Новости

В Первомайске из-за отсутствия УЗИ роженицы продолжают терять детей, тем временем главврач больницы выстроил частную клинику

3.9K

Несмотря на то, что медицина в Украине развита достаточно хорошо, отсутствие элементарных аппаратов УЗИ продолжает уносить ни в чем не повинные жизни. Первомайская активистка Лилия Недашковская рассказала на своей странице в Фейсбук, как равнодушие местных медиков попросту калечит судьбы.

Об этом пишет сайт «Мой город».

«Сегодня в очередной раз услышала страшную историю о простой повседневной жизни горожан города Первомайска Николаевской области, как простые вещи калечат жизни и судьбы. В городе где более 60 тыс населения в роддоме нет УЗИ. А вот теперь представьте себе ситуацию: пятница, 4 часа дня, беременную женщину привозят на скорой помощи с кровотечением. Точный диагноз нельзя поставить без УЗИ», — сообщает местная жительница.

Лилия Недашковская отметила, что причина страшной трагедии, о которой пойдет речь далее, не только плохое финансовое обеспечение медицинского учреждения, а халатность и бездушность персонала.

«Частные врачи даже за деньги отказались вернуться на рабочее место потому что все… «пятница, а завтра выходной». Ребенок был потерян», — добавила активистка.

К огромному сожалению, данный случай далеко не единственный. Первомайские роженицы в каждый момент рискуют потерять ребенка и вынуждены полагаться только на свое внутреннее чутье.

«А вот истории моих близких подруг. Будучи беременной на последних месяцах женщина почувствовала, что ребенок как-то меньше шевелится, обратилась к врачам, те осмотрели положили на стационар. Опять же, вечер, а завтра выходной. В понедельник женщина едет самостоятельно к УЗИсту, стоит в длиннющих очередях и оказывается, что ее ребенок уже умер. Вы себе представляете, что такое молодой женщине пережить роды мертвого ребенка?», — говорится в сообщении.

Судя по количеству таких трагических историй, становится понятным, что данная проблема отнюдь не нова, а местные медики, вместо того, чтобы решить ее, только усугубляют.

«Другая история. Лежит будущая мама на сохранении. При некоторых случаях не разрешается даже двигаться. Но … УЗИ находится в городской поликлинике. Берут эту беременную и везут по раздолбанной дороге в старой машине скорой помощи. Все. Срыв. И последняя. Плохо. Обратилась к врачам. Приходите с УЗИ. Пока делали это проклятое УЗИ (помним о выходных) женщина мало того, что потеряла ребенка, но и часть здоровья. На всю жизнь. И это только мой узкий круг друзей», — добавила активистка.

Кто-то может посетовать на недофинансирование, но Лилия Недашковская приводит веский аргумент — за время руководства главврач Первомайской ЦРБ не сумел никаким образом повлиять на ситуацию с роженицами, но зато построил частную клинику.

«А вот теперь скажите мне пожалуйста. Как наши проклятые руководители города могут годами допускать такое? Как бывший главный врач города, годами занимая эту должность, сумел построить себе частную клинику размером городской больницы, а вот на такое жизненно необходимое УЗИ в роддом средств не нашлось. Если кто знает меценатов, благотворителей и просто неравнодушных к этой проблеме людей, давайте совместными усилиями попытаемся решить эту проблему. Я понимаю, что сумма для рядовых граждан не реальная, но.. попробовать стоит, ведь дети это наше будущее и наше здоровье», — резюмировала активистка.

51 Комментариев

  1. Сивий

    Июль 7, 2015 at 6:38 пп

    Видається мені, що корінь проблеми не УЗД-апараті, а в кваліфікації міських акушерів-гінекологів. Раніше, коли УЗД, МРТ, КТ взагалі не існувало, як вирішували цю проблему?

    • Наталія Волошина

      Июль 7, 2015 at 11:55 пп

      А що раніше дітки не помирали? Чи не помирали матері при родах?!

      • ГостьЯ

        Июль 8, 2015 at 4:04 пп

        Ранiше люди взагалi бiльше помирали та й середнiй вiк був значно менший.Але ж сьогоднi всi кричать про зниження материнськоi та дитячоi смертностi.Ганьба.

        • Настя

          Июль 9, 2015 at 7:25 дп

          Ти зовсім дура чи прикидаєшся? Як це раніше люди і діти більше помирали?

  2. прямо

    Июль 7, 2015 at 11:19 пп

    Какой народ-такие и врачи.Они не с другой планеты у на появились.Виной всему этому-мы сами и наш менталитет в частности.

  3. Аноним

    Июль 7, 2015 at 11:29 пп

    Давно пора на этот вопрос обратить внимание первомайским управленцам!! А то какой то первобытный строй в медицине! УЗИ нет! Дожились!!!

  4. Наталія Волошина

    Июль 7, 2015 at 11:56 пп

    А що раніше дітки не помирали?!

    • Настя

      Июль 9, 2015 at 7:30 дп

      Наташа, Ви так «домітингувались» і ще якесь там слово є…, що як тільки бачиш ваш комент, зразу хочеться поставити «проти» праві ви чи ні. Оскому ви вже викликаєте. Вам занятись нічим що у вас скільки яду?

  5. :)

    Июль 8, 2015 at 12:06 дп

    таку статтю необхідно в Київ ще направити.

  6. Даша

    Июль 8, 2015 at 12:41 дп

    А причем тут главврач первомайской црб??? — первомайская центральная районная больница ,главврач —
    Готка,а клинику строит Некрасенко.

    • ГостьЯ

      Июль 8, 2015 at 4:06 пп

      Я думаю- опечатка. ВСЕ поняли, о ком речь.

  7. Максим

    Июль 8, 2015 at 1:22 дп

    Абсолютно ЗГОДЕН

  8. Лилия Недашковская

    Июль 8, 2015 at 9:58 дп

    З Вашого дозволу прийму участь в обговоренні данної проблеми.Даша, Ви абсолюно праві, в своїй статті мала на увазі колишнього головного лікаря міста пана Некрасенко. Пане Сивий, так, раніше не було УЗД, МРТ,КТ.Але вірно зазначила пані Наталя, що раніше дітки помирали також і жінки залишали своє здоров»я. Навіщо ж тоді закривати на це очі і казати що раніше взагалі нічого не було.І УЗД до речі вже давно не ноу хау. На сьогоднішній день в світі сучасних технологій це найпримітивнійший апарат, що дозволяє виявити і попередити проблему.А якщо до проблеми відсутності медичного обладнання додати кваліфікацію наших акушерів — генікологів, хамовитість персоналу і хабарництво на кожному кроці, то проблема набуває катастрофічного масштабу.Ось і приходится звертатися до лікарів в інших містах, їздити народжувати в Південноукраїнськ, Доманівку, світ за очі аби тільки оминути цей пологовий десятою дорогою.А тоді стає нове питання.Що робити тим в кого не має змоги кудись їхати?

  9. Аноним

    Июль 8, 2015 at 10:32 дп

    Вы просто не читаете между сорок, друзья. Цель статьи поливать грязью и не волнует кто там главврач и кто в чем виноват.

    • Нина

      Июль 13, 2015 at 5:08 пп

      Поливать грязью…Я бі сказала,что автор статьи очень мягко и корректно о этих гадах говорит.А заслуживают они 90%медперсонала,заслуживают тюрмы,за взяточничество,за халатность,за енедобросовесность и отстствие квалификации.Первомайск ,в плане больниц- клоака!Сама стояла на учете и лежала на сохранении в этой «городском» роддоме.Спасибо моему отцу,что добавил мне ума и побеспокоился об обласном гинекологе.Врачи в Первомайске просто ужасные.ФУУУУУ.
      А сестра лежала с детьми в больнице в детском-везде по Украине лечение детей до 3 лет безплатное,в Первомайске оказывается платное.Вообщем стыдоба.
      И Вы бы АНОНИМ закрыли бы рот,а то можете на себе испытать прелести всей Первомайской медецыны!

  10. Анониму

    Июль 8, 2015 at 1:17 пп

    Аноним, цель статьи обратить внимание на существующюю проблему. А поливать грязью это видимо ваше любимое занятие .Не судите всех по себе.

  11. Чекрижов О.В.

    Июль 8, 2015 at 2:18 пп

    Щиро вітаю всіх первомайців!Уважно ознайомився з геніальним твором Лілії Недашківської.Дуже задоволений народженням в нашому місті талановитого прототипа Михаеля Бехайма,завдяки якому румунський правитель Цепеш перетворився на жорстокого кровопивцю -графа Дракулу Багато поколінь людства отримують дозу адреналіну перечитуючі нескінчені романи про вурдалаку,а в сучасному світі ще мають видовищ до хлібу у вигляді голівудських ужастиків. А якщо серйозно,хочу офіційно сповістити про декілька речей.Практично з 2015 року я являюсь головним лікарем міської лікарні,попередній головний лікар Некрасенко К.А. дійсно будує приватну лікарню,але на абсолютно законних підставах і ничого не порушує.В цьому році по м. Первомайську померло 2-є дітей.З яких один ,фактично постійно не проживаючий в нашомі місті і маму якого наші лікарі не спостерігали в період вагітності.Ця дитина померла в обласній дитячій лікарні від внутрішньоутробного інфікування,внаслідок дуже нездорового спосібу життя його матері.Друга дитина померла вдома від численних вад розвитку.Вади розвитку встановлені на УЗО обстеженні ще на ранніх термінах вагітності.Мати була попереджена,але від аборту відмовилась.Батьки знаючи стан здоров’я дитини та неблагоприємний прогноз претензій до медичних працівників не мають. По полдоговому будинку в цьому році один випадок мертвонародження 2-денної давності,але у іншомісцевої жінки і повірте далеко не з вини медиків. Випадків материнської смертності в Первомайську не було вже більше 10 років.Всі вагітні,вчасно ставши на облік,тричі обстежуються на УЗО,проблем з аппаратами на сьогоднішній деннь немає.Працюють кабінети в міській поліклініці,в колишній жіночій консультації,на базі лікувальних комлексів селища «Фрегат» ну і звісно у пологовому будинку.За цим апаратом закріплені лікарі,які у разі потреби проводять дослідження жінкам цілодобово.Також в даний час проходить підготовку лікар,який буде працювати на УЗО і спеціалізуватися виключно на вадах розвитку. Мій кабінет недавно покинули лікарі -гінекологі,з якими я спілкувався з приводу цієї публікації про «Страшныя трагедии мне одна баба рассказала».Пробачте їх і мене з ними,бо ми сміялись,тому що с токи зору людей ,що цим займаються щоденно це м’яко кажучи нісенитниці. В любому медичному закладі ПЦМБЛ оублікований мій мобільний телефон 0663889441,на який я відповідаю цілодобово.В робочі часи любий громадянин може відвідати мене з своїми проблемами.На першу вимогу любого психічно здорового громадянина я дозволяю заглянути в мій робочий стіл,сейф,холодильник і шкаф.Покажу любий фінансовий документ який не містить конфедиційної інформації про стан здоровя того чи іншого громадянина.Звертайтесь до мене з любих медичних питань.Я вислухаю,дам розяснення.Допоможу,якщо це в моїх силах.Запевняю,що не коїм чином не нашкоджу вам,навіть за вашим бажанням збережу візит у таємниці.Тут «Прямо» правильно зауважив,що який народ,такі і медики.Медики виходять з народу і вони теж не безгрішні,але як писано в Біблії «Хто безгрішний ,нехай перший кине в мене каменем!»Тому ,якщо є проблеми,давайте вирішувати разом і цивілізовано та не будемо лякати громаду,особливо тих ,кому ще народжувати!

    • Лилия Недашковская

      Июль 8, 2015 at 8:10 пп

      Олег Володимирович,приємно вражена з порівнням Вами мого скромного меседжу на власній сторінці у Фейсбуці з творчістю Михаеля Бехаймащо.Також тішить, що новий Головний лікар міста досвідчена людина і є поціновувачем літератури. 🙂 І всеж таки, дозвольте вас процитувати бо з вашим коментарем виникло декілька питань.І якщо Ви вже такі відкриті до людей, що навіть згодні «На першу вимогу любого психічно здорового громадянина я дозволяю заглянути в мій робочий стіл,сейф,холодильник і шкаф.Покажу любий фінансовий документ який не містить конфедиційної інформації про стан здоровя того чи іншого громадянина» (до речі не розумію для чого Ви це написали, до Вас начебто взагалі ні у кого питань немає, Ви стали Головним лікарем трохи більш ніж пів року, якщо я не помиляюсь. Міська медицина Вам дістались в м»яко кажучи тяжкому стані, ну то таке…Повірте, мій меседж був пов»язаний лише з тим, щоб знайти бажаючих придбати апарат УЗД для пологового будинку, а не з бажачими зробити якісь перевірки Вашого кабінету.Хоча звичайно пану Некрасенко я б поставила пару питань залюбки.Також відкрито.Пане Некрасенко, підключайтесь, поговоримо 🙂 То вже корисуючись моментом Вашої відкритості до людей, давайте поговоримо на людях. Отже,»Всі вагітні,вчасно ставши на облік,тричі обстежуються на УЗО,проблем з аппаратами на сьогоднішній день немає.Працюють кабінети в міській поліклініці,в колишній жіночій консультації,на базі лікувальних комлексів селища “Фрегат” ну і звісно у пологовому будинку.За цим апаратом закріплені лікарі,які у разі потреби проводять дослідження жінкам цілодобово.» Ви пишите, що проблем з апаратами УЗД на сьогоднішній день немає.Ок.Де в місті знаходиться апарат УЗД на якому, за Вашими словами дослідження жінкам можуть провести цілодоово?І в яких стаціонарних лікарнях міста взагалі є УЗД?.Дякую.

      • Чекрижов О.В.

