Новости

Первомайский горсовет затягивает проверку финансовой деятельности местного водоканала

1.3K

Депутатская комиссия по вопросам ЖКХ Первомайского городского совета не провела тщательную проверку финансовой деятельности КП «Первомайский городской водоканал».

Депутат Первомайского городского совета «сбоводовец» Михаил Медвечук обвинил комиссию по ЖКХ в бездеятельности и нежелании разбираться в причинах финансовой задолженности коммунального предприятия. Об этом он написал на своей странице в социальной сети Фейсбук.

«Мы поднимали вопрос о банкротстве горводоканала… Давалось поручение постоянной комиссии по вопросам жилищно-коммунального хозяйства, благоустройства, инженерии и инфраструктуры – с привлечением специалистов и депутатов городского совета, осуществить проверку финансового состояния КП «Первомайскийгорводоканал», и возможности выхода данного предприятия из ситуации, которая сложилась», — рассказал Медвечук.

По его словам, депутаты переложили «разбирательство» в сложившейся ситуации на балансовую комиссию во главе с Александром Кукурузой.

«Разобралась ли комиссия ЖКХ в этом вопросе? Провела ли хотя бы одно заседание? Привлекала ли какого-либо специалиста? Нашли ответы, наработали пути выхода из кризиса? Вы можете сейчас депутатам ответить, откуда взялись 50 миллионов задолженности? И почему Пенсионный фонд и фискальная служба ставят вопрос о банкротстве городского водоканала? Почему эти поручения сессии не выполняются?» – возмутился Медвечук.

Однако, в ответ депутат услышал от своих коллег лаконичный «доклад»: «Та, перебъешся».

3 Комментариев

 1. Бл Хр

  Май 30, 2016 at 8:56 пп

  Пане Михайле, наша міська влада, як і, до речі, обласна та республіканська, не допускають до здійснення перевірок фінансово-господарської діяльності громадськість, бо за результатами перевірки буде для керівництва Водоканалу а з ним чи не впершу навіть чергу міським керуючим владникам повний кирдик.
  Цікава така ситуація інснує вже десятки років.Бо ж — «стратегічне підприємство», «найкомпететніший спеціаліст у «водно-канальївських справах» у всі часи пан Ш…, який, будемо впевнені, лише тимчасово зайнятий вивченням дослідженням та запровадження електронно-браслетної системи охорони.
  А реальні справи у Водноканалі, точніше у «Водні», бо ж очисних систем чорт-ма, то и повноцінного «Каналіва» немає, дуже кепські.
  Гірше не буває.
  Але про це раз і ніхто з вище названих органів влади ніхто не хоче щоб за участі громадськості було складено відповідні висновки.
  Бо ж постане питання, а ХТО ВИНЕН у тому розвалі, який тривав при всіх владах, а особливо при останніх двох.
  Цікаво парадоксально у цій ситуації те, що власнику — Міській Громаді не дають перевірити чи взяти хоча б участь у перевірці її ж власності — КП «Первомайський міський водоканал».
  Хотлося б бачити таку ситуацію у якогось власника підприємства — олігарха.
  Ви собі уявляєте таке, наприклад: приїздить на своє підприємство пан-власник Бандурського Маслоекстратного заводу «Кернел», хоче перевірити як працює завод, його спеціалісти, як витрачається плановий бюджет підприємства, звідки виникають збитки, втрати, причини аварійних ситуацій, а йому найманий директор і голова Сільради кажуть не втручайтесь не свої справи.
  Таке й уявити, звичайно не можливо, ні у «Кернелі», ні тим паче у «Рошені».
  А у нашому Водобезканалі таке можливе вже протягом з часу його утворення як Комунальне Підприємство.
  Ще Стародавні римлянські імперійські детективи отримуючи проблему з розкриття якогось злочину зразу ж ставили собі питання «Кому це вигідно» («Cui hjdest» — якщо латиною).
  От і виходить: Кому це вигідно, щоби до перевірки нашого «ВодоБезканалу» народна громадськість не була допущена. Питання, звичайно, історично — риторичне. Історичне — бо ж ця історія давньо-давна у нас в місті.

 2. Бл Хр

  Май 31, 2016 at 11:00 дп

  Вибачайте, вкралась друкарська помилка в латиниці.
  Слід читати: «Cui prodest».

 3. Бандера

  Июнь 2, 2016 at 9:55 дп

  странно,у яких депутатів він запитує ? він з Шарійом продався Вовку з потрохами (Шарій офіційно підробляє холуєм у Вовка на ЗП),БПП ,нашкрах Дромашко і два вишиватника зі свободи утворили більшість,лише вони вирішують що і як приймається на сесії,у кого цей брехливий популіст щось запитує ,у яких депутатів ?у Батьківщини яка є в опозиції ?спочатку голосують за Кукурузу на зама а тепер показово знімають відео ,мамка Дромашко дозволила своєй » ригівській консерві» медведчуку трохи попіаритись ?

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска