Фото

Скільки потрібно заплатити, щоб стати кандидатом у мери Первомайська

700

Центральна виборча комісія визначила розмір грошової застави для кандидата на посаду міського голови на чергових місцевих виборах.

Відповідна постанова №170 від 10 серпня 2015 року опублікована на сайті ЦВК.

Так, «найдорожче» буде стати міським головою Миколаєва – сума застави становить 18 032 грн. Сума застави на пост Первомайського міського голови — 2695 грн., Южноукраїнського міського голови — 1 577 грн., Вознесенського міського голови — 1 566 грн., Новобузького міського голови — 660 грн., Очаківського міського голови — 611 грн., Новоодеського міського голови — 553 грн., Баштанського міського голови — 531 грн.. Найменша сума застави передбачена на посаду Снігурівського міського голови — 516 грн.

Сума застави визначається відповідно до кількості виборців адміністративної одиниці.

Заставу повертають тільки переможцю виборчих перегонів.

Нагадаємо, що вибори відбудуться 25 жовтня 2015 року.

10 Комментариев

  1. !!!

    Август 16, 2015 at 2:15 пп

    Они же бедные, где ж им бабла взять?)))

  2. Кукуруза

    Август 16, 2015 at 2:17 пп

    Не піду на вибари, в мене таких грошей нема. Не зможу уплатить. А жаль. Я бы накерував.

    • вадик

      Август 16, 2015 at 3:27 пп

      Кукуруза не пойдёт на выборы? Та эта жирная мразь первым туда побежит. Но скорее всего пропихнёт подставного человека. Их у него не много, так что вскоре узнаем кто это будет.

  3. Кондидат

    Август 16, 2015 at 3:01 пп

    Найдешевше у Снигурівці.
    Треба йти у Снігурівку.
    Ще й кватиру дадуть як обранцю.
    А керувати скрізь зара однаково:
    Поменше виходь на люди, бо заклюють.
    А от з тілівізора один день бреши скільки влізе у відведений на ефир час.
    А в інший день виправдовуйсяи — стільки ж часу.
    І незабувай що який би бідний місцевий бюджет у тебе як Голови ради й не був, які б жебрацькі дотації не надавали, а поцупити через своїх людей — ФОПів, ПОПів, ТОВів, ПАТів, завжди щось можна особливо на роботах з благоустрою, ремонту, розмітці доріг, озелененню, торгівлі громадською землею для різних тих же ФОПів, ПОПпів, на роботах навіть з впорядкуванню цвинтарів та торгівлі місцями для захоронення.
    І це всього за попередніх витрат від 2695 грн. до 516 грн.
    А цікаво, скільки Верхівкні депутати за всю свою канденцію депутатську відкомпенсовують «своїх» витрат на вибори ?

  4. Кандидат

    Август 16, 2015 at 4:08 пп

    Подсобираю денег поставлю на все, глядишь где-то и пройду…

  5. Сексопатолог

    Август 17, 2015 at 12:26 дп

    Пусть крадут, всё равно все в земле сгниют!

  6. ?

    Август 17, 2015 at 1:07 дп

    ? ?? ? ? ? ? ? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? ? ?? ? ? ? ? ? ? — наш кандидат! Урааааа

  7. ? наш кандидат

    Август 17, 2015 at 1:12 дп

    А вы в курсе что ? самая настоящая ??!
    А самое интересное что и наш правый сектор, который берет у него бабло тоже такая же ? какашка!
    Поэтому выбирать некого. Голосуем за Зинку-кулеметчицу.
    ??
    А еще всех бесит как правосексоты пытаются пиарится на Заражевской. Она конечно дура, но они еще большие лошпены.

  8. Weri wel

    Август 17, 2015 at 11:05 дп

    Короче опять обворуют народ. Надо чтобы платили по пару миллионов. Чтобы сразу на нужды города шло это бабло!

  9. виктор

    Август 19, 2015 at 12:27 дп

    ДАЙТЕ МОЛОДЫМ ДОРОГУ.НЕ ГОЛОСУЙТЕ ЗА ЭТИХ ВОРОВ