Новости

Суд обязал прокуратуру Николаевщины завести дело на экс-главу Первомайской РГА за злоупотребление властью

534


Суд обязал прокуратуру Николаевской области открыть уголовное производство по статье «Злоупотребление властью или служебным положением» в отношении экс-главы Первомайской РГА Виктора Сироты.

Об этом сообщает пресс-служба ООО «Партнер-Агро».

Как известно, мать нардепа Аркадия Корнацкого Клавдия Корнацкая при содействии Первомайской РГА в третий раз пытается лишить земли 773 человека.

В пятницу, 14 августа, судьей Центрального районного суда города Николаева Дмитрием Тишко принято определение, которым суд обязал уполномоченное лицо прокуратуры Николаевской области внести в Единый реестр досудебных расследований ведомости об уголовном правонарушении согласно заявления ООО «Партнер — Агро» относительно главы Первомайской районной государственной администрации Николаевской области Сироты В. В. по ст. 364 Уголовного кодекса Украины («Злоупотребление властью или служебным положением»). Председатель районной государственной администрации Виктор Сирота, как известно, распоряжением Президента Украины уже уволен с занимаемой должности за нарушение присяги государственного служащего.

— Теперь правоохранителям предстоит разобраться с использованием им власти вопреки интересам службы, которое выразилось в нарушении прав 773 собственников земли посредством признания иска Клавдии Корнацкой к Первомайской райгосадминистрации об отмене распоряжений, которыми почти 800 социальщикам — врачам, учителям, другим бюджетникам — земля передана в собственность. Действовал бывший глава районной администрации в интересах ООО «Агрофирма Корнацких», которая уже почти 3 года самовольно пользуется землей социальщиков, фактически под покровительством районной власти и не только. Стоит напомнить, что указанная агрофирма связана с именем народного депутата Аркадия Корнацкого, — отметил директор ООО «Партнер — Агро» Николай Марченко.

111111 11111111

 

3 Комментариев

 1. Читатель

  Август 19, 2015 at 2:57 пп

  Подивіться ст. 214 КПК України. Така дія, як внесення відомостей до ЄРДР, є обов’язковою в разі надходження відповідної заяви. Наголошую, без проведення будь-яких перевірок тощо. Лише заява — і все. Так що дана дія ні про що не свідчить, як намагаються змалювати автори даної публікації. Все лише розпочинається, а рішень за КПК є декілька… Хто має змогу та бажання, почитайте кодекс…

 2. Читатель

  Август 19, 2015 at 3:52 пп

  Ст. 214 КПК. Кому цікаво, почитайте… До того ж, корисно ознайомитися зі ст.ст. 283, 284 КПК, а потім читати подібні статті у ПН. Прикро, що так робить вкрай мала частина читачів…

 3. Дохтур хвілософії

  Август 19, 2015 at 4:33 пп

  «Кіно, — (як кажуть)- і німці».
  Завести кримінальну справу за зловживання владою….
  Дрібновато, але на «37-мі роки» вже кивається.
  Їхав собі РДА в якості пасажира.За кермом сидів штатний водій, який і повинен був відповідати за будь-які порушення Правил ДД.
  Менти зупинили під приводом, що начебто пасажир на задній сидушці » під час руху випадав з автомобіля в нетверезому стані».
  Швидкість за данними ментури була понад 160 км на годину. Прибором на відео це не підтверджено.Та й наші дороги їхати на такій швидкості просто не дозволяють, бо мало придатні навіть і для 100 км.на годину.
  Пасажир на задній сидушці чи був п’яний теж питання доволі розпливчате.А як він «випадав з автомобіля» то геть незрозуміло, тим паче на швидкості у 160 км./год.
  Бо пасажир лише за епізодом коротким щось намагався з-за спини водія з задньої сидушки говорити.
  Про що тут порушувати справу??? Проти кого. Проти РДА, який виявився «недалекою» особою хоча й посадовець.
  А от проти тих хто розграбував гроші у людей у наших кредитних спілках на десятки мільйонів гривен, проти тих, хто шахрайськими методами у людей майно за борги повідбирав через фіктивні публічні торги, проти тих, хто підприємтсва в місті та районі розграбовував під час розпаювань, ліквідацій, реорганізацій і завдав людям збитків на десятки мільйонів гривень — проти них навіть і не згадується як про дійсно небезпечних злочинців — ні на самих Верхах, ні в Губерніях, ні Рай та міських ораганах влади.
  От така вибіркова каральна сукчасна наша права дійсність.
  І правильно!!!???? Вкрав мільйони гривіень, доларів — ти талановитий бізнесмен, «нова опора та надія країни». На практиці — провокатор корупції та її розповсюджувач, але для корисливої влади — корисний, та ще й який.
  Вкрав ящик мороженої риби у бізнесмена — ти небезпечний злочинець диверсант проти економіки України.
  Начудив щось подібне тому, що учудив пан чи товариш Сирота, спілкуючись з ментобратією, але в кампанейщину боротьби (нанайської) з корупцією — ти вже й державний злочинець.
  А сама ситуація — наочний приклад боротьби з корупцією.
  А якже.
  Все за останніми вказівками Великої влади, яка лише себе такою демонструє, але не переконує.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска