Новости 06 августа 2015

В національному природному парку «Бузький Гард» відбувся табір для екоактивістів «Енерджайзер Кемп» [ФОТО]

Чаруюча природа національного природного парку «Бузький Гард» на мальовничому березі Південного Бугу в урочищі «Корабельне», вже другий рік поспіль, була обрана для проведення літнього табору для екоактивістів Енерджайзер Кемпу. Енерджайзер Кемп – це середовище для розвитку еко-ініціатив, спільної роботи однодумців в дружній і надихаючій атмосфері та активний відпочинок на лоні прекрасної української природи.

Організовано табір ММГО «Екоклуб» (Рівне) та Національним екологічним центром України за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля спільно з адміністрацією національного природного парку «Бузький Гард».

unnamed (1)

unnamed (3)

Понад сто активістів з України та Молдови мали змогу відвідати більше ніж 20 інтерактивних сесій, майстер-класів та воркшопів за темами: традиційна та альтернативна енергетика, зміни клімату, біорізноманіття та збереження природи, розвиток екологічного руху. До пізнавальної та розважальної програми табору, було включено: презентацію з фільмом та краєзнавчу екскурсію територією національного природного парку «Бузький Гард», рафтинг на бузьких порогах, скелелазіння, командні квести, ігри, фільми, вечірні ватри, дискусійні майданчики. Так учасники табору щодня насолоджувались неймовірною красою та чистим повітрям національного природного парку «Бузький Гард».

unnamed unnamed (5)

unnamed (2)

Вся техніка табору працює завдяки альтернативним джерелам енергії та сам табір організований, як максимально нешкідливий та дружній для навколишнього природного середовища.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top