Новости

Новому скверу быть: в Первомайске убирали территорию за ДК «Фрегат» — вывезли два трактора с мусором

721

В Первомайске на территории за домом культуры «Фрегат» провели субботник. Именно здесь в будущем планируют обустроить новый сквер.

Акция по уборке территории проходила по инициативе представителей городской организации партии «Солидарность» — Блок Петра Порошенко», сообщили в пресс-службе партии.

Активисты убирали небольшую территорию, но она была настолько замусорена, что весь собранный мусор пришлось вывозить двумя тракторами.

— Конечно, много можно говорить по поводу мусора или безразличия населения, но самое главное — результат. И кто бы что ни говорил, мы и в дальнейшем намерены проводить подобные мероприятия с командой искренних, веселых и действительно неравнодушных людей, — отметила представитель партии Лилия Недашковская.

В свою очередь жительница Первомайска Олеся Василюк у себя на страничке Facebook отметила, что была просто шокирована, увидев это место до акции.

«Я не понимаю, как можно жить, когда у тебя под окнами и балконами такое делается, неужели так трудно собраться вместе и убрать этот ужас. Ведь каждому под силу сделать наш город чище, красивее и комфортнее, если объединиться вместе и приложить к этому немного усилий, как это сделала команда Первомайской городской организации БПП «Солидарность». Энергичные, веселые и заряженные оптимизмом они это сделали, убрали территорию от мусора, хотя и устали, потому что поработать пришлось много, но своей работой остались довольны, результат великолепен, сами можете убедиться, если туда придете», — отметила она.

DSC_0001 DSC_0007 DSC_0016 DSC_0022 DSC_0025 DSC_0026 DSC_0028 DSC_0034 DSC_0036 DSC_0037 DSC_0038 DSC_0050 DSC_0051

DSC_0042

DSC_0085 DSC_0063 DSC_0065 DSC_0066

DSC_0084 DSC_0080 DSC_0082

«Солидарность» призывает всех активных первомайцев присоединяться к таким общественным инициативам, чтобы менять ситуацию в городе к лучшему.

30 Комментариев

  1. сірий.

    Август 25, 2015 at 11:04 дп

    Приємно, що в місті формується команда не байдужих людей. Бо страрі команді такі акціі в голову не приходять, в них інші задачі: трошки земельки прихопити, трохи грошей з бюджету оце тєма, а засране місто ім до лампочки.

    • Богдан

      Август 25, 2015 at 4:18 пп

      ))) Сірий не разу не угадал. Новая команда??? Самый новый Люткевичь. И земельки он хочет и деньжат немного срубить как его папаша. Люди с таким шлейфом в первую очередь думают только про себя.

  2. Николай

    Август 25, 2015 at 11:52 дп

    Было бы здорово, если бы вы убрали и свалку в районе старого кирпичного завода.

    • ???

      Август 25, 2015 at 2:33 пп

      николай! они же не уборщики!они просто собрались и решили поубирать там где они сами захотели,а от полит силы потому что выборы!Объединяйтесь и вы и наводите порядок там где вам выгодно,интересно, удобно!

    • Наталія Волошина

      Август 25, 2015 at 2:37 пп

      А в чому проблема, Миколо? Збирай команду і прибирайте… Долучайтесь до гарної справи!!! І будете МОЛОДЦІ!!!

    • :))

      Август 25, 2015 at 3:13 пп

      Было бы здорово если бы вы убрали????????? А Вы Николай не хотите это организовать, сделать небольшое дело для своего города и для себя в первую очередь?? Прежде чем у кого-то и что-то просить покажи, что ты можешь сделать!

  3. Горожанин

    Август 25, 2015 at 12:44 пп

    Выборы!!! Есть предложение принять Закон о постоянных выборах в Украине. Выбирать по очереди каждые три месяца, а не раз в пять лет, Президента, народных депутатов, местных депутатов и опять Президента и депутатов. Круглый год выборы! И порядок наведем в стране и люди при работе. У нас в стране уже почти все население профессиональные члены ДВК, агитаторы и фальсификаторы. Рабочих мест создавать все равно не научились, так хоть пусть делятся будущие кандидаты тем, что наворовали у народа…

    • Лілія Недашківська

      Август 25, 2015 at 7:48 пп

      А чим це я шановний «горожанін»повинна з Вами поділитися?Допомогою на дитину?Чи може субсидією від держвави?А ні бізнесу, ані статків в мене не має.А те що у нас місто брудне(мяко кажучи), то вибачте здобутки не одного року бездіяльності комунальників та байдужість місцевого населення.Бо як Ви могли побачити на тому місці був якийсь суцільний наркоманський шабош.І не бачити це роками треба бути просто сліпим. А якщо Вам здається що ці процеси проходять саме під час виборів, то особисто за себе можу сказати, що вдячна тим людям які згуртувалися навколо «Солідарності»саме для того, щоб щось змінювати.Бо на протязі 5 років, які я живу в Первомайську місцеве населення дуже важко підняти для того щоб щось зробити власними силами.Лаяти, критикувати, звинувачувати в піарі або просто вдягти корону і соромитись взяти лопату в руки то даааа.скільки завгодно, а от згуртуватись і зробити…Врешті решт у нас майже два місяця весить борд, який неможливо не замітити «Будуємо команду».Залучайтесь, ніхто ж не проти. Навпаки будемо раді щоб нас ставало ще більше.

