Новости

Екс-начальник міліції Первомайська просив скасувати йому штраф за «злив» інформації наркоторговцям, але суд йому відмовив

2.3K

Апеляційний суд Миколаївської області підтримав позицію прокуратури та залишив в силі рішення суду першої інстанції, яким  екс-начальника Первомайського міського відділу міліції визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Установлено, що у липні 2015 року начальник Первомайського міського відділу міліції попередив організатора організованої злочинної групи про факт документування правоохоронцями його злочинної діяльності, передбаченої ч.2 ст.307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання та незаконний збут наркотичних засобів).

Унаслідок цього не вдалось належним чином задокументувати злочинну діяльність організованої злочинної групи та інших осіб, причетних до вчинення злочинів.

Судами обох інстанцій вказану особу визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ст.172-8 КУпАП (незаконне розголошення особою у своїх інтересах інформації, яка стала відома їй у зв’язку з виконанням службових обов’язків) та накладено штраф у розмірі 1700 грн.

2 Комментариев

  1. Волошина

    Май 21, 2016 at 11:14 дп

    Наркомана бадеру за грати! Терминово!

  2. Жека

    Май 21, 2016 at 11:49 дп

    Бадера а ты все ещё пальчик из жопы Аркадия не высунул? До сих пор там ковыряешься?!

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска