Новости

Мы на местах уже увидели, что такое партийная дисциплина — Капралов раскритиковал местных «свободовцев»

2.5K

Член Первомайского «Правого сектора» Валерий Капралов поддал критике действия местной партийной организации ВО «Свобода». Об этом он написал на своей странице в «Фейсбуке».

Капралов возмутился тому факту, что Первомайская партячейка ВО «Свобода» вместо людей заслуженно одержавших победу на своих округах ввели кандидата в депутаты горсовета, который смог стать лишь 34 по рейтингу. Речь идет о депутате Первомайского городского совета Михаиле Медведчуке.

 — Мы на местах уже увидели, что такое партийная дисциплина. В Первомайске Николаевской области, ВО «Свобода» вместо людей заслуженно одержавших победу на своих округах ввели в состав депутатов кандидата занявшего по рейтингу 34 место из 36. Это при том, что прошло в городской совет от ВО «Свобода» 2 депутата, — написал Капралов.

11999

17 Комментариев

  1. Правда

    Декабрь 24, 2015 at 3:15 дп

    За что Первомайску такое горе, как Капралов, Васильев и ссыкливая банда Валошыных? На их фоне парни со Свободы реально красавчики!
    Шарий я тебя не очень уважал до момента, когда эта кучка лузеров и идиотов начали тебя бомбить, но теперь я за тебя!

    • Дыра

      Декабрь 25, 2015 at 2:46 дп

      Валера бездарь, алкаш и лузер. Он не патриот, он заробитчанен. Еще в 90-е Валера пытался мутить и быть вершителем судеб, да вот дальше любовных игрищ с подчиненными не зашел. Да и не мог зайти, в силу своих умственных возможностей.
      Он духовно бедный (нищий) человек, жаль его.

  2. Адександр

    Декабрь 24, 2015 at 7:02 дп

    поддал критике действия…
    По-русски так не говорят: правильно — «подверг критике». Я понимаю, вы сделали перевод с украинского. Украiнською мовою правильно «пiддав критицi…» Не забудьте: русский и украинский языки — разные, хоть и родственные.

  3. Бондарчук Сергый

    Декабрь 24, 2015 at 9:58 дп

    Шановні громадяни, а особливо новообрані депутати, Вітаю ВАС ви НІХТО!!! Ось приблизно така думка крутиться у мене в голові майже увесь день.

    22.12.2015 року народними депутатами України Тимошенко, Ляшко, Березюк, Луценко був зареєстрований Законопроект Про внесення змін до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» (щодо відкликання депутатів місцевих рад).

    Незважаючи на те що величезна кількість вкрай необхідних законопроектів місяцями висять на комісіях і половина із них не доходить до зали Верховний Ради, цей законопроект пройшов величезний шлях від 22.12.2015 року до 23.12.2015 року і був прийнятий в Першому читані пройшовши 14 голосувань будучи законом на двох, фактично, аркушах.

    Що ж вони прийняли? І так:

    відкликання з підстав, встановлених частиною першою статті 37 цього закону, керівним органом партії, що погоджував рішення зборів (конференції) відповідної місцевої партійної організації про висування кандидатів у депутати відповідної місцевої ради – тобто з певних підстав керівний орган партії (а як правило це одна особа) в певних випадках просто може відкликати депутата (і все одно що завдяки цьому депутату взагалі партія пройшла, все одно думка людей і взагалі «ЛЮДИ не лізьте у політику, ваша справа просто продавати голоси!!!» — приблизно ось так думають наші всеукраїнські обранці).

    З яких же підстав «всіяпартії» може відкликати будь-якого депутата:

    -не входження депутата до фракції місцевої організації партії, за виборчим списком якої він обраний – завжди було правом – входити до фракції чи не входити, а тут «БАЦ» і все, не має значення твоя думка — «будь як усі, роби як усі».

    -вихід депутата із фракції місцевої організації партії, за виборчим списком якої він обраний, або виключення його з фракції за невиконання рішень фракції, в тому числі щодо солідарного голосування – навіть якщо ти склонився та увійшов у фракцію лише тому що невистачило людини для її створення тебе прогнуть поставлять в «позу» і скажуть роби як «вєлєно» інакше до побачення.

    І при кінці взагалі геніальна мотивація:

    — невідповідність практичної діяльності депутата місцевої ради меті діяльності та завданням партії, закріпленим у статуті партії, невиконання депутатом місцевої ради передбачених статтею 16 цього Закону зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з ними – навіть якщо ти прогнувся по всім моментам – увійшов у фракцію, голосуєш як покорне цуценя, «всіяпартії» подумає що кандидати котрі на виборах взяли 10 голосів кращі, а ніж ті хто дійсно заслужив право бути депутатом буде так як захоче «всіяпартії»

    І нарешті верх демократії та верховенства права:

    — Керівний орган партії відповідно до статуту партії розглядає рішення зборів (конференції) відповідної місцевої партійної організації щодо пропозиції про відкликання депутата місцевої ради та приймає рішення про відкликання такого депутата або про відмову в задоволенні цієї пропозиції. Таке рішення є остаточним і не може бути оскаржене в суді.

