Новости

В Первомайську оголосили набір претендентів на Дошку пошани

864

Комісія з визначення претендентів для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто» оголошує про початок прийому клопотань від установ, організацій, підприємств різних форм власності. Про це повідомили в відділі інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю та ЗМІ апарату виконавчого комітету міської ради.

Висунення кандидатур для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто» здійснюється гласно у трудових колективах установ, організацій, підприємств різних форм власності. Разом із поданням подається характеристика заслуг працівника або колективу, що стали підставою для порушення клопотання. Основними критеріями для оцінки відбору кандидатур для занесення на Дошку пошани відповідно до рішення міської ради від 30.03.2010 року №25 „Про затвердження Положення про міську Дошку пошани «Наше місто» являються:

Для особи: наявність визначних показників, високих здобутків у професійній діяльності, активна участь у суспільному житті колективу, громади, відзначення нагородами різних рівнів, присвоєння звання «Почесний громадянин міста Первомайська» та ін.

Для колективу: повне найменування колективу, рік створення, юридична адреса, наявність колективного договору та повнота його виконання, рівень охорони праці та створення належних умов для високопродуктивної праці, нових робочих місць, прибутковість, вчасна і повна сплата податків, відсутність заборгованості із заробітної плати, збільшення обсягів виробництва, участь у виконанні соціально-культурних програм міста та ін.

Кандидатури для занесення на міську Дошку пошани «Наше місто» визначаються по номінаціях:

– «Промисловість»;

—   «Охорона здоров¢я та соціальна допомога»;

—   «Освіта та наука»;

—   «Культура, мистецтво, фізична культура і спорт»;

—   «Транспорт і зв’язок»;

—   «Журналістика та засоби масової інформації»;

—   «Місцеве самоврядування»;

—   «Правоохоронні органи»;

—   «Торгівля»;

—   «Об’єднання громадян»;

—   «Кращий колектив»

—   «Комунальна сфера»

—   «Талановита молодь»

Клопотання про занесення на міську Дошку пошани «Наше місто» подаються на ім’я міського голови в термін до 25 липня 2015 року включно в кімнату 410 приміщення виконкому. Довідки за телефоном 5-40-86.

Нагадаємо, місцеві депутати на Дошку пошани заклали в бюджет аж 15 000 грн.

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска