Новости 03 марта 2016

В Первомайську вперше стартував конкурс краси

Конкурс-фестиваль краси вперше стартував у Первомайську. Майже 70 учасниць завітали на попередньо проведені кастинги відбору до фіналу. Молоді красуні змагатимуться за звання найкрасивішої дівчини у Первомайську. Як повідомили організатори, записатись на участь можна було через мережу інтернет. Також вони повідомили журналістам про ідею проведення такого роду конкурсу у місті.

За словами організаторів, дівчата, що пройшли до фіналу конкурсу матимуть змогу своєю красою та інтелектом поборотись за головний приз, а саме грошову нагороду.
Також журналістам розповіли, яка саме розважальна програма підготовлена для гостей та учасників конкурсу «Міс Первомайськ».

gSCkj8Mn8pE

Крім цього, журналісти відвідавши одне з підготовчих тренувань учасниць конкурсу, побачили як дівчата вже вміють правильно дефілювати та позувати перед камерами. Також вони готуються до творчих конкурсів, де матимуть змогу відкрити публіці свої таланти.

Нагадаємо, що телеканал Сайт Первомайськ Iнфо виступає одним з інформаційних спонсорів проведення конкурсу краси «Міс Первомайськ», що відбудеться невдовзі у місті. Тож слідкуйте за новинами на нашому сайтi, і ви зможете бути в курсі подій найпершими.

Запрошуэмо всiх 4 березня в мiський будинок культури о 18:00

4 Комментариев

 1. Любоиь

  Март 3, 2016 at 9:28 пп

  Прекрасный конкурс для молодежи. Рада!!!

 2. рома

  Март 3, 2016 at 10:44 пп

  такие отстойные все..это не конкурс красоты..это кто обратился из тех и выбрали)типо..лучшие из худших)

 3. адвокат

  Март 5, 2016 at 12:24 дп

  Рома — покажи товар лицом, может ты гуимплен !
  А девченки классные…

 4. Андрей Волошин

  Май 15, 2016 at 5:52 пп

  Не могу ничего про этот конкурс сказать, а о тех, что покруче, хорошо рассказали в фильме Бориса Соболева «Коронованные особи». В контакте можно легко найти.
  Рекомендую, посмотрите! Чтобы не было иллюзий.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top