Новости 04 марта 2016

Первомайський чиновник відхрещується від викидів фекалій у річку [ВІДЕО]

За словами начальника Первомайськводоканалу Сергія Шурка, який тільки-но погорів на 20-тисячному хабарі, експертизи води проводяться щоденно.

Під час обрання запобіжного заходу начальнику Первомайськводоканалу Сергію Шурко місцеві активісти заявили, що він розвалив очисні споруди і через це все потерпає все місто — фекалії зливаються прямо в Південний Буг. Сам комунальник відкидає такі звинувачення. Про це він розповів в коментарях Depo.Миколаїв.

Активісти розповіли суду «фекальну» історію Первомайська, яка тягнеться вже декілька років: «Ми можемо підтвердити відеоматеріалами, що фекалії стікають у річку просто напряму через те що ця людина просто розвалила очисні споруди, які не працюють на жоден процент», — заявляє Дмитро Погребнюк.

Інший активіст у коментарях журналістам розповів те саме: «Вода виливається в річку разом з фекаліями. Стоки з лікарень, все тече, нічого не фільтрується. Нічого не працює. Купа втрат води просто в нікуди. Ми за це платимо. Набридло», — сказав Дмитро Ушаков.

Зазначимо, ще два роки тому Сергій Шурко визнавав, що йому відомо про забруднення Південного Бугу фекаліями, та вважав це дурницею:

«Наскільки це небезпечно? Будемо говорити, що користі особливої екології це не приносить. Я вважаю, що якщо врахувати, що це не промислові стоки, а в основному госп-побутові, то сказати, що це аварія глобального масштабу, то я б не сказав», — заявляв Шурко.

У Первомайську місцеві весь цей час продовжували фіксувати викиди забруднення у річку та скаржитися на брудну воду, яка непридатна для пиття. В черговий раз вони розповіли про це і на суді. Але сам Шурко від фекальної води відхрещується:

Журналіст: Ви заперечуєте, що у Первомайську іржава вода та вода із фекаліями?
Шурко: Звісно.

За словами очільника Первомайськводоканалу, всі численні відеопідтвердження є лиш одним відео, а також невыдомо, з «якого крану» тече вода на відео. Шурко також розповідає, що експертизи проводяться щоденно і є певні вимоги до питної води, які слід коментувати окремо:

Журналіст: Тобто вода не іржава і фекалії не зливаються?
Шурко: Ні.

8 Комментариев

 1. Антікорупціонер

  Март 4, 2016 at 11:46 пп

  Шурко всем говорит что Дромашко его слила!

 2. Алексей

  Март 5, 2016 at 12:04 дп

  Комментарий:Не поділився чи шо?:-)

 3. Альвина

  Март 6, 2016 at 5:23 пп

  Шурко уже продает свою Шкоду, купленную за деньги от сдачи труб на металл! Налетай, по дешевке отдает!)

 4. Синюха вже почищена?)

  Март 6, 2016 at 9:53 пп

  Капацыну нехай замість Шурка назначать. Він знає що робити. Синюху почистив, і на водоканалі порядок наведе!)

  • НамулСтатистика

   Март 6, 2016 at 11:25 пп

   Да, в намул дна Синюхи, подейкують, більш 12 лимонів гривників устелили, але той намул, що плавучий екскаватор відколупував від берегів вулиці Автодорівської так на Синюсі й залишився. Тільки трохи далі від берега куди його механізатор ковшом перекидував.
   А грошики ті людські були, бюджетні — з народних податків, за рахунок недополат пенсій та зарплат бюджетним працівникам.

 5. Аноним

  Март 8, 2016 at 4:18 дп

  Гурко сила

 6. Префект

  Март 11, 2016 at 10:25 пп

  Шурко кум Дромашко, які питання

 7. Александр

  Март 15, 2016 at 10:04 пп

  Насосная по улице Воровской уже лет 5 непрерывно сливает каналазацию в реку, до этого было еще лет пять с перерывами, сейчас опять начались перывы. Если нужны свидетели могу подтвердить, есть фото и видео.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top