    Я вітаю черговий раз прихильників майдану та любителів гречки! Дякую першим за право обирати, а другим за обраних!!!
    http://deiure.ucoz.ua/publ/shanovni_gromadjani_a_osoblivo_novoobrani_deputati_vitaju_vas_vi_nikhto/1-1-0-19

    • З розумом!

      Декабрь 24, 2015 at 6:18 пп

      Написано для розумних. Дякую Вам Сергію, що є розумні депутати.

      • ??????

        Декабрь 25, 2015 at 2:48 дп

        Шкода що це не про вас, Сергій!

    • Медведь

      Декабрь 25, 2015 at 2:47 дп

      О, сосалка мосякинская проснулась.

  4. Первомайск.

    Декабрь 24, 2015 at 10:39 дп

    Я тоже по первах смеялась с Медведчука ( в том плане как ему уступили место в списке). Но после сессий и косвенного знакомства УВАЖАЮ. Парень порядочный , главное не прогнуться под Мосякина и Барского.

  5. Аноним

    Декабрь 24, 2015 at 10:54 дп

    А еще не вспомнили мосякина,с ворованных средств которого финансируются «патриотычни»силы.Обоюдная выгода;мосякину-поддержка и прощение грехов,»патриотам»-деньги.

  6. Аноним

    Декабрь 24, 2015 at 2:38 пп

    Как не крути ,а депутат за которого проголосовали он сам,папа с мамой,жена идядя с тетей,морально галимый депутат и продукт гнилой системы законотворчества!

  7. Правда

    Декабрь 25, 2015 at 12:27 дп

    за Медведчука проголосовало 17 людей — ганьба! Сидів би та мовчав

    • Ізбушка

      Декабрь 25, 2015 at 2:51 дп

      Пьяній секті голос не давали. А ну бризь в будку, падло! Хоча, гавкай, а то мосякін пожерти не дасть, будешь голодною. Гавкай, дозволяю!

  8. Честно

    Декабрь 25, 2015 at 2:40 дп

    Фотка зачет))) Ручная собачка Масякина все еще гавкает?)))

  9. Реєстровий

    Декабрь 25, 2015 at 2:59 дп

    А Валера Карпалов — це у всі часи суцільний понтяк. Комсомольська загартка.
    Але це периферійний понтяк.
    У вищих «місцях — містах» такіж колишні компарт-комс-понтяки каламутять цілою нашою країною і добре «понтують».
    Так «понтують», що сучасний загал люду нашого (новий клас: безробітні, безгрошівні укро-кріпаки, ледь вже виживають від тих «понтяцьких» заходів.
    Що не день, навіть може й пів дня, то новий «подарунок» від нашого юдукро-американського уряду та депутатства.
    Он, поки люди спали, вже новий бюджет на 2016 рік сьогодні заопівночі (коли нечисті сили активнічають) проштовхують, а може вже проштовхнули.
    Вранці взнаємо.
    А щодо виборів М.Медведчука, то беріть поправку на активність виборців.
    Якщо за нього з 31 % виборців, що прийшли до виборчих скриньок, проголосувало 17 людей, то при 100% явці на вибори — проголосувало би …о, бачите аж понад 50 людей.
    Ходіть на вибори, панове, бо все одно це поки що єдиний цивілізований (а не як майдаунтнутний) шлях
    створення для себе і для країни влади.

  10. Ізбушка

    Декабрь 26, 2015 at 2:03 дп

    Алкаш. Цим все сказано!

  11. Правдивый

    Декабрь 27, 2015 at 4:19 пп

    Валерий прав. Действительно, только в партии «Свобода» дисциплина. В остальных партиях полностью отсутствует. Не слушают глав фракций, не слушают руководителей партии. «Батькивщина» перестала выполнять команды «Опаблока». Что хотят, то и делают. Голосуют, кто, как хочет. « Свобода » поступила не правильно, был следующий по списку электрик или врач, надо было оставлять депутатом. Зачем в депутатском корпусе, грамотный юрист, с таким огромным опытом работы. Один юрист, там есть и достаточно. И вообще «Свободовцы» должны голосовать, как старожилы депутатского корпуса. Они наверно не понимают, чего хочет от них Валера. Михаилу Медведеву, надо поменьше критиковать, подсказывать, как действовать депутатам по закону и вообще меньше выступать на комиссиях и сессиях. Расстроил человека, неизвестно, какие теперь могут быть последствия. Расстроился и убежал с избирательной комиссии в ответственный момент. Вдруг, сейчас убежит, кинет Первомайск и все…….. Представляете, что в городе начнется? Ребята, подумайте, может, Вы, что-то неправильно делаете? А может правильно? Слышал, если бы выборы состоялись в этом месяце, от «Свободы» зашли бы депутатов шесть или семь. Наверно, все- таки поступают правильно.

  12. Аноним

    Январь 2, 2016 at 11:30 пп

    КУЦЫЙ И АНТОНОВ ХОТЯТ ЗАСТРЕЛИТЬ ТЕЛЕПАТА ОНИ ПОЛИЦЫИ ОБМАНУЮТ И ЛОЖЫЛИ НА ВЛАСТЬ ТАК ОНИ МНЕ ГОВОРЯТ