        Июль 9, 2015 at 12:07 пп

        Дякую,що Ви людина адекватна і добре розумієте де є гумор.В яких закладах працює УЗО,я вже перерахував.Уточню,що жінки проходять дослідження в міській поліклініці.В поліклініці по гінекології працюють 2 апарати.Один бюджетний скрінінговий»Радмір»,другий приватний,експертний,з вагінальним датчиком та доплером ,придбаний лікарем Будаком в кредит за 50 тис .доларів.Обстеження на «Радмірі» безкоштовне,в певні години і за чергою.В часи небюджетного прийому лікар працює по ліцензії на умовах аренди кабінету,сплачує лікарні арендну плату з урахуванням енергоносіїв,також податки.Скринінгові апарати набагато дешевші ,але і менш інформаивні.Я не звик заглядати в чужий гаманець і не питав,чи виплатив він валютний кредит,але бачу,що на життя йому вистачає з одного боку,а з другого боку наші лікарі мають більш глибоку діагностику.Інший УЗО апарат «Філіпс» з доплерівскими датчиками.Бюджетний.Апарат «чергує» цілодобово разом з лікарем ,який чергує на дому.У разі потреби,вбудь який час лікар виїзджає до пологового будинку і проводить дослідження. Також по субботам на протязі дня проводяться дослідження тим ,хто не потребує терміновості.В основному на пологовому будинку працює лікар Урицька О.В.Сьогодні,завдяки Вам я перевірив роботу цього направлення,поспілкувався з медперсоналом і мене таки переконали що проблем з терміновим УЗО не виникало.Хоча лікаря якщо і викликають,то це такі випадки які дійсно потребують негайного втручання,а те що може почекати,буде досліджено в найближчий робочий час.Ще хочу сказати,що УЗО дослідження є допоміжним методом дослідження,і потрібне не при всіх захворюваннях,ну от при кровотечах,які тут згадувались воно зовсім малоінформативне.Незважаючи на досягнення науки і техніки ,УЗО достовірне в наш час лише на 70%,іноді показує казна що,це лише регістрація відбитої високочастотної хвилі на датчик.Останнє слово завжди за досвідом і рівнем підготовки лікаря.Я розумію,що буває не завжди ідеально в нашій роботі.Розумію,що люба людина,яка працює будь де,отримаючи офіційний прибуток,на який не можливо прожити вимушений заглядати до тіньової економіки та корупції.Рідко хто з медичних працівників відмовиться від запропонованого винагородження(і не тільки медичних працівників).Я особисто спілкувався з усіма гінекологами ,пояснив все,як є.Саме головне для них припинити здирництво ,памятати що вони мають справу з хворою людиною,яка роздратована .Їй потрібна увага ї допомога.Також людині потрібно пояснити,чому і за що волна вносить кошти.Хоч і важко на це відволікатися кожен раз,але це в більшості випадків виключає образи ,обурення і плітки.Ще пояснюю,що не всі,але частина пацієнтів самі бажають віддячити лікарю,і якщо це відбувається,тут бессилий і я і кримінальний кодекс.Але ціх коштів буде достатньо ,і совість не буде дошкуляти. Ви знаєте,мабуть діє,тому що я помічаю деяке зниження напруження в цьому питанні,хоча ще існує.Мабуть рік тому,на такий матеріал було б набагато більше активності у його обговоренні. Стосовно «спасания»в Доманівці чи в Ю.Українську приводю статистику:В цьому році народило 338 первомайчанок, в Ю.Українську-9,в Доманівці -6,в Миколаєві-5(прогнозовані складні пологи за нашим направленням),Київ-2,Севастопіль-1,Одеса-1,Голованівськ-1,Первомайськ-308.Іншомісцевих в нашому пологовому будинку народило-212 жінок.Жіноче здоров’я справа дуже інтимна,і жінки в більшості схильні звертатися до гінекологів,яким більше довіряють.В Доманівці працює колишній Первомайський лікар Очеретній,який до речи приймав і моїх дітей,за що я йому вдячний.До нього їдуть жінки,та везуть своїх доньок ,які раніше у нього лікувались і це природньо,в Ю.Українськ таким же чином їдуть до Бадюля.З тих населених пунктів приїзджають до Первомайська народжувати і лікуватися до наших лікарів.Ну а цифри говорять самі за себе і по ним видно,хто де «спасається». Стосовно сейфів ,столів і шкафів,хочу пояснити,я стараюсь довести,що я людина відкрита,не скриваю своїх доходів,хочу,щоб мені довіряли,приходили до мене з проблемами і знаходили відповіді на питання.В уяві пересічного громадянина,чимось дякуючи і ЗМІ,медики-це організована «банда» на чолі з головним лікарем,які постійно плетуть якийсь заговір проти людства.Ми такіж самі люди як усі,з свїми схожими проблемами і недоліками.Я відвідував Європу,спілкувався з лікарями,дивився на роботу лікарень.Я зрозумів,що це краще ніж у нас,і не так складно,як здається.Перше що потрібно зробити,це називати все своїми іменами і зробити революцію в головах. Від мене мало що залежить,але у мене вже багато однодумців і сподіваюсь,що їх буде більше і колись ми перестанемо топтатись на місці. І насам кінець про Константина Анатолійовича.Цю людину я знаю зо з десятки років,ще с з тих часів коли ми були з ним простими лікарями.Некрасенко людина амбітна ,з почуттям гідності і дуже розумна.Я рідко зустрічаю людей з подібним інтелектом.На додаток,це людина працьовита,прекрасний батько і син.Те що він робить зараз,справа досить непогана для міста і вона має перспективи у майбутньому.От наприклад скажу,що завдяки його діяльності в місті є комп’ютерний томограф,хоч і платний(а де вони зараз безкоштовні),але я знаю вже багато конкретних людей,завдяки якому вони продовжують жити.І які гроші варті людского життя?Залиште його в спокої,дайте йому час,дайте собі час,щоб зрозуміти що і навіщо він робить.Некрасенко займається підприємницькою діяльністю вже давно,він не відпочивав після лікарської праці,а ішов і далі працював.І повірте,він достатньо заробив коштів,щоб будувати свій заклад.Може комусь і приємно смакувати,як головний лікар обікрав бюджетну лікарню і побудував свою,але це не так і якщо не полінуватися,можна знайти цьому немало доказів.

        • Нина

          Июль 9, 2015 at 2:56 пп

          Ув. Олег Владимирович,хочу вам задать вопрос,ответьте мне пожалуйста. Вы же знаете,что сейчас и учителя и дети начнут проходить мед.комиссии,а пройти флюорографию практически не реально .В 1-й больнице люди стоят в очереди по много часов.Как вы собираетесь решить этот вопрос? Заранее благодарна вам за ответ.

          • Аноним

            Июль 10, 2015 at 10:19 пп

            На сьогоднішній день робим спробу відремонтувати старий радянський флюрограф 1982 року випуску,їх давно не випускають,запчастини часто знімаємо з вже непрацюючих апаратів ,шукаем навіть в інших областях.Він відпрацював вже більше положених 3 строків.Ще є надія,що він запрацює.А якщо не запрацює,доведеться чекати центропостачу,або просити у громади мільон-півтора на придбання нового.

        • Нина

          Июль 9, 2015 at 3:02 пп

          Ув.Олег Владимирович, хотелось бы узнать ваш ответ о прохождении флюорографии.Вы ведь знаете,что начались мед.комиссии у учителей и детей,а пройти флюорографию в 1-й больнице практически не реально,люди по много часов стоят в очереди. Как вы собираетесь решить эту проблему? Заранее благодарна ва за ответ.

        • Чекрижов О.В.

          Июль 9, 2015 at 3:31 пп

          Уточнюю,в нашому пологовому народило 212 ыншомысцевих жінок!

        • Лилия Недашковская

          Июль 9, 2015 at 9:18 пп

          Ох, Олег Володимирович, жіноче здоров»я то є дуже делікатна тема.Бо як би моя воля, то розповіла б я прям тут які саме випадки я мала на увазі.І докази б привела, бо деякім підтверджували халатність наших акушерів- гінекологів в інших містах інші лікарі.І такі випадки не поодинокі.До речі, городяни, виявляється у нас в пологовому є УЗД!!! Ви про це знали?Навіть з «черговим» цілодобовим лікарем. І не кажіть тоді, що Головний лікар міста Вас не проінформовував 🙂 (тільки чому всіх майже до сьогодняшнього дня посилають його робити до поліклініки всерівно не зрозуміло. Навіть тих хто знаходитться на стаціонарі.) Олег Володимирович, в будь якому разі дякую за увагу. Піду пошукаю УЗД на Фрегаті 🙂

    • Амина

      Июль 8, 2015 at 11:01 пп

      А что, в роддоме уже и взяток не берут?

      • Чекрижов О.В.

        Июль 9, 2015 at 3:46 пп

        Подозреваю,что еще берут,но фактов нет,никто с заявлениями ко мне и в милицию не обращался.Поэтому и ответить могу с той же уверенностью,что и Вы на мой вопрос о том,изменяет ли Вам муж.

    • Нина

      Июль 13, 2015 at 5:13 пп

      Да что Вы,как же хочеться инногда ткнуть Вас носом в элементарные вещи.Вы на столько самоуверенны,а на самом деле,дела в больницах Первомайска просто катастрофические.Детское отделение,роддом,это просто ужасс.У меня сейчас прям кровь кипит.Жаль,что в глаза Вам посмотреть не могу!Плохой Вы руководитель и вероятно очень плохой врач.Потому как мы-обыкновенные люди сталкиваясь с вашим «порядком»в медецыне бежали кто куда кто в Николаев-исправлять ошибки,а кто ближе….СТЫДОБА.ПРОСТО ФУ!!!!!

  12. Эля

    Июль 8, 2015 at 4:27 пп

    УЗИ в городе есть,но за него надо платить…То что его нет в роддоме-это безобразие!Спросите у Некрасенко где надо брать большие деньги?

  13. Горожанка

    Июль 8, 2015 at 4:29 пп

    спросите у Некрасенко,где надо брать большие деньги.

  14. Апполинарий Кальсонер

    Июль 8, 2015 at 6:04 пп

    Хороший метод выпендренуться,выпятиться,пропиариться!Свисти ,нехочу,никто не проверит!Только самой посоветую рожать во Врадиевке где нибудь,там не стыдно будет!

  15. Аноним

    Июль 8, 2015 at 8:50 пп

    Боже, о чем здесь говорить! Да всю жизнь бардак был что в роддоме что в поликлинике по поводу УЗИ! Эти мамочки бедные вечно с теми животами в очереди стоят чтоб успеть а то же только до 16.00, еще и за свои деньги.. Я не живу сейчас в этом городе, но сама на себе проверила чудо помощь гинекологическую в городе, когда ночью привезли с острой болью, и после осмотра просто отправили домой! Потому что на УЗИ не могли посмотреть! Только утром, в поликлинику! А утром уже было поздно ! И в обед я уже была на операционном столе! И таких историй миллион! Так что не рассказывайте сказки народу а приведите в порядок медицину уже наконец то! Не в каменном веке живем!

  16. Даша

    Июль 9, 2015 at 12:25 пп

    Удивляет,что люди пишут мол раньше умирали и детки и роженицы….медицина шагнула вперёд,и сотни деток которые умирали 10-15-20 лет назад сейчас могут спасти(понятно,что у нас в Первомайском роддоме время остановилось) именно там на месте нужен такой аппарат и десятки других аппаратов которые нужны в роддомах.А не аппараты которым 20 лет.

    • Чекрижов О.В.

      Июль 9, 2015 at 3:41 пп

      УЗО-апарату в пологовому будинку 5 років.Недавно списаний та утилізований 1й в Первомайську апарат УЗО Хітачі,якому дійсно більше 20 років,але останні 7-8 років він взагалі не працював.Інші апарати досить нові і відповідають нашим вимогам.

  17. Аноним

    Июль 10, 2015 at 2:41 дп

    Да, о чем речь?! Всем известно, что для обследования женщин сейчас применяют, в основном ТРАНСВАГИНАЛЬНОЕ УЗИ! А такой аппарат, у нас в городе действительно только в городской поликлинике у Будака, больше НИГДЕ!!! А Будак работает только до 16.00, кроме выходных,потому и очереди к нему постоянно! Попасть на обследование в выходные или после 16.00, даже если ЭКСТРЕННЫЕ СЛУЧАИ, действительно НЕРЕАЛЬНО !!! Поэтому, нынешний главный врач Чекрыжов О.В., перестаньте оправдываться!!! И большая просьба, займитесь этой проблемой, найдите средства купить современный аппарат трансвагинального УЗИ для женщин, чтоб он был не только у Будака в кабинете, но и в роддоме!

    • ЧекрижовО.В.

      Июль 10, 2015 at 10:59 пп

      Ви знаєте,я ще не відчуваю за собою потребу в чомусь виправдовуватись,сподіваюсь що не доведеться.Я просто розяснюю.Дорогий друже,знайти такі кошти я можу тільки в бюджеті,або якщо пощастить то під час виборів у Верховну Раду,бо місцеві кандидати не потянуть.Ще з центропостачу,який дуже обмілів в останній час.бо багато коштів іде на війну.А якщо з бюджету,то вибачте з Ваших податків,які безробітні не платять.інші платять мало,бо мало заробляют і дуже багато тих,хто взагалі ховає прибуток.Ще раз вспомнив геніальну фразу з посту «Прямо» на цій сторінці «Кожен народ має ту медицину ,на яку заслуговує».

    • ГостьЯ

      Июль 24, 2015 at 10:50 пп

      Никого не оправдываю, но мне кажется, что беременных нельзя смотреть трансвагинальным методом.Могу ошибаться. И еще. А Недашковская- профессиональный журналист? Как для журналиста, то она очень безграмотно пишет.

  18. Наталія Волошина

    Июль 10, 2015 at 2:47 дп

    Коли я писала про те, що і раніше дітки помирали і мами, то немала на увазі, що не потрібна сучасна діагностична техніка!!! Я просто таким чином опонувала дописувачу з приводу його звинувачень у низькій кваліфікації лікарів…

  19. Чекрижову О.В.:

    Июль 10, 2015 at 10:09 дп

    Вы это серьезно, про то что «попередній головний лікар Некрасенко К.А. дійсно будує приватну лікарню,але на абсолютно законних підставах і ничого не порушує»? Во время проведения ремонта 1-й больницы была разработана строительная смета. В ней числились качественные, дорогие материалы. Так вот на больницу закупали в фирме «Эльф» все самое дешевое, а на разницу клиника Некрасенко от туда же получала качественный строй материал. Да еще и на откат осталось.

    • ЧекрижовО.В.

      Июль 10, 2015 at 10:25 пп

      С понедельника проверю.Интересно в каком трамвае знают такие подробности?

      • Чекрижову О.В.:

        Июль 11, 2015 at 11:14 дп

        А каким образом вы проверять собрались?))) Будете в 1-й больнице брать пробы со стен и на экспертизу отправлять?))А Трамвай называется-фирма «Эльф». Некрасенко поимел государство (бюджет в частности), фирма «Эльф» поимела Некрасенко (о чем он. кстати. и не подозревает))),работники фирмы «Эльф» поимели директора. Все заработали. все довольны!!!

  20. Ирина

    Июль 10, 2015 at 3:04 пп

    Доктору Чекрыжову: скажите, в какое время доктор Будак принимает бесплатно? У него на двери висит очень интересное сообщение.Виню себя, что не сделала фото. «Бюджетное время до 11.43» (не могу сказать точно, но в минутах!!! Это смешно) Я попала в бюджетное время, и стоимость такого УЗИ мне обошлась в 150 грн.А по лицензии, как сказали рядом сидящие будущие мамочки до 250 грн.

    Учитывая тот факт, что этот доктор и мой гинеколог ничего внятного не сказали мне (у эмбриона не развивается мозг: делаем аборт! При произношении этого слова ни одна жила на лицах не дрогнула, когда я обливалась слезами)Я отправилась в районную больницу. Там посоветовали понаблюдаться, и не рубить с плеча. Все-таки: первая беременность, первое УЗИ. Ждать неделю я не смогла бы и поехала в Николаев. Сделали УЗИ (60 грн)- диагноз анэмбриония и наличие 2 плодных яиц(возможны двойнята). Но главное, что так важно — мне разжевали что и как, ко мне отнеслись по-человечески.Но так как эмбрионы не обнаруживаются — мне назначили медикаментозный аборт…Потом уже я перечитала все женские форум, на которых многие мамочки делились своим опытом и оказывается, возможны чудеса — на 12 неделях появлялся эмбрион. У меня же была 7 неделя… Какой вывод я для себя сделала: я очень люблю свой город, но когда Бог пошлет мне еще шанс, рожать здесь не хочу. А вообще, мне бы хотелось прийти, заплатить в кассу пусть 500-1000 грн (сумма здесь не важна, хоть это большие деньги), но меня возьмут за руку и поведут по нужным кабинетам. А еще лучше, чтобы у каждой девочки был свой доктор, который вел бы ее историю от подростка до родов. Дай Бог, чтобы такие времена настали!

    • ЧекрижовО.В.

      Июль 10, 2015 at 11:06 пп

      Я недавно був на зустрічі з нашим міністром ,він анонсував законопроекти,які подає в Раду на прийняття.В них на мою думку багато раціонального ,є надія на те що щось зміниться до кращого.Повірте,у нас з Вами одні прагнення.Зміниться ця анахронічна система,багато що зміниться.Хоча верюгідно думка висловлена Жванецьким «Когда доктор начинает хорошо жить,єто еще хуже,чем плохо лечить» ще буде довго актуальна!

  21. Сивий

    Июль 10, 2015 at 9:56 пп

    С.Д.Будак взагалі дуже цікавий доктор, і бізнес в нього теж дуже цікавий. Цілком можливо, що він сплачує певні кошти поліклініці за аренду площ і використання електроенергії. Проте, більш ніж певен, що він якщо і оформлений, як підприємець, то сплачує мінімальний податок. А тепер підрахуйте скільки за день жінок він приймає, помножте на 200-250 гривень і на кількість робочих днів у місяці. Чи ведеться журнал обліку відвідувачів і який реальний його прибуток? Невже нікого ні в податковій, ні в прокуратурі не зацікавив цей факт?

    • ЧекрижовО.В.

      Июль 10, 2015 at 10:31 пп

      Журнали по бюджетним прийомам ведуться,але порядок тих досліджень які проводить Будак як приватний підприємець,мені непідконтрольні,а згідно законодавства тільки органу,що видав ліцензію,а саме МОЗ.

    • Сивому

      Июль 12, 2015 at 12:27 дп

      Ага.Заціквіить.В прокуратурі працює родич Некрасенко, в податковій дружина Чекрижова. Цікаво, кого в першу чергу зацікавить доходи Будака податкову чи прокуратуру?

  22. ЧекрижовО.В.

    Июль 10, 2015 at 11:27 пп

    Все таки доведеться виправдовуватись і вибачатись за орфографічні помилки,я думаю мене пробачать,бо доаводиться писати на «ходу»,між справами.Чесно кажучи,не знаю коли буде в нас трансвагінальне бюджетне УЗО,але к осені обіцяю сюрприз для наших жінок,бюджетний.Якщо правда на ринку ,чи в маршрутках де все знають,не проговоряться,ну тоді буде як не сюрприз.

