Новости

У нас в Первомайську є злочинне угруповання — Василь Барський звернувся до губернатора Мерікова [ВІДЕО]

1.8K

22 серпня Правий Сектор міста Первомайська зустрівся з губернатором області Меріковим Вадимом Івановичем. Як повідомляє сайт «Первомайські новини» з посиланням на пресс-службу Правого Сектору, знову підіймалися все ті ж болючі для нашого міста питання, які й досі не вирішені:

 • вода-міськводоканал-фекалії
 • не розслідування кримінальних справ за актами фінінспекції
 • махінації у земельній сфері
 • бездіяльність та злочинна діяльність влади міста

Та багато інших питаннь стосовно нашого міста.

Після загальної зустрічі Вадим Іванович запросив представників Правого Сектору до себе у кабінет, там розмова продовжилася. Після більш як годинного діалогу Вадим Іванович пообіцяв у вересні відвідати місто Первомайськ та разом із Правим Сектором проїхатися по найбільш “ЗЛАЧНИМ” місцям.

69 Комментариев

 1. Дедушка

  Август 24, 2015 at 1:38 дп

  политические проститутки в лице Васильева и Барского опять на арене!
  Один хочет быть мэром а второй хочет просто бабла!

  Интересно, чего оба эти псевдопатриота не в АТО?

  Кстати, братьев Волошиных не забудьте с собой взять, им давно пора, а то ходят понты гоняют что такие патриоты а в итоге только и ждут чтобы на выборах подзаработать!

  • Наталія Волошина

   Август 24, 2015 at 2:40 дп

   Дідусю, в АТО підемо усією родину, але тільки разом з тобою!!! Інакше поки ми повернемося з АТО ти і далі торгуватимеш на базарі сітками для промислового вилову риби та контрабандними цигарками!!! І рибу глушитимеш електровудочками та виловлюватимеш сітками!!! Та гімно скидатимеш без очистки у річку!!! Тому нам в АТО без тебе ну ніяк не можна!!! Не можна ж козла залишати одного в городі з капустою…

   • Волошиій

    Август 24, 2015 at 11:44 дп

    Якщо ти така патріотка з синами то давно були б в АТО, а прикриватися якимись сітками та цигарками це стидно… Це ваш шкурий інтерес наживатися та домовлятися з браконьєрами та контрабандистами, утворювати їм вільні коридори та отримувати за це нагороди… Поки українські воїни там мруть за Батьківщину.

    • Наталія Волошина

     Август 24, 2015 at 5:08 пп

     З приводу наживання, то не міряй усіх пособі… Я ж не ховаюся за ніками як це робиш ти, бо все роблю по ЧЕСНОМУ!!! Тому ховатись мені нічого… А тобі є чого, тому і ховаєшся… Я розумію, що сітки, які в тебе відібрали коштують понад 1 млн. грн. Але вони знаходяться на збкріганні в міліції до розгляду кримінальної справи у суді…

     • Волошиній

      Август 24, 2015 at 10:48 пп

      Тобто всі хто тобі пишуть з критикою, то в них сітки браконьєрські відібрали? Якесь нездорове мислення.

   • Анон

    Август 24, 2015 at 4:42 пп

    Наталіє, говорите про сітки, а як же пан васильев який за 1 день 350кг риби їбашить з електровудки і нічого? А може ви всі підари однакові? PS.Таких як ви навіть за людей невважаю, регіонали, політичні шалави типу тебе та маргінали це все для мене одна срань

    • Наталія Волошина

     Август 25, 2015 at 2:02 пп

     А докази є? Будь ласка, звертайтесь із ДОКАЗАМИ до суду!!! І я вас підтримаю!!! А якщо доказів немає, то ви брешете… І на вас так само будь хто може навести будь який наклеп… Мені геть байдуже за кого ти мене вважаєш… Я тебе вважаю за брехуна і сцикло!!! Напиши своє прізвище, так як це роблю я і відкрито веди дискусію, а не гавкай з-під тишка як чорт з мішка за вказівкою хазяїна… )))))))

  • 1506

   Август 24, 2015 at 7:29 дп

   нужно еще одну проблему в городе добавить — неоформленные таксисты которые не платят налоги и ездят на убитых в хлам машинах. реформу гаи провели в области, а все осталось по прежнему

   • Горожанин

    Август 24, 2015 at 1:29 пп

    Так тож регионала Сотского такси. Депутата областного совета. Не путайте народ.