      • фрегат

        Август 26, 2015 at 11:44 дп

        Лидия ! ко всему вами написанному добавить нужно что все это дерьмо вы убирали практически под балконом у человека который себя называет мэром!-дромашко л.г.

      • Наталія Волошина

        Август 26, 2015 at 5:18 пп

        Лілія, я з тобою не погоджуюсь, що ви і тільки ви… і тільки вперше ))) бо без вас, начебто, ніхто такої роботи не робив… Мяко кажучи — це не відповідає дійсності… Місто прибирати виходили і бюджетники, і студенти з викладачами, і школярі з учителями, і громадські активісти різних громадських об’єднань… ГО «Орлик», наприклад та інші… Але за те, що ви долучились до цієї, вкрай потрібної роботи, я БЕЗУМОВНО ВАМ ДЯКУЮ І ПІДТРИМУЮ!!!

  4. Нина

    Август 25, 2015 at 1:32 пп

    а до выборов никто ничего не видел….

    • Наталія Волошина

      Август 25, 2015 at 5:40 пп

      НІНО, НУ ЧОМУ І НІХТО? І бачили, і знаємо і самі участь приймаємо… Але кожного разу знаходяться яким це не довподоби… Як ось, наприклад, Вам зараз… Хто кому заважає робити гарні справи? До виборів, без виборів… Яка різниця? Люди зробили гарну справу!!! Маємо їм за це подякувати і самим долучитись!!! І це буде правильно і по-людськи…

      • Нина

        Август 26, 2015 at 11:19 пп

        Ув.Наталия,я бы порадовалась за действительно хорошее,доброе дело. Но когда люди делают от души,а не для рейтинга,они не пиарятся так, а просто делают…

        • Наталія Волошина

          Август 28, 2015 at 6:04 пп

          Ніно, а мені особисто байдуже, для рейтингу чи ні! Мені важливо те, що люди вийшли і щось роблять!!!! Хто заважає Вам вийти і для рейтингу (чи ні) хоч щось зробити для свого міста і своєї країни? Виходьте, запрошуйте мене і я вийду разом з Вами і буду допомаги чим зможу… ГОЛОВНЕ САМИМ ХОЧ ЩОСЬ РОБИТИ!!! А критикувати тих, хто робить — це не гарно… щонаймеше…

        • Наталія Волошина

          Август 28, 2015 at 6:13 пп

          Ніно, ось з приводу того, що все потрібно робити від душі, я з Вами на всі 100% ЗГОДНА!!! Навіть віршик маленький з цього приводу залишу: Зроби добро людині, і забудь
          Воно тобі сторицею віддасться,
          бо це єдина і неповторна путь
          і до твого і до чийогось щастя.
          А щоб Ви не ображались на мене, мої Вам побажання:
          Хай в Вашу душу щастя прилетить,
          Наповнить будні радості снагою
          І кожен день Ваш, кожну Вашу мить
          Благословить незримою рукою.

    • конечно

      Август 25, 2015 at 10:27 пп

      Конечно они только сейчас прозрели, и так захотелось сделать все «по-новому» и неважно что это те же самые бывшие чинуши, главное что они перекрашены по-новому из голубого да в белое.

  5. дзяшок

    Август 26, 2015 at 1:34 дп

    Говорят Наталку вместе с мусором отвезли на свалку так она ночью домой бежала на весь Первомайск воняла ну все поняли что за Наталка да да это она замаскированный член партии она старой закалки партиец вон как стихами валит только в башке гвоздь свербит

    • Наталія Волошина

      Август 26, 2015 at 2:23 дп

      Правнукам Кобзаря
      Тебе, засмучений Кобзарю,
      Твої теперішні онуки,
      Мабуть, народжені від суки
      Вже не згадають в Україні.
      А сон твій і тривожні думи
      Розтопчуть і піднімуть глуму,
      Розіб’ють лоба у поклонах
      Чужим монархам і іконам.
      І будуть раді, що рабами
      Здихати будуть під тинами,
      І будуть зватися хохлами,
      Не українцями-панами.
      На Україні байстрюками
      Живуть вони, і є катами,
      Ще й топчуть грішними ногами
      Мою країну й рідну мову,
      А землю доять, як корову.
      Деруть три шкури із народу,
      Щоб зберегти сучу породу,
      Кубло гадюче зберегти.
      Вони, теперішні іуди,
      Країну-неньку продають,
      Хто за доляри, хто за марки,
      За все, що тільки подадуть.
      Устань, Кобзарю, з домовини,
      І рідним словом вдар щосили,
      Та нагадай «синам» паршивим,
      Що гайдамаки із могили
      із Гонтою ще повстають
      Та й Україною пройдуть.
      10 березня 1998 рік
      (Віктор Гала)

  6. СВ

    Август 26, 2015 at 10:07 дп

    А що заважає, скажімо, організації «Наш край», до якого входить мер Дромашко, а незабаром долучаться всі колишні регіонали, нехай перед виборами, нехай заради реклами, прибрати якийсь стихійний смітник, чи висадити дерева?

    • Наталія Волошина

      Август 26, 2015 at 5:27 пп

      Поближче до виборів вони обов’язково це зроблять… але руками бюджетників!!! Як завжди… Та ще школярів і студентів організують на підмогу… Також яе завжди…

    • св

      Август 26, 2015 at 10:05 пп

      СВ. а зачем ей это делать, легче ж комунальщиков загнать.Админ ресурс еще никто не отменял

  7. Пиар

    Август 26, 2015 at 11:25 пп

    Оле Бандуре — привет! Хорош пиариться, лучше иди работай дальше на благо людям в исполком в сферу автобусов и маршруток.

  8. Анон

    Август 27, 2015 at 4:59 пп

    В принципі нормальне явище перед виборами:дромаха відкрила амбулаторію, ці прибирають, а люди як обирали шваль так і обирають…

  9. горожанин

    Август 27, 2015 at 10:25 пп

    пусть лучше скажут почему их хозяин жирная поросячья рожа свои прошлые предвыборные обещания не выполняет?

  10. facepalm

    Август 28, 2015 at 9:08 дп

    Мусорный пиар — дешего и сердито!!!

  11. жительница города

    Август 29, 2015 at 7:03 пп

    Шановна Наталія Волошина я щось дуже сумніваюсь, що Ви з вашими габаритами прибирали, хіба що язиком

    • За Наталью

      Август 29, 2015 at 11:15 пп

      Зато Вы видимо, стройная до безобразия. Простите, но какого чёрта, опускаться до личностных оскорблений. Будьте людьми в любых ситуациях, или хотя бы корректными. Вы бы столько прожили и вынесли, сколько Наталья Платоновна, тогда бы и имели право что-то острить в ее сторону. Не разделять точку зрения, это ещё не значит опускаться к гнусностям. Извините, если слишком Вас обидел! Я тоже со многими людьми не согласен, и что теперь хамить всем или насмехаться? Еще раз извините…

      • Наталія Волошина

        Август 30, 2015 at 3:09 пп

        Красненько дякую Вам за гідний чоловіка вчинок!!! Дуже приємно, що є люди, які здатні захистити… Дай Боже Вам і Вашій родині віка і здоров’я!!! А нашій НЕНЬЦІ УКРАЇНІ — МИРУ ТА ЗЛАГОДИ!!!

    • Наталія Волошина

      Август 30, 2015 at 1:52 дп

      Жительнице города: Почитай 10 ЗАПОВІДЕЙ МАТЕРІ ТЕРЕЗИ, можливо зрозумієш те, чого тобі не додали в твоєму вихованні:
      1. Люди бувають нерозумні, нелогічні і егоїстичні — все одно прощайте їх.
      2. Якщо ви виявили доброту, а люди звинуватили вас у таємних особистих спонуканнях — все одно проявляйте доброту.
      3. Якщо ви домоглися успіху, то у вас може з’явитися безліч уявних друзів і справжніх ворогів — все одно досягайте успіху.
      4. Якщо ви чесні і відверті, то люди можуть вас обманювати — все одно будьте чесні і відверті.
      5. Те, що ви будували роками, може бути зруйноване в одночас — все одно продовжуйте будувати.
      6. Якщо ви знайшли безтурботне щастя, то вам можуть заздрити — все одно будьте щасливі.
      7. Добро, яке ви створили сьогодні, люди забудуть завтра — все одно творіть добро.
      8. Діліться з людьми найкращим з того, що у вас є, і їм цього ніколи не буде достатньо — все одно продовжуйте ділитися з ними найкращим. Зрештою, ви переконаєтеся, що все це було між Богом і вами і ніколи не було між вами і ними.
      9. Не важливо, хто і що говорить про вас — приймайте все з усмішкою і продовжуйте робити свою справу.
      10. Моліться разом і пребувайте в єдності.

  12. Лена

    Август 29, 2015 at 10:20 пп

    Норм!