муслимское в Европу ассоциируются? Выгоним на хрен черножопых, и будьмо трахати полячок та француженок. Полякив пиздити нам 2 пальца об асфальт. Это вам не Донбасс.

 6. Пан.

  Июль 10, 2015 at 5:29 пп

  Нехай нас в Европу примуть — а там за вси косяки по хлебалу получать

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска