Новости 13 июля 2015

З Первомайська відправилося в 36 бригаду два БТРи, ще два – на підході [ФОТО]

Днями два відреставровані БТРи відправилися до бійців 36 механізованої бригади. Такий дарунок для воїнів підготувало керівництво Первомайської райдержадміністрації спільно з директорами підприємств, фермерських господарств та місцевими волонтерами. Спецавтомобілі від’їздили до місця призначення від стін районної адміністрації, звідки, до речі, уже не вперше відправляється бойова техніка в зону АТО. А транспортували їх офіцери бригади, які прибули на Первомайщину безпосередньо з Миколаївського полігону, де нині дислокується бригада. Проводжати бойові машини прийшли голова райдержадміністрації Віктор Сирота, працівники адміністрації та волонтери організації «Ніхто крім нас».

Про це на своїй сторінці в Фейсбук розповіла первомайська журналістка Наталія Клименко.

DSC_0759

 — Ще донедавна БТРи були абсолютно непридатними для користування. Несправні двигуни, відсутнє електрообладнання, пошкоджені пороги, мости та трансмісія. І це далеко не повний перелік паламок.Такою бойова техніка вийшла із Криму і була передана в обслуговування Первомайського району. Як розповідає голова адміністрації Віктор Сирота,стан техніки настільки був поганим, що мало вірилося в її реанімацію. Та руки майстрів-волонтерів, а також фінансова підтримка керівників господарств агрофірми «Корнацьких», ТОВ «Софія» (І. Шеремет), ТОВ «Бузькі пороги»(О. Цуріка)та ТОВ «Меркурій» (Б. Воронін) зробили свою справу. Наразі техніка не просто придатна для користування, а готова іти в бій. Щоправда, попередньо вона пройде спецперевірку на полігоні, — пише Наталія Клименко.

Допоки ці два бронетранспортери проходитимуть випробування, первомайські волонтери-механіки ще підготують дві бойові машини. Працюють вони за словами голови ГО «Ніхто, крім нас» Анатолія Бикова день і ніч, аби забезпечити наших вояків усім необхідним. – Це справжні чоловіки, – каже він, – бо вболівають душею за нашу країну та її майбуття.

DSC_0755
Не стоїть осторонь таких подій і наша молодь. Так, студенти політеху уже давно допомагають організації, не шкодуючи своїх сил та часу на виконання волонтерських зобов’язань. Це Сашко Сікорський, Ганна Котик, учениці гімназії та ЗОШ№4Анастасія Токарчук та Влада Калінчук. Вони самовіддано підтримують волонтерський рух і мріють, що все таки здоровий глузд візьме верх.

Вірять в перемогу і наші військовослужбовці, які, до речі, щиро дякували первомайцям за небайдужість та готовність підставити своє плече бійцям армії.

5 Комментариев

 1. Володимир

  Июль 13, 2015 at 6:32 пп

  Автор статьи Клименко? И она сейчас хвалит Сироту и Корнацкого? А год назад она их дерьмом обливала на страницах этого сайтика!

  • гость

   Июль 13, 2015 at 9:25 пп

   А вам известно, что журналист должен быть обьективен?Где там похвала?Если эти двое принимали участие в ремонте разве справедливо будет их не упомянуть.Или надо было написать:БТРы были отремонтированы благодоря финансовой помощи ТОВ «София» (І. Шеремет), ТОВ «Бузькі пороги»(О. Цуріка),ТОВ «Меркурій» (Б. Воронін) и двух козлов Корнацкого и Сироты.

   • из схрона

    Июль 15, 2015 at 9:04 дп

    Про двух козлов ; +100%

 2. Спивак

  Июль 13, 2015 at 6:47 пп

  со всеми так поступает.

 3. Ганс

  Июль 15, 2015 at 8:53 пп

  опа. Только бригада у нас не механизированая))))

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top