   • Бандера

    Август 24, 2015 at 5:12 пп

    Згоден,у банди Соцький дромашко,таксі рідне місто жоден не платить налоги,а про ліцензію взагалі не чули,дякую за ідею займемось ними….

  • Могу и нафеячить

   Август 24, 2015 at 11:10 дп

   Шановний «Дідусь » ,вочевидь вам е що приховувати і сперечатися з образою на людей ,котрі виборюють справедливість для місцян ! Ви вже минуле …а вони — МАЙБУТНЕ ! Так вже склалося ,шляху зворотнего не мае і не буде ! Відкрито демонструете підтримку старої воровитої влади ,висновок — ви її частина !

   • Операция "Ы"

    Август 24, 2015 at 4:26 пп

    Вот и «свидоми» зашевелились. У вас сегодня выходной или сверхурочный? Правильно — отрабатывать нужно бабки, тем более что жизнь сейчас тяжелая хоть и «обновленная».

   • Наталія Волошина

    Август 24, 2015 at 5:09 пп

    ВІТАЮ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!!! БАЖАЮ УСІМ НАМ ОДНОГО — ПЕРМОГИ НАД НАШИМ ВОРОГОМ, МИРУ ТА ПРОЦВІТАННЯ НА НАШІЙ ЗЕМЛІ!!!

  • СВ

   Август 24, 2015 at 5:03 пп

   Мабуть чекають «бойового льотчика в запасі» Олега Горіцина, а також не менш бойових депутатів міськради Новікова, Мосякіна і Доценка.

  • !!!

   Август 25, 2015 at 9:47 дп

   НИ при каких обстоятельствах Барский не идет в МЭРЫ, -дедушка нагло врет, а вот Дромашко мало, опять рвется!!!

 2. ДОСИТЬ БУТИ БАТРАКАМИ!

  Август 24, 2015 at 1:43 дп

  Треба було голосувати за Найду Олега!
  Найда прийде порядок наведе!
  Всіх паскуд вилами розжене!
  Слава Україні!

  • "Не свідомий"

   Август 24, 2015 at 4:55 дп

   Заколебал уже. Смени пластинку, daunito.

  • Богдан

   Август 24, 2015 at 9:28 дп

   В нашем городе бандиты и воры при власти были и сейчас есть, а идиотов еще не было.

 3. горик

  Август 24, 2015 at 1:44 дп

  Барского в АТО? Угу?

  • горожанин

   Август 24, 2015 at 1:19 пп

   Барского нельзя в АТО, на его не один бронежилет не налезет, а Волошиной скажу так- многие не стали ждать что бы с вашими сынками в АТО пойти а просто взяли и пошли и не кричат об этом на каждом углу какие они патриоты и не сидят дома и не лепят из себя патриотов как ваша семейка, а от вас шуму много а толку мало, наверное проще несколько раз тушенку и крупу в АТО свозить( при этом еще и заработать на этом), и с автоматиком покрасоваться для лохов. Вы Волошина стати раньше активно агитировали за евромайдан, что же вы сейчас эту тему не подымаете что нас в Европу как не брали так и не берут? что то стихла ваша

   • Наталія Волошина

    Август 24, 2015 at 5:14 пп

    А ти чого з тими МНОГИМИ не пішов? Ми ж тебе чекаємо… Як тільки йтимеш, маякни… ми аж бігом зберемося щоб тільки з тобою єдиним РАЗОМ і на віки… ))))))
    В таких випадках в народі кажуть так: чия б корова мичала, а чия би і промовчала… Коли сам підеш в АТО, тоді матимеш право закидати іншим!!! Ми не в АТО, але займаємося волонтерством і допомагаємо воїнам АТО чим можемо, на відміну від тебе!!! Тому стули писок і сопи мовчки!!! Бо сам для України пальцем не поворушив!!!

    • .

     Август 24, 2015 at 10:54 пп

     просто волошини всрались та бояться йти в АТО, аж смердить від цих боягузів.

     • Наталія Волошина

      Август 25, 2015 at 2:06 пп

      А ТИ ЧОМУ НЕ В АТО?! Тоже вср*вся? ))))))))

 4. Первомаец

  Август 24, 2015 at 1:47 дп

  А Волошины все еще агитаторами работают? Ну в смысле нацепив военную форму бегают на выборах агитируют за олигархов?

  • Наталія Волошина

   Август 24, 2015 at 2:42 дп

   Первомайцю: А як би так щоб ти не обмивав Волошиним ср*ки? Запевняю тебе, вони щодня самі обмиваються… До речі, а ти чому не в АТО?!

 5. Семен

  Август 24, 2015 at 10:51 дп

  Нарешті. Може хоч щось у нашомі місті зміниться на краще. Я все більше й більше починаю поважати правий сектор. От, якусь послідовність у їх діях дидно, ну і напевно непродажність. Бо всі інші політичні сили — гниди продажні.

  • Богдан

   Август 24, 2015 at 11:11 дп

   «Послидовність»?! А Капацину, одного из главных регионалов области поддерживать это послідовність. Дромашка зло и ее нужно гнать очень большой метлой, а почему правый сектор вечно проходит мимо Масякина? Он на мое мнение еще большее зло чем наша свинка.

   • Наталія Волошина

    Август 24, 2015 at 5:22 пп

    Богдане, а що робиш ти? Чому не женеш Масякіна, Дромашко? Тільки бріхні розносиш по інету, як базарна баба!!! Критикувати завжди легше, а ніж самому щось робити… Долучайся до активного життя міста, організовуй навколо себе не байдужих людей!!! САМ БОРИСЯ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ І МАЙБУТНЄ СВОЇ ДІТЕЙ!!! І не покладайся ні на кого!!! Погано робить Правий сектор? То в чому проблема? Візьми і зроби краще!!! Адже все, що ми робимо для когось, ми робимо для себе… Тому, досить критики!!! БЕРИСЬ ДО РОБОТИ!!! І Я ПОБАЖАЮ ТОБІ ТІЛЬКИ УСПІХІВ У ТВОЇХ ПОЧИНАННЯХ!!!

    • Олеся Ротарь

     Август 27, 2015 at 6:40 пп

     читала-читала комменты, ничего по факту статьи)))),но вот после этого комментария не могу не согласиться-НЕ НРАВИТЬСЯ КАК КТО-ТО ЧТО-ТО ДЕЛАЕТ-НУЖНО ВЗЯТЬ И СДЕЛАТЬ ЛУЧШЕ! И дело не в Дромашко-Барском-Васильеве или ком-то ещё! Просто берите и делайте!!!!

     • Наталія Волошина

      Август 28, 2015 at 6:20 пп

      Олесю, 100% ТАК!!!

  • когда

   Август 24, 2015 at 11:39 дп

   согласен

  • Сене

   Август 24, 2015 at 12:12 пп

   Сказал Сеня Питерман мечтая возглавить всех продажных)))))))))))))))

   • Супер

    Август 24, 2015 at 4:30 пп

    Супер!:)

   • когда

    Август 25, 2015 at 5:28 пп

    я не сеня сука ты дешёвая!

 6. Скачко

  Август 24, 2015 at 11:05 дп

  А почему так долго с Мериковым не встречались? Нужно было это сделать сразу после революции. Нужно было сразу этих тварей выгонять с работы и сажать за их преступления. А теперь эти горе-чиновники заручились поддержкой месной титушни и бандюков и чувствуют себя снова «наконе». Если и Мериков не поможет,то попросту вперед ногами повыносить их из исполкома.

 7. Богданыч

  Август 24, 2015 at 11:12 дп

  Худо бедно,но по чуть чуть видно реальную борьбу за нормальную жизнь.Есть стремление начать все делать как то нормально .сначала многое будет не получаться ,но важно желание делать и добиваться.Парням с ПС зачет.

 8. виктор

  Август 24, 2015 at 11:16 дп

  олег найда порядошный человек такой нужен здесь в мэры

  • Богдан

   Август 24, 2015 at 4:04 пп

   Найда идиот которого даже с оральной партии Ляшка погнали.

 9. Алекс

  Август 24, 2015 at 11:16 дп

  судя по коментам боятся … сильно боятся и кормушку потерять и тюрягу загреметь )

 10. Ольга

  Август 24, 2015 at 11:33 дп

  Очень надеюсь, что в Первомайске наконец-то наведут порядок. Сколько можно терпеть этот бандитизм у власти! Правый сектор — те, кто реально бореться с хаосом, который твориться в нашем городе!

  • Бондарчук Сергій

   Август 31, 2015 at 1:50 пп

   ПС — це новий виде пронаціоналістичної рейдерської антиконститційної антикраїнської діяльності направлений на самозбагачення, самопіар та знищення історії україни та самої україни як демократичної країни. Це стосується її реальної діяльності, це нестосується одрачених національними ідеями членів даної організації. А кожен хто підтримує дан стрктур — приймає участь у втягуванні України до повномаштабної війни.

 11. Fray

  Август 24, 2015 at 11:34 дп

  Дуже сподіваюсь, що цей приїзд розставит крапки над «і»

 12. Житель

  Август 24, 2015 at 1:14 пп

  надеюсь, губернатор начнет какие то телодвижения хотя бы по сбросу фекалий.Иначе логика вообще не понятна,вся эта радость течет в Николаев,в местной прессе давно уже подымается проблема превышения ПДН по кишечной палочке в 2500 раз!(считайте нули!)- реакции ноль.Кто забыл — напомню в 93 году в Николаеве была вспышка холеры.И после всего этого 15 лет(минимум) все фекалии города Первомайск сбрасываются ,выше по течению,прямотоком в реку . Почему только Правый Сектор реагирует на это!?

 13. горожанин

  Август 24, 2015 at 1:31 пп

  если послушать Барского то с таким же успехом можно и базу 1506 принадлежащую Барскому, но к которой он по его словам не имеет почему то никакого отношения( база оформлена формально на его жену), назвать преступной группировкой. на базе 90% машин ездят без лицензии и не платят налоги, но зато есть свои «бригадиры» которым каждым месяц надо сдавать деньги за «крышевание» хозяином базы за работу без патента и лицензии. якобы хозяин базы эти деньги отдает дальше «наверх» что бы не было проблем, но наверно господин Барский лукавит, что то понятное дело отдает, но большую часть оставляет себе, если посчитать количество машин на базе которые не оформлены и платят «мзду» через «бригадиров» лично Барскому получается неплохая сумма которая незаконно оседает у Василия Барского. Чем не вам не бандитская группировка и укрывательство от уплаты налогов? может прежде чем искать бандитские группировки стоит сначала самому прикрыть свою банду?

  • ???

   Август 24, 2015 at 4:08 пп

   ув. горожанин не путайте пожалуйста казнокрадов и бизнес!

   • горожанин

    Август 25, 2015 at 12:44 пп

    ну да конечно, я и забыл что все что касается Барского это честный бизнес, простите что наговорил на этого святейшего человека!

 14. Бандера

  Август 24, 2015 at 5:16 пп

  РигоАнальні зашевелились у коментах,що боїтесь ? правильно робите,вибори вас не врятують,бо ви прекрасно розумієте що навіть перефарбувавшись у бЕпЕпЕ чи інших вам тут у місті життя не дадуть такі як ми,і иоліть бога щоб війна скінчилась швидше ,у вас буде дуже веселе життя….якщо виживите.

 15. Марго

  Август 24, 2015 at 7:43 пп

  Дуже легко критикувати ПС та лити на них бруд. Однак, хто ще, як не вони єдині стукають у всі провладні двері, де можуть щось вирішити для громади міста, а НЕ дя себе? А ті, що критикують — проста біомаса ригів! ПС — МОЛОДЦІ !!!

 16. АРІЙ

  Август 24, 2015 at 7:54 пп

  Я сумніваюся, що губернатор щось поможе, але спочатку треба використати всі законні методи, щоб продемонструвати свої правові наміри, після чого треба громаді захищати свою честь та гідність всіма доступними методами та засобами. Як показав Майдан — це єдиний спосіб боротися з системою. Вся боротьба ще попереду! Єднаймося і поборемо. А ПС є авангард у цій нелегкій боротьбі. Слава нації — Смерть ворогам!

 17. Погребнюк Дмитро

  Август 24, 2015 at 11:54 пп

  Оце посидів, почитав, зрозумів що 11 ригоботів тут пишуть під різниими іменами, прославляючи Дромашку та її команду (99% міськвоконкому) і зрозумів — правильно ми все робимо, ПРАВИЛЬНО.

  • Аноним

   Август 26, 2015 at 9:02 пп

   Діма ,вони не пишуть вони ядом серуть ,від страху за життя…

 18. Танго

  Август 25, 2015 at 12:38 дп

  Коли покінчемо з москалями — займемось цими виблядками, що зараз паплюжать всі хороші починання. Одне добре, що їх ми знаємо в лице та поіменно. Недовго їм ще тішитись в інтернеті — зраду треба змивати кров»ю, особливо під час війни! Готуйтеся — до вас вже стукають у двері народні месники… Це не залякування — це попередження про те, що у вас є вибір: залишитися людиною і українцем та самим покаятися перед народом, або не позорити нашу НАЦІЮ своїм існуванням. Третього не дано!

  • Трибунал

   Сентябрь 1, 2015 at 4:43 пп

   Слышишь «месник» , копай сучара схрон да поглубже спрячь свое очко.

 19. Юлия Звягинцева

  Август 25, 2015 at 12:41 дп

  Я не могу понять, ВОЛОШИНЫ идут в АТО или будут дальше комменты на этом сайте писать?)))
  Реально парни загнали, у меня двух одноклассников забрали в АТО и парни молча служат, а эти орут с флагами под горсоветом и такие оху..нные герои! Где справедливость?

  Сразу обращусь к бывшему рупору Корнацкого госпоже Н.Волошиной: Наталья Волошина, нечего писать гадости и обливать всех грязью!

  • Наталія Волошина

   Август 25, 2015 at 2:15 пп

   І коли ж це я тобі, сонце моє, писала ГАДОСТІ? Це ж твоя спеціалізація, у тебе на це і патент від ригів є… Як же я можу порушувати закон і займатися діяльністю, яку ти давно запатентувала і успішно займаєшся… Продовжуй займатися… Я тобі не конкурент!!! У тебе в цьому виді діяльності не просто ТАЛАНТ, А ТАЛАНТІЩЕ!!! Тому ДЄРЗАЙ і далі на цьому поприщі!!! Бо це все, що ти вмієш і все на що ти здатна!!! Успіхів у не легкій праці!!!!

   • Наталье

    Август 26, 2015 at 11:28 пп

    Не обращайте внимание, на тех кто его не достоин. Будьте выше этого. Всем все равно не угодишь. Таков народ.

    • Наталія Волошина

     Август 28, 2015 at 6:23 пп

     Ви праві!!! Дякую за підтримку…

  • Наталія Волошина

   Август 25, 2015 at 2:34 пп

   Юля, ти живеш в Росії, я перевірила твій аккаунт, тому твої однокласники не в АТО пішли боронити Україну, а пішли воювати в Україну з УКРАЇНЦЯМИ!!! Те ж саме робиш і ти, тільки на інформаційному фронті!!! Ну що тут можна сказати? Достойні виродки х@йла…

 20. против всех

  Август 25, 2015 at 12:47 дп

  всю старую власть надо на корм собакам в приют пустить, тех кто рвётся сейчас типа барских и подобных, не пускать к власти, других новых крышуют в любом случае гниды разные и под их дудку они будут плясать, так что кого бы не выбрали ничего не изменится, менталитет такой скотский просто.
  п.с. кто там сильно переживает за то что таксисты без лицензии? хорошо хоть что так можно и что можно заработать хоть таким образом на кусок хлеба, а не оформлять чп и платить сраному государству налоги за убитые дороги и не реальные цены на топливо.

 21. Кость

  Август 25, 2015 at 12:04 пп

  Хотелось, чтобы господин Барский выражался точне: «злочиннне угрупування» действует в составе городской власти, или речь идет о криминалитете? Чтоб попусту лапшу не вешать, особенно эмоциональным гражданам накануне предвыборной кампании, а обложить конкурентов, этож вроде как стало святым делом.

 22. дзяшок

  Август 26, 2015 at 12:56 дп

  У Волошиной Волошины под ее юбкой духу набираются так что ли

  • Наталія Волошина

   Август 26, 2015 at 2:37 дп

   Дзяшок-БЗДЮШОК!!! Чого ти такий бздунчик? Пиши під своїм іменем і прізвищем… Щоб я знала з ким спілкуюся, а то в тебе по 5-10 ніків на день… То ти цвях, то ти горожанін, то ти Федот… Ким тільки себе не називаєш.. І пам’ятай, за бздунами дзвонять бздинами, а не дзвонами… Таке є прислів’я в Україні.

 23. Олег

  Август 26, 2015 at 6:39 пп

  От ви дiсталы вже з цим АТО! Шо ви доколупались до жiнки. Яка нормальна Мати буде згодна вiдправити своiх дiтей на вiйну?! Пiдiть самi туди… Вони хочь шось роблять. Добре чи погано-це вже друге питання. Таке вiдчуття,що пластинка заiла…
  Слава Украiнi!

  • Наталія Волошина

   Август 28, 2015 at 6:26 пп

   ГЕРОЯМ СЛАВА!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!

 24. дзяшок

  Август 26, 2015 at 11:15 пп

  Наталка как с тобой гутарить ты то про бздешь то про пердешь да про сраку одна вонь от тебя да брехня раньше была внучкой Ильича сейчас внучка Бандеры а хлопцы твои внучата Обамы так что ли и живешь ты у края а не на Украине

  • Наталія Волошина

   Август 28, 2015 at 6:32 пп

   Нельзя — сначала убивать,
   Потом шептать: я не нарочно.
   Нельзя все время предавать,
   Потом молить: исправлюсь — точно.
   Нельзя сначала принижать,
   Потом просить: прости за шутку.
   Нельзя трусливо убегать,
   Сказав, что вышел на минутку.
   Нельзя вернувшись сделать вид —
   Что все как прежде остается.
   Ведь жизнь на месте не стоит.
   За все, всегда, платить придется.
   За все доведеться платити і тобі і мені… Пам’ятай про це!!! І це ще не саме жахливе!!! Жахливо те, щоб наші діти і онуки НІКОЛИ не платили за наші гріхи… Ти щоразу, коли мені пишеш дурниці, заробляєш у свою скарбничку новий платіж… Можеш не встигнути сам за ним сплатити і тоді це доведеться робити твоїм дітям і твоїм онукам… пам’ятай про це…

  • Танго

   Август 29, 2015 at 11:38 пп

   Взагалі то москалику — в нас говорять в Україні, а не на Україні, безграмотний ти ватнік. Хоча в таких як ти не то що мови рідної немає, спілкуєтесь як рагулі суржиком, але і Батьківщини немає, бо ви пережитки «совка», а тому і присмикаєтесь до своїх вождів-ригів. Така вже ваша рабська доля. Ще торхи і вам усім буде грати музика, але ви її чути вже не будите…

 25. Бандера

  Август 30, 2015 at 11:47 дп

  кацапчик спалився, дзяшок ….приїдь в місто ,побалакаємо,може пустимо тебе на тушонку для віськових в АТО 🙂 у ПС даже цех стоїть вже таких як ти багато переробили 🙂

 26. люси

  Август 31, 2015 at 12:21 дп

  Сука ,какие блять у нас люди тупые ещё + и черствые !нет что бы собрать майдан прекратить АТО,так они сидят и пиздят !одна жажда крови..пиздец.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска