Главные новости 05 июля 2016

Первомайські депутати “посунули” Мосякіна з посади голови земельної комісії

Рішенням сесії Первомайської міськради, відкликано голову постійної комісії ради з питань містобудування, архітектури та земельних відносин В. Мосякіна. Передували цьому тривалі дебати і навіть суперечка про те, в якому вигляді проводити голосування. Крім того, ще в лютому поточного року пропозицію висловити недовіру голові земельної комісії вже підіймав депутат Горіцин, повідомляє ресурс 05161.

З огляду на, що до кінця сесії не завжди в залі залишається депутатський корпус в повному складі, питання зажадали поставити до порядку денного першим. До того ж, вирішити його пропонувалося в режимі таємного голосування, щоб мінімізувати вплив депутатів один на одного. Глава фракції «Батьківщина» В. Барський заявив, що його фракція буде голосувати відкрито, однак, подвійного способу голосування в регламенті передбачено не виявилося. Втім, не дивлячись на це, багато депутатів відкрито демонстрували бюлетені, виходячи з кабінки для голосування.

Як результат: “за” відкликання – 19 депутатів, “проти” – 8, “утримались” – 8.
Однопартієць Мосякіна Сергій Бондарчук відмовився голосувати, не взявши бюлетеня, про що складено відповідний акт.

Також ,під час сесії двоє депутатів заявили про свій вихід з депутатських фракцій політичних партій “Опозиційний блок” і “Наш край”. Це депутати Світлана Фролова та Володимир Михайлюк. Останній, до речі, до отримав мандат в кінці 2015, замість Олександра Кукурузи, який зайняв пост заступника міського голови.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Самое комментируемое

To Top