Новости

Заява Яценюка про продаж мільйона гектар української землі — це сплановане пограбування країни — Корнацький [ВІДЕО]

606

Народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенко» Аркадій Корнацький вважає, що заява прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про продаж мільйона гектар української землі — це сплановане пограбування країни.

Про це парламентарій заявив під час свого інтерв’ю.

-Це означає тільки одне — грабіж йде за планом, — сказав депутат.

Крім того Корнацький заявив, що глава уряду абсолютно не розбирається в українському законодавстві. Депутат зазначив, що у державі немає у власності української землі. Корнацький пояснив, що держава володіє землею тільки в тих випадках, якщо вона надається для будівництва та експлуатації державних установ, і тільки на термін використання.

-У відповідності зі статтею 13 Конституції України вся земля в Україні є народною власністю, — сказав він.

Джерело: “Преса України“.

11 Комментариев

  1. Аноним

    Март 7, 2016 at 2:01 дп

    Ну да блин,землю нельзя продавать кому не попадя,ишь чего сволочи удумали!В нашей стране земля не продаваться должна,а браться Корнацким на халяву та,что понравилась ему!

    • 09.03.16.

      Март 9, 2016 at 11:36 пп

      ПОЦНАРДЕП!!!!!!!!!…….

  2. Щирий патриот

    Март 7, 2016 at 8:30 дп

    Так ето нада шоб в Европу взяли! Пускай даже по частям и в чужую собственность. Ето називается рехформами! За ето ведь и стояв майдан!

  3. Аноним

    Март 7, 2016 at 9:34 дп

    Продать землю украинскую считай что страну продать. Всех, кто майданулся — на нары!

    • Депутат

      Март 8, 2016 at 9:37 дп

      100%. Треба не на нари, а відстрелювати по-трішки майданівців і мажорів, які зробили цей майдан. Яценюк це просто жидівська сволота, яка поставила краіну на коліна та іі народ. Все підвищується згідно курсу валют, крім зарплат, пенсій і соціальноі допомоги. Як виживати? Компослуги зробили не підйомними,що вся зарплата уходить на них. Мабуть попутали Європу з Украіною! Так в Європі компослуги — дорогі ,але там і доходи громадян відповідають цьому…
      А Корнацький хай краще напише статтю, і в ній розкаже, як він за копійки скуповує землю у селян, нібито бере в оренду на 49-років. Та як він щирий патріот, знає добре законодавство Украіни, і чесний та порядочний громадянин, депутат нашого округу — хай краще поставе на облік ТОВ «Агрофірма Корнацьких» у Первомайській ОДПІ та сплачує податки і збори В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ до Первомайського району. А то фірма знаходиться в с. Чаусове, а на обліку стоіть у Васильківському районі Киівськоі області.

      • Депутату

        Март 10, 2016 at 2:07 дп

        Шановний, ви б перед тим як розповсюджувати таку інформацію перевірили б її. Є такий сайт — «Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», так ось там можна перевірити Безкоштовно яка юр адреса та куди сплачує податки і збори ТОВ. На обліку вона далеко не у Васильківському районі)
        https://usr.minjust.gov.ua/ua — користуйтесь. Дякувати не потрібно)

  4. Федя

    Март 7, 2016 at 12:52 пп

    Сколько можно смотреть и терпеть вот этого козляру кацапскую Корнацкого?Как этот урод уже зае..л всех,да неужели люди нет управы на эту тварюку?Самже людей своих обдурил с землёй,оставил их без ничего,а теперь рот свой гнилой ещё открывает!Вот фуфло.

  5. СХ-1 та Ф 24

    Март 7, 2016 at 1:47 пп

    А.О.К-цький, предмет знає добре.Навіть дуже добре.
    Бо пройшов, точніш ті, хто йому за безцінь у свій час передали (приховувано продали) свої селянські паї, пройшли добрячу «школу».
    Досі чухаються — не землі, ні грошей.
    Зате є заможний «селянин», майже Флагман українського Фермерства.
    Ну а що ж ті прості, колишні власники розпайованої землі, якім прорікували успішне фермерство на власних землях?
    Деякі ще жиють та гикають, хивкають, деякіх вже й нема, а хто й покинув рідні пенати: поїхав до міста м’ясокомбінати, цукрові заводи на цеглу розбирати або київським та іншим олігархам садиби будувати та обробляти.
    От так вийшло фермерство для більшості українців за рецептами американських порадників, які знищували сільське господарство України, починаючи ще з 1990 р.р.
    До речі у них у той час йшов процес обьєднання дрібних фермерських господраств у великі асоціації, компанії сільгоспвиробників.
    Що ми досягли? У селі — ні корови, ні свині лиш Ґаранти на стіні.

  6. Аноним

    Март 7, 2016 at 11:06 пп

    козел не пизди про продаж землі ти відібрав в селі ЧАУСОВО 2 КАМЯНІБАЛЬЦІ БІЛЬШЕ 2500 ГЕКТЕРІВ не законно,Алеж правда е на землі не законно хапнув Законом забрав ПАРТНЕР АГРО 1750 ГА ЗЕМЛІ ТАК БУДЕ ТОБІ з селом ЧАУСОВО 1 продадуть долбоеби городи коло річки А ДЕПУТАТИ ПОЛОЖАТЬ НА ТЕБЕ І ХРЕН ТОБІ А НЕ ГОРОДИ І ОСТРОВА БАБЛО В СРАКУ І ГОЛОВА ПІДАР ГЕН ФЕ РИБКА В ЖОПІ БУДЕ , люди в ЧАУСОВО 1 не ЖУРАЧИХА пиздлива яка за центнер відходів пшеничних готова падати під колеса , КОРНАЦЬКИЙ , НАРДЕП СХАМЕНИСЬ ЗАБУТЬ ЗА БЕРІГ І ПАСОВИСЬКО В СЕЛІ ЧАУСОВО 1

  7. Федя

    Март 10, 2016 at 3:39 пп

    Да Пида..С это Корнацкий и его шныри продажные Никитин,Шкитин и Хуйло Бренгач! Скоро и очень скоро посмотрите как Корнацкий будет драпать с Украины,когда весь город и район прийдут к нему в Чаусово2 в его замок и заставят ответить за всё!А куда будет убийца Бренгач и два жида Шкитин и Никитин убегать,на них и так много кто обижен и ждут того момента!

  8. Налоговик.

    Март 13, 2016 at 3:15 пп

    Аркадий Корнацкий персона вечно скандальная и очень подлая,если взять в целом Корнацкого давно есть за что сажать,вот последний пример тому как пан Корнацкий открытым текстом послал своего главного инженера Жуковского на Х.Й при всех,но когда инженер Жуковский спросил какое право имееет депутат так разговаривать с людьми,то Аркадий опять его послал.Одним словом просочилась такая информация что агро фирма Корнацкого имеет левую бугалтерию и чтобы это не всплыло пан Корнацкий забрал свои слова обратно и попросил гл.инженера Игоря Жуковского вернутся на работу,дабы информация про левую бугалтерию не всплыла.Так кто нарушает закон и сколько можно Корнацкому нарушать закон?Сейчас эту инфо дали в Киев и пусть тчательно проверят Агро Фирму Корнацких на предмет законости.