Статьи

Туристи до миколаївських курортів не доїдуть: дороги вщент розбито

2.1K

Миколаївці продовжують демонструвати світлини жахливого стану доріг в області.

До відкриття курортного сезону залишаються лічені тижні, а поки керманичі області говорять про перспективи розвитку туристичного бізнесу у Миколаєві, люди думають чи варто взагалі завертати до Миколаївщини. Дороги до одного з туристичних куточків області — Очакова — вщент розбито, фото стану магістралей на своїй сторінці у Фейсбуці виклала Міла Юрченко, передає Depo.Миколаїв.

«Думаю, що вночі дорога виглядає не такою страшною) Збираючись на курорт-купуйте всюдихід))) Ось такі дороги Миколаївської області( Траса «Миколаїв — Очаків», — пише дівчина.

Користувачі мережі констатують, що дороги розбиті по всій області і перед тим, як говорити про якісь перспективи туризму, треба забезпечити безпечний проїзд до Очакова та Коблево.

24 121

 

3 Комментариев

 1. Юрист

  Май 3, 2016 at 12:40 пп

  Вот вам и Петя Порошенко! Радуйтесь! При Яныке была жопа и при этом жопа! За что люди гибли?

 2. циля

  Май 3, 2016 at 2:40 пп

  и чому я не здивовна?!!цЫлуйте парашу в три сиськи,радуйтесь…бля.Жопа Яныка -это самое лучшее ,что было .а теперь пусть дохнут -не жалко

 3. Цоб-цобе

  Май 4, 2016 at 8:45 дп

  Нічого страшного.
  У суху погоду проїхати до Коблевого, Рибаковки, Лугового та й в інші місця…., у нашу Дубровку, наприклад, можна й степами. Треба лише купити топографічну карту Миколаївської, Одеської областей і впірод на курорт.
  Та й взагалі раніш як їздили — наприклад у Крим по сіль? Степами й їздили. Та ще й без дорожніх вказуючих знаків і нормально доїжджали.
  А якщо ще й з автівок пересісти на волів, то взагалі подорож до курортних місць буда майже безоплатною.
  Воли дорогою можуть дозаправлятися травичкою, що росте на узбіччях степових доріг.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска