Новости

Веслувальники Первомайська знову здобули медалі

641

Відкриті обласні змагання з веслування на байдарках та каное, присвячені пам’яті тренера Пугач Любові Аркадіївни, відбулися у Джулинці Вінницької області 28  травня.

Цього разу змагалися шість команд: із Пер­вомайська, Гай­во­­рона, Джу­лин­­­ки, Вільшанки Кіро­во­­градської області, дві команди Вінниці. Первомайськ представляли 15 вихованців веслувальної спортивної бази “Спартак” Первомайської філії Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (СДЮШОР), тренер – Олександр Григорович Федорченко.

За словами Олександра Григоровича, на змаганнях дуже приємно здивували та порадували його новачки, що показали гарний результат та проявили себе з якнайкращого боку. Наголосимо: на турнірі були представлені спортсмени різних рівнів підготовки – починаючи з новачків та завершуючи чемпіонами області, країни.

Первомайські учасники розповіли, що вони залишились задоволеними організацією та самими змаганнями. По-перше, турнір був проведений на високому рівні, організаторами продумано все: й нагородження – крім грамот та медалей призерів нагороджували й подарунками, й харчування, й в цілому організація турніру гарна, й чесне та справедливе суддівство. А по‑друге, вони прекрасно провели час, спілкуючись у колі однодумців й одночасно змагаючись та набираючись досвіду.

За результатами змагань первомайці привезли додому вісім медалей, із яких три – золотих.

У своїх вікових категоріях первомайці здобули такі місця:

Артем Яньшин у “байдарці-одиночці” на дистанції 200 м був шостим.

Артем Яньшин разом із Олександром Корнейченком у категорії “байдарка-двійка” на дистанції 500 м посіли IV місце.

Олександр Корнейченко у категорії “байдарка-одиночка” на дистанції 500 м був шостим, а на 200 м – п’ятим.

Марк Бучинський у категорії “каное-одиночка” на дистанції 500 м фінішував п’ятим, а на 200 м – сьомим.

Кирило Ясинський у категорії “байдарка-одиночка” на дистанціях 500 та 200 м виборов перші місця.

Артур Кухта у категорії “байдарка-одиночка” на дистанціях 500 та 200 м здобув треті місця.

Кирило Ясинський та Артур Кухта у категорії “байдарка-двійка” на дистанції 500 м вибороли перше місце.

Ростислав Баранський у категорії “байдарка-одиночка” на дистанції 500 м був п’ятим, а на 200 м – шостим.

Артем Слобожанський у категорії “байдарка-одиночка” на дистанціях 200 та 500 м був шостим.

Ростислав Баранський та Артем Слобожанський у категорії “байдарка-двійка” на дистанції 500 м були четвертими.

Тимур Кухта у категорії “байдарка-одиночка” на дистанції 500 м здобув четверте місце, а на 200 м – третє.

Денис Чернецький у категорії “байдарка-одиночка” на дистанції 200 м фінішував п’ятим, а на 500 м – шостим.

Тимур Кухта та Денис Чернецький у категорії “байдарка-двійка” на дистанції 200 м здобули третє місце.

Микита Карнаухов у категорії “байдарка-одиночка” на дистанції 200 м фінішував шостим, а на 500 м – сьомим.

Що й казати, гарно потрудилися первомайські веслувальники!

Лєра Нікітська

P. S. На фото: Кирило Ясинський – вихованець веслувальної спортивної бази “Спартак”, що наразі навчається у Миколаївському вищому училищі фізичної культури та показує прекрасні результати.