Новости

Відбувся V Чемпіонат Первомайська з кіокушин карате [ФОТО]

1.2K

Кіокушин карате – видовищний та яскравий різновид єдиноборств для мужніх, цілеспрямованих, націлених на перемогу та сильних духом. У цьому мали змогу переконатися усі, хто минулої суботи – 5 грудня – не пошкодував свого часу та приєднався до єдиної великої родини Первомайської федерації кіокушин карате. Саме цього дня у оновленому та гарному волейбольному залі Первомайської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся V чемпіонат Первомайська з кіокушин карате, присвячений 10-річчю Первомайської міської федерації кіокушин карате.

Особисто мене цей захід дуже вразив. По-перше, організатори доклали максимум зусиль для його проведення. Продумано все буквально до дрібниць. Починаючи із яскравих та гарних, виконаних із якісного матеріалу, запрошень на змагання. Прикрашений зал, на стінах якого – із кульок викладена символічна цифра 10, плакати із висловами відомих мислителів, представників цього виду спорту, закликами до перемоги. В цілому, весь турнір був дуже добре організованим, давалась у знаки й злагоджена робота організаторів, суддів та самих учасників змагань. Багато вболівальників та гостей прийшли на свято підтримати юних спортсменів – представники міської влади, батьки, родичі, друзі, які активно вболівали за своїми фаворитами та намагалися давати учасникам поради.

_LRsntciSF8

По-друге, цього дня ніхто з учасників не залишився поза увагою – переможці були нагороджені кубками, ексклюзивними медалями, грамотами, а ще переможці та призери на згадку від турніру отримали маленькі пам’ятні презентики!

0oKbALR8yd4

Перед початком поєдинків молоді спортсмени активно розминалися, завзято змагалися між собою.

Урочистості розпочалися зі святкового параду учасників змагань.

DgTskgSMEJw

Серед почесних гостей на турнір завітали друзі Первомайської федерації кіокушин карате: міський голова Людмила Дромашко, начальник управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту міської ради Наталя Олішевська, керівник компанії «ТКМ «Всесвіт» Всеволод Кухаренко, депутат Первомайської міської ради Володимир Вовк, начальник відділу молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов, голова опікунської ради Первомайської міської федерації кіокушин карате Марина Пасічнюк.

jtwR4PZISBo

Людмила Григорівна привітала усіх присутніх та учасників змагань, та зауважила, що завдяки об’єднанню зусиль юних спортсменів та їхніх батьків, спонсорів та влади на сьогодні ми маємо такі гарні результати. Також Людмила Григорівна зазначила, що: «Первомайська школа має свій почерк, її визнають як на теренах Миколаївської області, так і далеко за межами України. Сьогодні діти, які здобули перемоги, вони прославляють наше місто, дають людям знати, що є на карті нашої країни місто Первомайськ Миколаївської області».

RkUSZRPpG_k

Марина Володимирівна Пасічнюк від імені усіх юних вихованців та батьків юних спортсменів подякувала президентові федерації Юрію Галімону та подарувала Юрію Васильовичу маленький символ першості та цінний подарунок.

Президент федерації Юрій Васильович у своєму виступі зазначив, що вихованці федерації взяли участь у близько 100 заходів, з яких 89 змагань різних рівнів – всеукраїнських, європейських. Юрій Васильович подякував усім, хто допомагає федерації, та побажав юним спортсменам впевнених та яскравих перемог цього дня!

Президент Первомайської міської федерації кіокушин карате під час урочистостей нагородив дипломами Первомайської міської федерації кіокушин карате Всеволода Віталійовича Кухаренка та Наталю Вікторівну Олішевську за вагомий внесок у розвиток кіокушин карате у нашому місті.

На високому рівні, злагоджено на турнірі спрацювали: головний суддя змагань Юрій Галімон, рефері на татамі В’ячеслав Султанов, бокові судді Павло Соколов, Денис Нестерчук, Олег Козоріз, Руслан Голісевич.

yb562wmiNjU

І ось, на килим, один за одним, почали виходити молоді борці, які вперто та наполегливо намагалися вибити з рівноваги свого супротивника й вибороти бажану перемогу. Учасники змагань показали цікаву та помірковану боротьбу, застосовуючи різні бойові прийоми, вони не лише вдало перемагали своїх конкурентів, а й зачаровували власною майстерністю наставників, батьків та друзів, які прийшли підтримати їх. Результати були непередбачуваними навіть для тренерів юних спортсменів. Багато хто з учасників проявив себе з найкращої сторони, зібравши всю свою силу, волю, розкривши в повному обсязі свій потенціал, здивувавши при цьому навіть своїх наставників.

За нагороди цього дня боролися 60 вихованців Первомайської міської федерації кіокушин карате віком від 6 до 17 років.

Змагання, які тривали з 11 до 16 години, пройшли настільки цікаво, яскраво та захоплююче, що, здавалося, вони пролетіли миттєво.

У результаті перші місця у своїх категоріях вибороли: Майстрюк П., Давиденко А., Кульчицька А., Сідельніков Д., Опанасюк К., Ткач А.,Баранюк С., Ченков Р., Гребінь В.,Струкуленко С., Борисов М., Рибак В., Паланюк Н., Крижанівський Д., Солтасюк А., Бездітний Н., Голуб Є.

Другими на п’єдесталі пошани стали: Широкінська К., Колісніченко Д., Середенко У., Харкевич Д., Годзиневський В., Муковін Н., Волошин А., Зєнкін К., Доброжан М., Петренко Ю., Поліщук С., Манжос В., Середенко Д., Брижатюк А., Веселовський В., Дурицький Д., Мельник В.,

Треті місця посіли: Шаронова Д., Широкінська Д., Затворницький М., Спасенко А., Друцул М., Матвієнко В., Петріщенко М., Тросінєнко М., Коробко С., Кузьменко К., Левицький Н., Гайдученко А., Малицький В.

Попереду у вихованців та тренерів Первомайської міської федерації кіокушин карате ще безліч змагань, турнірів, то ж ми бажаємо їм вдалих, яскравих та впевнених перемог! Зі святом вас, шановні представники Первомайської міської федерації кіокушин карате! Бажаємо довгих літ успішної та плодотворної праці!

 1. P. S. Президент Первомайської міської федерації кіокушин карате Юрій Галімон висловлює щиру подяку батькам юних спортсменів за допомогу та величезний вклад в організацію проведення турніру, за віру та постійну підтримку федерації.

4 Комментариев

 1. Аноним

  Декабрь 13, 2015 at 6:00 пп

  Молодцы!!!!

 2. Аноним

  Декабрь 13, 2015 at 9:42 пп

  Поддерживаю — МОЛОДЦЫ!!! ТАК ДЕРЖАТЬ!!! Спорт — это сила и разум!!!

  • наука

   Декабрь 19, 2015 at 11:42 дп

   разума там нет… одни удары в голову.

   • Аноним

    Декабрь 21, 2015 at 1:57 пп

    Чего уж там, Кличко же стал мэром…;)

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска