Новости 23 июля 2015

Жителям Первомайська прийдеть переукласти договір на газопостачання

Первомайський відділ реалізації природного газу ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» та Первомайське УзЕГГ вважає за необхідне повідомити споживачів м. Первомайська, що згідно  ст. 16 Закону України «Про засади функціонування ринку природного газу»  з 01.07.2015 року розділено функції з постачання та розподілу природного газу.

З метою забезпечення постачання природного газу за регульованим тарифом споживачам створено нове підприємство ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ», яке отримало ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання природного газу за регульованим тарифом з 01.07.2015 р., на підставі рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 1642 від 28.05.2015 р.

 — У відповідності до п. 4 Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою Кабінету міністрів України № 2246 від 09.12.1999 року, зі змінами внесеними Постановою КМУ № 73 від 02.03.2015 року, послуги з газопостачання надаються на підставі трьохстороннього письмового договору, укладеного між газопостачальним (ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ»), газорозподільним (ПАТ «Миколаївгаз») підприємствами та споживачем,  типова форма якого затверджена  Постановою Кабінету Міністрів України № 938 від 05.07.2006 року, — повідомили в міськраді.

У зв’язку зі зміною постачальника  усім побутовим споживачам, які бажають надалі отримувати газ у свої домівки, необхідно укласти новий трьохсторонній договір з ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» і ПАТ «Миколаївгаз» про надання послуг з газопостачання.

Важливо відмітити, що людям не варто панікувати і негайно звертатися в абонентську службу. Процес укладання договіру  буде поступовим: як  під час особистого візиту споживача в газове господарство, так і під час візитів контролерів,  які принесуть анкету-заяву і договір  для укладання безпосередньо додому абоненту. Договірна робота буде проведена  до початку опалювального сезону. У цей період відсутність у споживача договору не буде підставою для припинення газопостачання. Проте, підставою  для відключення в цей період залишиться несвоєчасна  плата за використаний природний газ або технічні порушення.

На підприємстві складені орієнтовні графіки  відпрацювання певних вулиць і багатоквартирних будинків, які будуть оприлюднені  на офіційному сайті м. Первомайська www.pervomaisk.mk.ua. Згідно  цих  графіків споживачам разом  з рахунками на оплату буде рознесено і анкету-заяву, яку після заповнення необхідно передавати  в газове господарство  будь-яким зручним для  споживача способом (особисто до приймальні Первомайського УзЕГГ, поштою, до міського центру адміністративних послуг).

ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» просить  відповідально відноситись  до заповнення анкети, оскільки  надані споживачами дані  відпрацьовуватимуться спільно з органами  соціального захисту населення. Розбіжність даних ( кількості прописаних, фактичної загальної та житлової площі, власника домоволодіння або квартири, паспортних даних або іншої інформації) з даними УПСЗН може послужити причиною несвоєчасного нарахування пільг або субсидії.

Крім того, ТОВ «МИКОЛАЇВГАЗ ЗБУТ» пішло людям на зустріч  і зменшило кількість  необхідних для підписання  договору  документів. Споживачеві необхідно буде підготовити тільки 5 документів:

 1. Документ, що посвідчує особу споживача (для громадян України — паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України); для іноземців та осіб без громадянства — національний паспорт або документ, що його замінює);
 2. Довідка про присвоєння ідентифікаційного коду (за наявності);
 3. Технічний паспорт на будівлю;
 4. Довідка про зареєстрованих осіб у квартирі, приватному будинку (довідка про склад сім’ї) або будинкова книга;
 5. Документ, що підтверджує право власності на квартиру, приватний будинок або користування ними (свідоцтво про право власності, договір купівлі – продажу, обміну, дарування, свідоцтво про право на спадщину тощо).

Для  споживачів, які під час візиту контролера, згідно з графіком, були відсутні удома, існує можливість  звернутись до  абонентської служби у суботу з 9:00 до 13:00,  або щосереди до центру адмінпослуг  при міськвиконкомі з 8:00 до16:00.

2 Комментариев

 1. П.С.

  Июль 23, 2015 at 9:42 дп

  интересно а на основании старого договора (по согласованию с абонентом) нельзя составить документ? Или цель сего действа не упорядочить а загонять,нагнуть,и заставить почувствовать себя беспомощным и униженным,бесправным рабом зависящим от системы и «хозяев» !!!

  • вопрос!

   Июль 23, 2015 at 4:41 пп

   Чьих «хозяев» ?! Тех с которыми вы на майдане допрыгались и которые вас теперь бортанули !!! Ну ну разваливайте страну дальше ! Если это ещё можно назвать страной ! Уже продались полностью, видно судьба такая у нас быть под кем-то ! То татары, то поляки, то шведы, то турки , то под Москвой , теперь под Америкой , Англией, Германией снова Польшей . зато как громко кричим что мы независимы. Точно независимы только от самих себя. Вечно нами кто то правил. Как и сейчас грузины, прибалты и т.д. Вот за это реально ОБИДНО. Так что прыгаем и поем дальше……

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Кто должен быть нардепом по 132 округу?

Самое комментируемое

To Top