  23. Чекрижову О.В.:

    Июль 11, 2015 at 11:14 дп

    А каким образом вы проверять собрались?))) Будете в 1-й больнице брать пробы со стен и на экспертизу отправлять?))А Трамвай называется-фирма «Эльф». Некрасенко поимел государство (бюджет в частности), фирма «Эльф» поимела Некрасенко (о чем он. кстати. и не подозревает))),работники фирмы «Эльф» поимели директора. Все заработали. все довольны!!!

    • Чекрижов О.В.

      Июль 13, 2015 at 2:22 пп

      Вже первірив,перевіряється дуже просто.Якщо маєте бажання ,приходьте,покажу.Я не знаю,чим вихваляються працівники Ельфу за кухлем пива,але раджу Вам поменьше вірити,в те що чуєте підчас війни,після полювання та перед виборами (наче б то по Бісмарку),а від себе добавлю -у ліжку,та біля пляшки!Тягнирядно взагалі ледве не «прогорів»на цьому ремонті через валютний курс.Я його давно знаю,він дуже порядна і позитивна людина. Може Вам він щось і зробив,чи може Вам він не подобається за класичним вітчизняним принципом «Ніщо так не засмучує українця,як добробут сусіда»,але як на мене(читай -лікарню),тільки здорова співпраця і допомога.Декілька років тому,зустрівши Олексія,трошки наскаржився йому на життя і «вічний» ремонт в поліклініці,в принціпі і не просив нічого,а він взяв та подарував 2 тони цементу .А по дрібному,вже й не пам’ятаю,хай мене пробачить.

  24. Иванов

    Июль 13, 2015 at 10:38 пп

    А мне нравятся ответы О.В.
    Открыто
    Откровенно
    С П А С И Б О.
    Домыслы и рождаются там где нет полной информации или отсутствуют знания при гипертрофированных амбициях.

    НЕТ ПРОРОКА В СВОЕМ ОТЕЧЕСТВЕ
    ( все плохие И люди И врачи И менты И прокуроры И чиновники И депутаты И тд…а кто же эти люди- давйте посмотрим внимательно В зеркало)
    Для улучшения окружающего мира -нужно начинать с себя.
    МЕНЬШЕ БОЛТАТЬ
    БОЛЬШЕ ТРУДИТЬСЯ
    спасибо О В.

  25. за спаведливость

    Июль 23, 2015 at 11:43 дп

    А это моя история! в ЦРБ халатность проводящих узи и качество аппарата ,чуть не стояло мне жизни.. Все знают что при том узи заставляют наполнятся.. (пить много воды) . ну так вот ,стою я чуть не на коленях,болит-терплю, пей воду-пью,стою болит пиндец-плачу. а они мне вопрос ( это ты так в туалет хочешь что аж плачешь?) В итоге приняли меня, и ооо долгожданный ответ (у тебя все отлично,все хорошо.. и зачем ты пришла.. яичник немножечко увеличен,не волнуйся это небольшое воспаление.) Ползу дальше,к врачу. ползу и понимаю что почти выздоровела. Спасибо Жулинской,которая не положилась на результат узи и решила делать пункцию. не отходя толком от наркоза понимаю что меня готовят к операции. Ну так у меня совсем *здоровой* девушки оказывается яичниковая беременность и внутренние кровотечение. Спасибо Жулинской и Марущак за то что не доверились узи и спасли мне жизнь.. Городу нужен хороший БЕСПЛАТНЫЙ аппарат узи!!!!

  26. Владимир Чекрыжову

    Июль 30, 2015 at 2:03 пп

    Боюсь друзья бесплатно уже ничего не будет, Чекрыжов во всех своих постах между строк вам об этом намекает, а вы этого не замечаете… Чекрыжов находит оправдание барыгам в халатах за взятки так, что хочется расплакаться и добавить еще…. Вся их реформа сводится к платной медицине, и как я понимаю со слов Чекрыжова народ у нас бедный значит и медицину такую заслуживает — кто не платит тот пусть подыхает… «Кому нужен ремонт огромного актового зала и админ. кабинетов в 1й больнице????…. Внешне фасад и первый этаж кое как намарофетили для замыливания глаз и личного комфорта канцелярских крыс, а в кабинет флюорографии страшно зайти, шаг влево или в право… — такое впечатление что в 1918 году живем — уже после революции люмпенов но еще в разрухе…. Поверьте такой главврач по моему глубокому убеждению ничего не изменит в нашей городской медицине к лучшему, как всегда слышим оправдательные оды своим коллегам (круговая порука), никого не карают и не увольняют- все святые мученики..а вы холуи если хотите жить несите все что у вас есть на счетах…. Ведь как выразился сам Чекрыжов суммы благодарности не могут иметь границ ведь от этого зависит ваша жизнь…..