Украина

В Єланці водій втік з місця ДТП і разом з дружиною погрожував правоохоронцям

760

До працівників групи з обслуговування Єланецького району Миколаївської області Центру безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем при МВС України звернувся громадянин і повідомив про пошкодження свого автомобіля. Як з’ясувалося, в смт Єланець водій автомобіля ВАЗ-2106, якого заявник знав, рухаючись заднім ходом, допустив зіткнення з транспортним засобом ГАЗ-31105, після чого зник з місця події. При цьому громадянин був впевнений у навмисності скоєння правопорушення. 

Правоохоронці розшукали водія автомобіля-втікача далеко за межами смт Єланець на території с. Калинівка. Спочатку водій не заперечував, що він був учасником ДТП, але, дізнавшись, що він буде притягнутий до адміністративної відповідальності, змінив свою поведінку — почав нецензурно висловлюватися, погрожувати працівникам Миколаївського відділу ЦБДР і намагався втекти. «Не відставала» від порушника і його дружина.

Відносно водія були складені адміністративні протоколи за ознаками ст. 122-4 КУпАП «Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди», санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі 255 грн або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб, і ст.124 КУпАП «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна», санкція якої передбачає накладення штрафу в розмірі 340 грн або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Еланецкие новости

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска