Новости

В Первомайську пройшов Чемпіонат України з велоспорту присвячені пам’яті Віктора Тофана [ФОТО]

1.2K

В місті Первомайську проходив Відкритий Чемпіонат України з велоспорту в гонці – кретеріум та Всеукраїнські змагання, присвячені пам’яті заслуженого тренера України, Почесного громадянина міста Первомайська, майстра спорту Віктора Васильовича Тофана. Ініціаторами турніру виступили вихованці видатного тренера. Віктор Тофан будучи протягом багатьох років директором міської дитячої спортивної школи готував провідних спортсменів до складу збірних команд України, спортсменів Всеукраїнського, Європейського і світового рівня, був відзначений численними грамотами, дипломами Міністерства освіти та науки України, обласного управління фізичного виховання і спорту, Первомайської міської ради. За 43 роки Віктор Васильович дав не тільки Первомайську, але і всій Україні понад 13 майстрів спорту міжнародного класу, призерів світової першості, переможців міжнародних змагань.

Нагадаємо, минулого року турнір проходив за підтримки кандидата в народні депутати України Василя Капацини.

DSC_0029(3)24 липня о 16.00 на трасі між м. Первомайськ та с. Генівка Первомайського району розпочалася індивідуальна 10-кілометрова гонка на час. В гонці взяли участь юні спортсмени у п’яти вікових категоріях: юніорки (дівчата), юнаки (1999-2000 р.н.), дівчата (1999-2000 р.н), молодші юнаки (2001 р.н. та молодші) та молодші дівчата (2001 р.н. та молодші). Вихованець Первомайської ДЮСШ Соколовський Максим виборов перемогу в юнацькій категорії.

DSC_0037(6)

25 липня відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України в гонці – критеріум. Учасників змагань та всіх присутніх привітала і побажала перемоги міський голова Людмила Дромашко. По завершенні урочистої частини юніорки змагалися, проїхавши 32 кола по вул. Шевченка, Революції та К.Маркса, а молодші групи – 22 кола. Серед молодших дівчат 1 місце заслужено дісталося нашій землячці Катерині Величко.

DSC_0073(2)

26 липня відбулася групова гонка на 54 кілометри серед юніорок та юнаків, переможцем якої серед юнаків став Соколовський Максим, отримавши другу нагороду за турнір.

У молодшій категорії за результатами 31 кілометрової гонки Катерина Величко отримала почесне ІІ місце, а ще один вихованець Первомайської ДЮСШ – Володимир Бурега опинився на 4 сходинці загального заліку.

Загалом у змаганнях взяли участь 84 учасника (13 команд) з Первомайська, Рівного, Миколаєва, Черкас, Вінниці, Хмельницького, Знам’янки та Миколаївської, Київської, Донецької Вінницької, Черкаської, Кіровоградської областей.

DSC_0034(7)

Переможцям міський голова Людмила Дромашко вручила Грамоти, Кубки та медалі. Від Первомайського МКК призери отримали солодкі подарунки, а від кондитерської фабрики «Надія» — печиво. Також від спонсорів було вручено спеціальні велосипедні фляги та інші спортивні подарунки. Місцеві меценати відзначили спеціальними призами кращих первомайців, що є перспективними юними спортсменами: Владислава Богачука (2003 р.н) та Владислава Бойченка (2005 р.н).

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска