Новости

В Первомайске активисты сами собирают деньги для ремонта дорог [ФОТО]

1.7K

В Первомайске Николаевской области общественные активисты организовали сбор средств для ремонта дорог в городе.

Об этом у себя в Facebook написал журналист Владимир Силяков.

Он опубликовал фотографии, на которых запечатлен процесс ремонта дороги у Первомайского молочно-консервного завода. При этом журналист удивлен, почему вопросом ремонта дорог занимаются общественники, а не народный депутат Украины Аркадий Корнацкий, избранный по 132 округу с центром в Первомайске.

«Такого я ещё не видел. Город Первомайск, Николаевская область местные активисты собирают деньги на ремонт дорог. На этот участок у Первомайского молочно-консервного завода собрали 16 000 гривен. Спрашивается, зачем в Верховной Раде сидит БППешный депутат от этого округа Аркадий Корнацкий?» — написал Владимир Силяков.

Ранее сообщалось, как народный депутат Аркадий Корнацкий, избранный по 132 округу в Николаевской области, раскритиковал работу Верховной Рады и оценил ее на «двойку с минусом».

Как известно, месяц назад работники бюджетной сферы Первомайского района — учителя и врачи, получившие в 2012 году земельные участки, ранее принадлежавшие «Агрофирме Корнацких», вышли на митинг против председателя Первомайской районной государственной администрации, который отказался защищать их права на земли и принял сторону народного депутата Аркадия Корнацкого.

17 Комментариев

  1. Наталія Волошина

    Июль 25, 2015 at 1:51 дп

    Молодці первомайці!!! БРАВО!!! Я пишаюся такими небайдужими людьми!!!

  2. :)

    Июль 25, 2015 at 10:43 дп

    Зараз боти Корнацького швидко напишуть, що йому альтернативи не має, і хто якщо не він буде платити їм зарплату. 🙂
    Боти, фас!!!!

  3. фёдор

    Июль 25, 2015 at 1:21 пп

    Кто кто,а Корнацкого зерновозы вот как раз и разбивают эту дорогу и поверьте Аркаша копеечки не даст он у нас самый бедный и нищий.Фу даже говорить за него не хочу.Брехло и Балабол!

  4. Первомаец

    Июль 25, 2015 at 2:10 пп

    Корнацкий своим родственникам за пай не платит, а вы хотите от него асфальту в Первомайске на который ему насрать? ну-ну…….

  5. Наталі Волошиної

    Июль 25, 2015 at 2:48 пп

    Стосовно усіх ваших коментів з цього приводу, хотів би дещо сказати. По-перше, район цукрового заводу — то є не селище, а частина міста (про що ви пишете в іншому блозі). По-друге суть в тому що усі «активісти» боролися щоб скинути попередню владу і прийшла наступна, яка мала б щось робити і змінювати. Так в чому справа? Чому ви цього так і не добилися, а тепер замилюєте очі людям міняючи свій імідж і саме перед місцевими виборами? Думаєте усі люди бидло і нічого не розуміють? Поки що людська природа ще не змінилася, і серед найнегативніших рис людей досі залишається порок жадоби і легкої наживи. Так що не треба тут розповідати казки про «свідомість і патріотизм». Десятки тисяч людей загинуло, маючи в душі патріотизм (де-яким його втовкли ті, хто їх використовував), вони загинули в бою, під кулями і снарядами, а не залатуючи асфальт за халявні гроші. В країні йде вже півтора року повним ходом окупаційна і громадянська війна, а ви піарите «патріотів» які за «спонсорські гроші» ложать асфальт. Як там раніше говорили: «Война войной, а обед по расписанию»? Назвіть хоть одну нормальну країну, до рівня якої ви прагнете дотягнутися мовами «про гідний рівень життя», де б цілодобово практично усі люди вели звичайний образ життя, пили, веселилися, слухали у автівках веселі радіохвилі, працювали, їздили відпочивати, або ремонтували за чужі гроші дорогу — коли в цей час такі ж самі люди — не мають що толком навіть їсти, не мають роботи, гинуть під обстрілами, калічаться, втрачають близьких, рідних і друзів, і їх діти залишаються сиротами, і цьому не видно кінця і краю. Тобто це є нормальним? Мабуть ми стали зліше звірів, і виною цьому є егоїзм. І ваш піар це є егоїзм дуже високого рівня. Усі граються у свою роль, вважаючи що вони головні актори у цьому спектаклі, але є реальне життя де люди від цієї гри з усіх сторін (жадібність, егоїзм, патріотизм, жорстокість) — гинуть і забирають життя інших. Ми всі прости люди, говоримо схожими мовами, живемо на одній землі, маємо загальну історію, але чогось про усе це забуваємо і воліємо жити егоїстичним життям, бо так мабуть легше, робити вигляд що нічого не відбувається, і рекламувати себе і при першій ліпшій нагоді дотягнутися до «халяви», а коли на це дається ще «благословення» і нам говорять що так і треба, то тоді взагалі усе «Оk». Ви людина поважного віку, досвідчена і маєте значний життєвий досвід — скажіть відверто — невже вас і вашу родину хтось переслідував протягом усього життя до 1991 року, невже вам не платили зарплату або обмежували у правах, невже ніхто з ваших рідних не воював у Великій вітчизняній війні, невже вам країна не давала роботу, житло, безплатну добру освіту і медичне обслуговування, не вже у вас не було достойного життя? Усе це було у людей, а тепер ви разом із «прихильниками» усе це заперечуєте, стараючись знищити пам’ять людей, щоб ніхто ніколи не дізнався, що було колись нормальне життя і нормальна країна, де мораль і благополуччя було на першому місці. Ви з «прихильниками» і «кукловодами» хочете перетворити усе навкруги на Ірак, зробити людей загнаними, жорстокими, байдужими і фанатичними — бо так дуже легко ними управляти, адже коли люди мають мораль, знання і пам’ять, то вони так просто не будуть слухняним стадом.

    • Х/З

      Июль 25, 2015 at 3:57 пп

      прошу прощения-нихера не понял,суть вашего бреда? и почему,верней для чего и кого вы навязчиво в голову вбиваете что власть «новая» то есть поменялась -НЕТ на волне революции все те же негодяи заняли позиции и с вашей помощью объявились новой властью,и можете не сомневаться ТАК НЕ БУДЕТ!!!-это еще не конец и даже не начало!!!

      • :)

        Июль 25, 2015 at 6:13 пп

        Она не здорова, и это усиливается из месяца в месяц. Или выборы скоро, нужно искать нового хозяина для заработка. Орать она умеет.

    • P.S.

      Июль 25, 2015 at 8:33 пп

      Ви досвідчена людина, і свою точку зору вам не нав’язую і не маю на це право, просто у нас різні погляди. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру і добра. Вибачте, якщо ненароком вас образив.

  6. горожанин

    Июль 26, 2015 at 10:10 дп

    после ремонта дорог за счет людей дорог в г.Первомайске предлагаю организовать общественные посты для контролю фур которые едут с перегрузом и разбивают дороги которые люди за свои деньги ремонтируют. и пусть только какая то падла попробует проехать с перегрузом или возмущатся будет!

  7. Джонни!!!

    Июль 26, 2015 at 8:16 пп

    Согласен «помаранчевим фарами» проезда нет!!! Бить им стекла надо и спускать колеса!!! А Аркаша себе очередной дворец строит!!! Бедный может поможем ему???))

  8. Джонни!!!

    Июль 26, 2015 at 8:18 пп

    Согласен «помаранчевим фурам» проезда нет!!! Бить им стекла надо и спускать колеса!!! А Аркаша себе очередной дворец строит!!! Бедный может поможем ему???))

    • Я

      Июль 27, 2015 at 1:59 дп

      Дебил, не завидуй и не считай чужие деньги! Работать надо, нищеброд хренов, а не провоцировать бить, жечь и т.д

      • В точку

        Июль 28, 2015 at 2:42 дп

        Верно сказано. От зависти очень многое идет и перерастает потом в серьезные проблемы.

  9. Аноним

    Июль 27, 2015 at 2:22 дп

    Нашы люди! Постоянно, и в радости ,и в горе ВМЕСТЕ!!!!!!! )))

  10. Протоивныйтип

    Июль 27, 2015 at 2:11 пп

    Цяя якая хочиш улиця в Первомаську расчітана ну на тонів 10 не більше весу в машіні, а сама машіна тоже тонів 4-5 буде.От і тілки 15 тонів по них і могуть їхати. Такі як напрімер як КАМаЗ — з отсевом. І то не повсіх.
    А їдуть же грузовіки якії везуть 40 тон тілки грузу та самі з кузовами і прицепами важать тонів з 15-20.
    То хіба тая вулиця чи дорога витримають.
    А от у активістов що взялись за ремонт дорожного дєла ідея канєшно благородна, але яловая, бо це лише нашієї владі на руку шо он вже й дороги поремонтували та грошики спишуться і підуть начебто що озелєнили місто, яке і так заросло кущами та дикими деревами. Ну сабак там ще покастрирують.
    А їх так кастрирують, що кастрирують кастрирують а від тої сучки після кастрації цуцеків плодиться в дві рази білше.
    Видать не теє кастрирують.

  11. Анна

    Июль 29, 2015 at 4:32 пп

    Что за бред все несут??? При чем тут Карнацкий, патриотизм, вина за жизни ребят, погибших в АТО, «халявные» деньги, выборы и все прочее???? Хоть один из тех, кто тут написал, присутствовал лично на ремонте этих дорог? Лично говорили с организаторами? У всех претензии выше крыше! Раз такие претензии и амбиции, то засучите рукава и делайте то, что должны!!! Делайте, а не критикуйте!!!

    • Marisha

      Июль 29, 2015 at 10:17 пп

      А что конкретно вы сделали для посторонних вам людей, если не секрет? Поделитесь, не будьте такими скромными. Или ваш «общественный долг» пиарить своих знакомых, задействованных в этом действии? Если же вы «не при делах», тогда вы просто ничего не замечаете дальше своего носа, если не видите столь очевидные параллели.