Новости

Первомайщина попрощалася з бійцем «Айдару»

670

28- го липня у Первомайську прощалися зі Станіславом Юрійовичем Івановим, двадцятишестирічним учасником АТО. Жалобна панахида проходила в міському будинку культури, куди зійшлися близькі загиблого, друзі, однокласники та громадські активісти скаутської організації «Світ». Останні опікувалися питаннями організації похорон за підтримки місцевої влади.

Станіслав народився 5 березня 1989 року в Первомайську. Закінчив загальноосвітню школу №4. Був активним учасником громадської скаутської організації «Світ». Рано залишившись без батьків, він самостійно крокував по життю , не терплячи несправедливості й прагнучи до перемоги. Ці принципи привели молодого чоловіка на Майдан, ці самі принципи підказали йти на боротьбу з бандитами на схід. Служив в батальйоні «Айдар». Був поранений, двічі лікувався в шпиталі. Та серце бійця не витримало навантажень. Він геройськи пішов з життя. Таким його і пам’ятатимуть – безстрашним і принциповим.

Ховали Станіслава з усіма почестями, з почесним караулом, оркестром та молитвами. Вічна йому пам’ять.

16 Комментариев

  1. Комсомол

    Август 1, 2015 at 10:19 пп

    А народись цей хлопчина у 1949 чи навіть 1959 році, то вивчився у нормальній школі.
    Закінчив би якийсь інститут, університет.Працював би на заводі, фабриці.
    Міг би служити на флоті, в армії офіцером.
    Отримав би житло.Виростив би дітей, онуків.
    Мав би заслужену пенсію, міг би бути Героєм Праці.
    А так «перебудовники» приготували для людини більш запізнілого часу народження іншу долю: розвал, втрату батьків, нужду, безробіття, жєебрацтво, розбрат, кровь, погибель, і пафосну «вічну пам’ять. А чи світлу покаже час.
    Пани батраків пам’ятають недовго.
    Не до цього їм:
    накопичитись би скоріш та сховатись.

    • Наталія Волошина

      Август 2, 2015 at 2:12 дп

      А може воював би за свободу народу Афганістатну? Чи Анголи, чи Камбоджі? А чи на Кубі?! Де там ще наші українські хлопці гинули?! То може не тому він загинува, що не в той час народився?! Може він тому загинув, що комуняки з комсомольцями на чолі з ригами розв’язали війну на ДОНБАСІ?!

      • Наталье Волошиной

        Август 2, 2015 at 4:57 пп

        Вы правы. Сколько парней погибло в том же Афгане. А еще скольким пришлось жить, когда в крови уже течет война. Это невыносимо. Правда в том, что эта война, такая же бессмысленная, как и война в Афгане, потому что она также как и все другие войны после Великой Отечественной — не имели никакого логичного смысла для их начала, теми кто их все начинал. Вечная память всем парням погибшим на войнах нашей страны… «В мире что-то не так… Что-то очень прогнило… Сколько наших ребят… Там, где солнце остыло…» (Би-2 «Солдат»)

        • :)

          Август 3, 2015 at 12:16 дп

          а син Волошиної в АТО чи дома з мамкою, патріот?

          • ))

            Август 3, 2015 at 3:46 пп

            Ти ж знаєшь відповідь, навіщо тоді задав це питання, патріот?

        • :)

          Август 3, 2015 at 8:28 пп

          ну то нехай вірша напише про важку долю солдатів на війні.

          • :(

            Август 5, 2015 at 1:21 дп

            Это ты в точку…

      • Комсомол

        Август 3, 2015 at 1:40 пп

        Підозрював шо мізків у цього «дописувачки» чи «дописувача» небагато, а жовч замість них.
        Але ж не в такому ступені!!!
        Для відповіді щодо Афганістану, Анголи, Камбоджі:
        А ваш найсвідоміший із найсвідомих перший Ґарант хіба не докладав руку до посилання тих хлопаків у ті тодішні гарячі точки.
        А ваші «схронці-свідомці» не вирубували сокирами та не видушували своїх же неприхильних до них або просто байдужих до них, земляків, та євреїв, поляків, москаликів у Прикарпатах та на Карпатах.
        А «Україна — понад усе», «смерть ворогам — слава нації», «україна -для українців» не не фашизм у своєму завершальному оформлені.
        Верещати сьогодні є кому, а от туди ж — на Схід у кровібійню, чогось ці ура-патрійоти, не надто поспішають.
        Хто у волонтерство ускочив та геройствує за 1200 км від подій.
        Хто у якісь охронні служби з охорони панських володінь, олігархічних підприємств, хто в нові поліцай ППСи, ДПСи.
        Херої — з-під спідниці баби старої.

  2. Скала

    Август 1, 2015 at 10:42 пп

    Вічна пам’ять!

  3. Спасибо...

    Август 2, 2015 at 1:50 дп

    Спасибо за то, что ты вынес нелегкую жизнь, и за то, что ты не сломался… Спасибо тебе за все… Пусть тебе будет светло и тепло в другом мире… Надеюсь там ты обретешь свой дом…

  4. Наталія Волошина

    Август 2, 2015 at 2:14 дп

    Вічна пам’ять ГЕРОЮ… Співчуття близьким і рідним… СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
    Мені байдуже, чи їх Бог простить,
    Та я орду ніколи не пробачу,
    За Україну, що в вогні горить,
    І на колінах за синами плаче!

    Я не пробачу, я їх прокляну!
    Щоб захлинулись у пролитій крові!
    За підлу і приховану війну,
    Розв’язану з «братерської любові».

    Їх прокляну за сльози, кров і біль
    Замучених, скалічених та вбитих,
    За те, що в Україну звідусіль
    «Бабла» кацапи пруться заробити!

    За ці потоки бруду і брехні,
    Словесне, нескінченне божевілля,
    Горіти вам в пекельному вогні,
    Конати від кривавого похмілля!

    Це не народ! Це стадо, звірина!
    Захланна, хамовита, кровожерна.
    Життю там завжди була гріш ціна
    Лише у п’янстві й матюках майстерна.

    На нашім горі, крові і смертях
    Це бидло щастя хоче збудувати!
    Куди у них гріху подівся страх?
    Чому їм дозволяє Бог вбивати…?

    Мені байдуже чи їх Бог простить,
    Та я їм цього не прощу ніколи,
    І вже прийдеться так довіку жить
    З гріхом в душі, а в серці жити з болем…

    06.04.2015 р.
    ID: 572356
    Рубрика: Вірші, Громадянська лірика
    автор: Мирослав Вересюк

  5. Горожанин

    Август 2, 2015 at 7:51 пп

    Волошина! Сколько еще нормальных пацанов, наших родных должно погибнуть???? что б ти закрыла свой рот… твое тупорылое мировоззрение ведет к войне. А нам нужен МИР!!!!

    • дзяшок

      Август 3, 2015 at 11:13 пп

      она тупая как чёсанок

  6. 555

    Август 2, 2015 at 11:24 пп

    Я просто в шоке!!! Не могу поверить в это!!!

  7. 555

    Август 3, 2015 at 1:19 пп

    Подскажите пожалуйста на каком кладбище его похоронили.

  8. 555

    Август 3, 2015 at 1:47 пп

    Подскажите пожалуйста на каком кладбище его похоронили