Новости 23 июля 2015

Первомайською міськрадою в 2015 році виділено 2 квартири військовослужбовцям та учасникам бойових дій

В приміщенні міської ради відбулась щотижнева прес-конференція заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Світлани Свідерко для представників місцевих засобів масової інформації.

Світлана Василівна розповіла, що за І півріччя 2015 року укладено 706 договорів по оренді комунальної власності територіальної громади міста та 66 — по оренді земельних ділянок. Надходження до місцевого бюджету від оренди комунального майна становлять 438 тис. 66 грн., від оренди земельних ділянок – 4 млн. 221 тис. 144 грн. За перше півріччя поточного року міською радою було реалізовано земельні ділянки, згідно заяв власників об’єктів нерухомості, які виявили бажання викупити земельну ділянку під своїм об’єктом нерухомості, та з якими укладено договір оренди земельної ділянки на час звернення. Продано 3 ділянки загальною вартістю 380 тис. 981 грн.

На сесії міської ради шостого скликання, що відбулася в п’ятницю 17 липня поточного року, було затверджено ще 2 звіти щодо експертної оцінки вартості земельної ділянки під об’єктами нерухомості, які також будуть реалізовані міською радою. Вартість першої ділянки становить 10 тис. грн., другої – майже 40 тис. грн.    

Заступник міського голови повідомила:

«Згідно нашого переліку на квартирному обліку в місті Первомайську перебуває 449 осіб. Черга у нас не є сталою, вона постійно оновлюється. В 2015 році міською радою було надано 6 житлових приміщень. Військовослужбовцям, учасникам бойових дій виділено 2  квартири, 3 кімнати в гуртожитку. Дітям-сиротам, які позбавлені батьківського піклування, – 1 квартира».

По завершенні прес-конференції Світлана Свідерко коротко розповіла про прийняття ряду законодавчих актів, які стосуються взагалі містобудівної діяльності по Україні, та відповіла на всі запитання, які цікавили журналістів.

1 Комментарий

  1. из схрона

    Июль 29, 2015 at 12:53 пп

    Ох Светуля и харю наела на бюджетном бабле

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top