Новости

Первомайские чиновники раздерибанили средства, выделенные на ремонт дома культуры

2.5K

Прокуратурой начато производство по факту присвоения бюджетных средств при реконструкции дома культуры в Первомайск.

Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Николаевской области.

Первомайской местной прокуратурой совместно с Управлением защиты экономики в Нацполиции области выявлен факт присвоения бюджетных средств должностными лицами подрядной организациипри реконструкции дома культуры (ч. 2 ст. 191КК Украины).

Установлено, что подрядчиком не выполнены в полном объеме условия договоров по капитальному и текущего ремонтов дома культуры «Фрегат» в Первомайске общей стоимостью около 500 тыс. грн., что привело к незаконному расходованию бюджетных средств. Сейчас досудебное расследование продолжается.

11 Комментариев

 1. просто житель цього міста

  Май 26, 2016 at 7:19 пп

  Там тепер в управлінні культури такий «досвідченний» інженер по будівництву і ремонту, що нічого дивного немає в тому , що розкрали бюджетні кошти. Цей «інженер» нещодавно призначенний на цю посаду пані Дромашко в обмін на те, що він більше не буде звинувачувати її у скоєнних злочинах, в тому числі і розкраданні грошей по будинку культури. Доречі,в обмін на мовчання , цей «інженер» отримав від пані Дромашко окрім посади іще один бонус, а вірніще два бонуси — це два місця під будівництво автогаражів біля будинку № 39 та № 41 по вул. Грушевського . Для того ,щоб угодити панові «інженерові», пані мерша дала згоду на знос двох металевих гаражів жителів будинку №39 по вул. Грушевського і місця для будівництва нових гаражів цим людям не надала ! Вона навіть закрила очі на те, що у цього інженера і дворі цих будинків є уже два гаражі і ще три гаражі в дворі біля будинку де розташований магазин «Електротовари» по вул Дзержинського . Дорого коштує нині спокій мера…

  • Шарий

   Май 26, 2016 at 9:53 пп

   Та напиши вже що ти Гнiденко,тебе тупому клоуну не заховатися за простецьким нiком!

   • Бандера

    Июнь 2, 2016 at 10:17 дп

    шо таке ? жЄнєчка за тепле місце взяли ?,підгорає ?Вовк дав дозвіл комент тут написати ? о 10.00 и повинен бути на роботі у магазині бігати,подачку відробляти 🙂

 2. Рука Що Чиста ...ліва

  Май 26, 2016 at 9:46 пп

  Вкрасти — гріх перед Богом.
  Не вкрасти — ще більший гріх: перед собою.
  Вічна ділема для нашого патріанострича.

 3. Аноним

  Май 28, 2016 at 8:47 дп

  скоро 3 даты — 06.06.2016, 16.06.16 и 26.06.16

  • Бл Хр

   Май 28, 2016 at 10:23 дп

   А чего пропустил: 22.06.2016/1941 ???

 4. просто житель цього міста

  Май 28, 2016 at 1:27 пп

  Пане Шарій , ви такий примітивний, що аж ніяково стає ! Відчуваю, що ви такий «розумний», що аж за край. Прослідковується відверта естетична недорозвиненість з дитячого віку, але ви пане Шарій не турбуйтесь — це ніколи у вас не минеться, це не хвороба, це діагноз … Але для суспільства втрати від цього ніякої !
  Викритий вами — Василь Гніденко, а може й не Василь, а може і не Гніденко !

  • Шарий

   Май 29, 2016 at 6:13 пп

   Гниденко ти,самый натуральный.твой гротеск истинного паяца неповторим и уникален,не перепутаешь!

   • Бандера

    Июнь 2, 2016 at 10:20 дп

    ага ,про розумного Щарія я просто поржав ,реально гарний комент ,веселий, 🙂 :): 🙂 ,це тому Шарій ніколи на сесіях та комісіях не виступає ,сидить позіхає та спить ,бо нехоче показати свій великий розум,і тим самим поставити у дуже незручне становище інших малоосвідчених депутатів міськради….:)

 5. Прохожий

  Май 31, 2016 at 2:56 пп

  Во-первых. На фото городской дом культуры, а речь идет о ДК «Фрегат».
  Во-вторых. Земля вокруг 41-го дома давно распродана под строительство гаражей, но ни одного простого жителя этого дома, и даже улицы, и даже центра города среди этих счастливчиков нет. «Куда же смотрит прокуратура?»- спросите Вы. А прокурорские сами себе там места позанимали.

 6. Бандера

  Июнь 2, 2016 at 10:24 дп

  а чого це Шарій зі свободи запєтушився у коментах ?,новина про розкрадання коштів у ДК Фрегат,на фото БК у центрі ,трохи поправте 🙂 наскільки відомо усі ремонтні роботи у місті крім Кукурузи ніхто не виконує ,мамочка Дромашко більше нікому біджет не давала розпиляти і не дає 🙂 ,от відразу питання ,ЧОМУ свобода возбудилась у коментах? Кукуруза проплатив Медведчуку 50 гр ,а шарій як завжди тупить і не розуміє куди роги суне ? 🙂

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска