Новости 16 ноября 2015

Первомайські каратисти гідно виступили на Кубку України з кіокушин карате

6-8 листопада 2015 року в м. Дніпропетровськ проходив Кубок України з кіокушин карате серед дітей, юніорів та дорослих. У даному заході приймали участь команди з 15 регіонів України. Загальна кількість учасників склала  близько 200 осіб.

Змагання проходили на високому організаційному рівні з урахуванням найдрібніших умов: починаючи від охорони заходу працівниками спецпідрозділу міліції і закінчуючи онлайн трансляцією змагань,  що дало можливість всім прихильникам кіокушин карате спостерігати за спортивним видовищем, а рідним та знайомим вболівати за спортсменів.

NBFtuNycYTs

Первомайська міська федерація кіокушин карате у складі збірної Миколаївської області була представлена чотирма досвідченими спортсменами, які неодноразова захищали честь міста та області на змаганнях всіх рівнів. До скарбниці каратистів м. Первомайська додалися два перших місця та одне третє.

Nl1Aw1WosTM

Середенко Уляна в категорії дівчата 12-13 років здобула переконливу перемогу в першому поєдинку подолавши  достроково  спортсменку з Запоріжжя показавши технічність та методичність в поєдинку. Другий поєдинок Уляни  з вихованкою з Мелітополя був більш напружений та закінчився перемогою  нашої спортсменки одноголосним рішенням суддів. Солтасюк Артур провів три поєдинки,  в першому та другому поєдинках переміг достроково спортсменів завдяки виконанням технічних комбінацій що вразило вболівальників. А в фінальному поєдинку зустрівся з спортсменом з м. Миколаїва та в`пяте в напруженому поєдинку  переміг його. Бронзову нагороду до скриньки первомайських спортсменів приніс Борисов Максим який на початку змагань був фаворитом даної категорії, але зволікання в середині першого  поєдинку привело до поразки та вихід на бій за третє місце, в якому він переміг.

AQiDOPmbHqY

Нажаль четвертий вихованець Федерації кіокушин карате Крижанівський Дмитро через Загалом команда виступила на високому рівні, принесла рідному місту перемоги

Первомайська міська федерація кіокушин карате висловлює подяку за розуміння та підтримку батькам спортсменів,  які допомагали під час змагань.

5 Комментариев

 1. Житель

  Ноябрь 17, 2015 at 10:17 пп

  Всё идёт, всё меняется! А спорт остаётся на всегда.

 2. Санёк

  Ноябрь 21, 2015 at 9:01 пп

  Что то только одни медведи на арене!!!!!!!!!!!!!!

  • Аноним

   Ноябрь 22, 2015 at 9:19 пп

   Дибил ты Санёк

  • житель

   Ноябрь 22, 2015 at 9:59 пп

   И комментов мало, тема не актульная

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top