Новости

Свідерко: В Первомайську можуть оголосити вихідні в зв’язку з негодою

966

В зв’язку зі значними опадами та сильним вітром, що ускладнює рух транспорту, у Первомайську розглядають можливість зробити вихідними найближчі дні, з подальшим відпрацюванням. Понеділок – скорочений день.

Про це буде повідомлено керівників установ, навчальних закладів та батьків, повідомила заступник міського голови Світлана Свідерко. Понеділок – скорочений день.

В Первомайську через негоду зупинено міжміські перевезення. Поки що вдається забезпечити внутрішньоміський рух громадського транспорту, говорять у мерії. Снігопад, за прогнозами, може тривати ще добу.

На площі Леніна 5 цілодобово працює пункт обігріву. Туди, за словами чиновниці, можуть звернутися громадяни, які не мають прихистку.

15 Комментариев

  1. ПС

    Январь 19, 2016 at 1:48 пп

    …..на кожаные кресла , на ФРЕГАТЕ наворовала или уже в мэрии ???????

  2. Люда

    Январь 19, 2016 at 1:54 пп

    Где Дима Погребнюк, АТОшники-Волошины?
    Почему нет этих уважаемых людей?
    Если их нету, то опрос заказала Дромашко!
    Дромашка во всем винавата!
    Дима! Мочи говно изо рта!
    Давай, жги, Димуличка!
    Так шоб аж пупок развязался!
    Так шоб аж слюнка текла, ну как ты можешь!
    С надрывом

  3. КАрина

    Январь 19, 2016 at 3:34 пп

    Свидерко по сравнению с Пьяной Цектой еще более менее. Она хоть не алкаш и не наркоман!

  4. АйнЦвайн

    Январь 19, 2016 at 3:42 пп

    И сиська вывалилась! Вот такая у нас власть! Милости просим!

    • для АйнЦвайн

      Январь 20, 2016 at 1:11 дп

      красивая женщина на фотографии, что тебе не нравится? Посмотри на себя в зеркало уебище бездарное

    • Подруга

      Январь 20, 2016 at 10:25 дп

      Какая сиська, там первый размер …….Уже три мужа от нее убежало.

      • Аноним

        Январь 20, 2016 at 3:22 пп

        наверно к тебе…всех пересчитала и приняла!! это же престижно б/у муж от заместителя мэра)))

      • Аноним

        Январь 20, 2016 at 7:21 пп

        ты такая близкая подруга…что аж свечку держала, а то никто про них не знает а ты целых троих насчитала. так куда и чего убежали то, ты не в курсе?

  5. Бес

    Январь 19, 2016 at 8:18 пп

    аха жополизи дромашко переписуються між собою в коментах,вляли суки лопати і пішли місто від снігу розгрібати,8 років бездарнісь керує містом,кожну зиму дороги ніхто не чистить,ви тільки в коментах срати можете,….самі ображені коменти це мабудь мезенцева ,яку киданули 🙂 ну у дорстрої є місце прибиральника може попрацювати там лопатою 🙂 а взагалі я радий що снігу насипало,транспорт став ,відразу видно кому треба дякувати,….мер на свому місці ….правда повинна вісити на дереві перед виконкомом.

    • Волошина

      Январь 20, 2016 at 1:13 дп

      а де ти заховався? критикувати та язиком молоти всі гаразд

      • Бес

        Январь 20, 2016 at 12:41 пп

        хахах убогий підписався Волошиной,от тільки є одна проблема,Волошина підписується по іншому,і ніколи не буде захищати банду дромашко кукурузи з шісткою свідерко.

  6. житель Первомайска

    Январь 21, 2016 at 12:59 дп

    Сука Свидерко ещё та .Депутаты лохи опять её вы брали .а она на вас срала.Дромашка опять обвела вокруг пальца всех.

    • Аноним

      Январь 21, 2016 at 12:23 пп

      не завидуй)))

  7. Олеся Ротарь

    Январь 22, 2016 at 10:54 дп

    Очень жаль,что пас .транспорт у нас В городе выпустили,на рынок заезжать обязали , а дорогу на развороте по Гагарина и не почистили,и не посыпали. Стала свидетелем такого разворота микроавтобуса местного В среду, водитель оказался очень выдержанным. У него уже начало гореть сцепление,потому что вокруг снег,а под снегом стеклом лёд. Вышла из маршрутки В центре и направилась В УППхотела наказать заявление ….,но попала на обед. Как можно заставлять заезжать автобусы на рынок,если вы не подготовили дорогу совсем. Более того,не организована регулировка никакая на дороге,на самом развороте по Гагарина припаркованы хаотично частные автомобили .

    • Водила

      Январь 22, 2016 at 6:23 пп

      Кому РЕГУЛИРОВАТЬ , в Первомайске полтора бывших гаишника осталось и те здания охраняют .