Новости

Дромашко считает, что представление Первомайска в облсовете только одним депутатом несправедливо

1.0K

В этом году местные выборы проходили по новому закону. В результате была изменена система выборов, а также по-новому разделены избирательные округа. Однако некоторые из них по итогам голосования остались без своих представителей в советах, в частности в Николаевском областном. Вновь избранная мэр Первомайска Людмила Дромашко считает, что для такого большого города только один депутат в облсовете — это несправедливо. Об этом она рассказала в комментарии интернет-изданию «Мой город«.

«Относительно города Первомайска я хочу сказать, что новый закон несправедлив. Потому что город Первомайск, который второй по величине город в области, представлен лишь одним депутатом областного совета, имея на своей территории 5 округов», — сказала Дромашко.

Напомним, что по итогам выборов по первомайскому округу 59 (а всего их было пять — 57-61) в Николаевский облсовет прошел только кандидат от «Оппоблока» Андрей Головчанский.

Отметим, после принятия нового закона о выборах возникли дискуссии вокруг того, что округи могут остаться без депутатов. Спикер Верховной Рады Владимир Гройсман уверял, что избирателям не стоит переживать:

«Ну и наконец, для тех, кто говорит, что по новому закону определенные округа могут остаться без своих представителей, отвечу — избирателям не за что волноваться, поскольку депутаты будут отвечать за весь город, а Рада сможет дополнительно распределить ответственность депутатов за округа», — написал Гройсман в Facebook.

По поводу Первомайского городского совета Дромашко прокомментировала, что о его продуктивной работе пока говорить рано, поскольку еще не выбраны рабочие органы, но она надеется на сотрудничество в новом депутатском корпусе:

«Переговоры идут, я встретилась абсолютно со всеми фракциями, которые представлены. Думаю, что при желании сделать город лучше, сотрудничество будет», —  сказала Дромашко.

11 Комментариев

 1. виктор

  Декабрь 4, 2015 at 8:47 пп

  а как же (удалено модератором) кукуруза не прошол и слава богу.такие (удалено модератором) должны сидеть в тюрьмах а не в облраде

  • Аноним

   Декабрь 5, 2015 at 12:35 дп

   а ты посади его 🙂 сразу станешь тем, что написал про него 🙂

 2. Бандера

  Декабрь 5, 2015 at 11:38 дп

  Хахаха,вона надіється,а сама рідким серить,бо тепер вона повний » 0 » без депутатів,ну вибрали її мером,тепер почує на собі те що вона робила Сичовій разом з ригівською бандою,мер без депутатів ніхто.

  • Аноним

   Декабрь 5, 2015 at 9:09 пп

   Так ця ще мае наглисть соби замив выбыраты

  • :)

   Декабрь 5, 2015 at 10:52 пп

   ты далеко не прав, Бендерко 🙂 Ты один остался, а она нет 🙂 Как всегда вас как лохов разведут. Поскачи, легше стане.

 3. Що Май Йємо

  Декабрь 5, 2015 at 11:49 дп

  Один «вумний» (на свою кишеню та шлях у особистих справах) чолов’яга колись, ставши новітнім царем чи гетьманом України, промовляв таке: «Що маємо — те маємо, що сталося — те сталося».
  Так що нічого дивного.
  А маємо дійсно те що маємо.
  Вже більше як двадцять років наші народні дерипутати збираються у столичному клуб-цирку (начебто влади) і різними екстравагантними виставами (то «скачуть депутати зайці біля микрохфонів у задніх проходах», то яйцями кидаються, до димові шашки жбурляють по залу цирку, то пляшкою когось у голову зацідять, то десь чоботом у макітру якогось свого колегу торцують) — тішать свій народ, про якого згадують лише напередодні чергових виборів.
  А виходячи до трибун кожного разу, нові депутати розказують, що у нас в Україні «нема потрібних законів», «вони конче потрібні», «треба приймати, працювати, приймати нові» і приймають, і приймають,і приймають (і не тільки закони а й різні «подношенія»), а країна як була у глибокій канальній ситуації, то так і далі з кожним депутатопризовом занурються туди все далі та далі — під нові теревені «новіх» обранців, які кожного разу все народу кажуть, які вони саможертовники — бо беруть на себе всю «політичну відповідальність» за все і навколо все.
  От і взяли в останній ситуації «нову відповідальність»: прийняли новій виборчий закон, за яким до влади прийшли ті, хто набрав менші голосів, хто просто ускочив у якусь партійку, не маючи в голові не тільки клепки, а навіть обруча, який би ті клепки тримав.
  Тому й маємо МИ 1 (однего) депутата у обласній Раді від міста, у якому жиє чи конає (нема різниці) майже 70 тис. електорату, перед яким верховновладі дерпутати — несуть «постійно посміхойвуючись як пан спікер Гройцман», — чергову «політичну відповідальність».
  Правди ради слід відзначити, що останні народні оббібранці, чомусь про цю «відповідальність» стали менше говорити, мабуть добре відчувають — скоро будуть бити.
  А Вам пане, «Вікторе», не слід брати приклад з тих екстравагантних обранців та не користуватись совами, яких дітей у школах не вчать.
  А то он малий прийшов зі школи, прочитав, шо пишете та й сьогодні питає: «А шо таке за слова такі, які повинні бути у тюрмі, а сидять в обраді. А кукурузу бабка нашаі взагалі тільки в огороді садить».
  І от шо ти йому скажеш.

  • Масяня

   Декабрь 5, 2015 at 8:55 пп

   Що Май Йемо,как все правильно написали!!!!

   • Що Май Йємо

    Декабрь 5, 2015 at 10:30 пп

    Написати не так вже й складно.Бо то що написане — є суща правда.
    Набагато складніш з нашого люду зробити хоч для початку особу, яка ну нехай би спочатку сама себе стала б самоповажати та захищати свої інтереси та своєї родини, а не мовчки терпіти і місцевих екзекуторів, і вищих.
    Як не кажи, як не прикрашай, точніш як не маскуй нашу реалію гаслами про «патрійотизми», «волонтеризми», «голодоморизми» та про інші «изми» — сучасні ліцемірні словоблуддя, — люди все жиють сьогодня в умовах майже невиживання.
    Та й населення зменшилось у тричі чи вчетверо більше ніж за час голодоморря за істерично короткий період «розбудови правової, демократичної, соціальної…».
    Брехали при парткомуняках чини високі й дрібні, а сучасні (усіх 25-річнихї скликань) перевершили їх у тіх же «три чи вчетверо» рази: під байки про євронапрямки, американські, натівські гарантії.
    Як фактично жиємо свідчить рівень та характер злочинності, умови, тривалість життя та хоча б та ж активність люду у пору виборів і дикунська суперактивність політшпанипарасюків, корчинських, політтемних семенченків, пустозвонів гелетеїв, щедрожероберучих мопсійчуків та іншої «активістської прошарки» суспільства.

 4. ЩО МАЄМО

  Декабрь 5, 2015 at 3:57 пп

  Авжеж, з таким законом, пройшов в облраду Мосякін, а реально оказався Головчанський

 5. Аноним

  Декабрь 5, 2015 at 9:04 пп

  Какая отвратительная рожа

 6. Аноним

  Декабрь 5, 2015 at 9:06 пп

  Эё

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска