Блоги 15 июля 2016

Тиск на волонтерів, або як Дирдін вкрав швейну фабрику у Первомайської громади

8 липня 2016 року відбулось чергове судове засідання за позовом депутата Первомайської міської ради від БПП пана (чи можливо назвати ПАНОМ?) Дирдіна Є.М. до керівника ГО «Орлик Миколаївщини» Питомець В.П. та до самої організації. Вимога позову – відшкодувати моральні збитки в сумі 10 000 грн. у зв’язку з нібито «образою» з боку Питомець Володимира Петровича, яка пролунала на засіданні постійної комісії з законності, в тому що місцевий багатій Дирдін Є.М. вкрав первомайську швейну фабрику у громади міста.

Якщо ви переглянете відео, яке надав сам Дирдін і яке розтиражоване в інтернеті то на 19-20 хвилині побачите що ініціатором розмови був депутат від БПП пан Вовк який спровокував розмову зовсім не по темі засідання і почув ВЛАСНУ ДУМКУ ТА ОЦІНОЧНЕ СУДЖЕННЯ Питомець В.П. з позиції біблейської заповіді «не укради». Тобто: якщо взяв неналежне тобі по праву, або у протизаконний чи заборонений спосіб, то ти вкарав за біблією і ти «вор» і ти злочинець перед Людьми та Богом і не важливо у який спосіб це зроблено, адже написано кратко «не укради». Проте, знаючи про істотні порушення Закону при утворені та діяльності акціонерного товариства та розуміючи про відповідальність за протизаконне переведення колективної власності у приватну, Дирдін вирішив встановити цензуру в Україні шляхом заведення суду в оману за для отримання вигідного для себе рішення, аби «ніхто і рота не роззявляв» на його адресу та на адресу тих, хто протизаконним шляхом забрав майно у народу.

Але головне, що ГО «Орлик Миколаївщини» хоче заявити вже після початку судового засідання полягає в наступному:
1. Єдиним законним власником швейної фабрики «Санта Україна» є колектив цієї фабрики, а не Дирдін Є.М.
2. Привласнення швейної фабрики депутатом від БПП паном Дирдіним відбулось у незаконний спосіб, адже істотним чином було порушено всі процедури утворення і діяльності акціонерного товариства.
І ці обставини в судовому засіданні були визнані самим Дирдіним.

А тепер пояснення…
Відповідно до документів, які є в наявності суду та ГО «Орлик М» сталося наступне:
— 01 червня 1993 року за реєстраційним номером П-22 Фондом державного майна України було видане колективу Первомайської швейної фабрики СВІДОЦТВО, яким засвідчено його (колективу) власність на майно цього підприємства.
— Згідно свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності – юридичної особи, Акціонерне товариство закритого типу «Санта Україна» зареєстроване 17.12.1991 року, тобто майже за два роки до того, як власником майна став колектив Первомайської швейної фабрики.
— Дирдін визнав, що були істотні порушення утворення і діяльності акціонерного товариства, зокрема, порушена процедура лістингу, тобто проведення експертизи, оцінки, випуску та обігу акцій. Її взагалі не було!!!

Згідно закону : Дії, що порушують процедуру створення акціонерного товариства, встановлену Законом, є підставою для прийняття Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку рішення про відмову в реєстрації звіту про результати закритого (приватного) розміщення акцій. У разі прийняття такого рішення Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку звертається до суду з позовом про ліквідацію акціонерного товариства.

Виходячи з вище викладеного хочемо наголосити на тому, що перелічені вище факти, які визнані почесним громадянином міста Первомайська «паном» Дирдіним носять ознаки порушення Закону України «Про діяльність акціонерних товариств» і ознаки ЗЛОЧИНУ! Про це відповідні висновки повинні зробити правоохоронні органи, куди вже звернулась наша організація.

В той же час хочемо звернутися до всіх мешканців нашої держави: прокиньтесь! Нас обкрадають щодня саме через нашу байдужість горе мільйонери наживаючись на наших злиднях! З року в рік політичні партії проголошують спокусливі гасла, а мери міст міряються в патріотичності. Але мало хто наважується зупинити грабунок простих людей. Кожен з нас повинен усвідомити, що коли громадою міста керують злодії то закону можна чекати з тою ж вірогідністю, з якою миша чекає захисту від кота!

Кожен з нас повинен запам’ятати що від «офшорної сотні» на чолі з нашим Президентом годі очікувати чесності і всі ми скоро станемо заручниками «сліпого трасту»!

Тому всіх первомайців, які готові не тільки сидіти біля телевізора і сварити владу запрошуємо на чергове судове засідання з представником цієї влади до нашого первомайського суду о 10.45 в п’ятницю 15 липня!

Автор:  Денис Абубакіров

13 Комментариев

 1. ENIGMA

  Июль 15, 2016 at 6:27 пп

  Дирдін хоть податки платить, а таксисти ні, якщо такі орлики справедливі, то займіться й таксистами.

  • Денис Абубакіров

   Июль 27, 2016 at 11:22 дп

   За цією логікою і Горіцин платить податки, але ж ви мабуть самі бачите що це за бізнесмен…

 2. Weri wel

  Июль 15, 2016 at 8:59 пп

  Дырдин как всегда в своем репертуаре! Патриоты молодцы! Так держать!

  • Денис Абубакіров

   Июль 27, 2016 at 11:23 дп

   Дякуємо за слова підтримки! Ми б зайнялися багатьма горебізнесменами в Первомайську, але часу невистачає. Нічого — крапля камінь точить!

 3. Ваня Первомайский

  Июль 16, 2016 at 12:15 дп

  ДЫРДИН! ТАЛПА (крышей у Талпы являлся коррупционер, сидящий сейчас в тюрьме === РОМАНЧУК Н.П.)! МЕРИКОВ! ЯНИШЕВСКАЯ! КОСОВСКИЙ! ВОВК И ВСЯ ИХ КОМАНДА, ЗНАЙТЕ! ЗА ВАШИ ДЕЙСТВИЯ ВАМ СИДЕТЬ НА НАРАХ!

  ХВАТИТ ОБВОРОВЫВАТЬ НАРОД! ДОСТАЛИ! КАК ПРИХОДЯТ ВЫБОРЫ, ТАК ВЫ СРАЗУ НАЧИНАЕТЕ ТОРГИ! СРАЗУ ЛЮБИТЕ ЛЮДЕЙ! А НА СЛЕДУ-Й ДЕНЬ ПОСЛЕ ВЫБОРОВ ЛЮДИ ДЛЯ ВАС … НЕ НУЖНЫ ВАМ ЛЮДИ!

  ЧЕМОДАН==ВОКЗАЛ==НАЙУХ!!!

  • pop CORNацький

   Июль 18, 2016 at 8:33 дп

   Ваня Первомайський, а що це ти активізувався, що Корнацький повторно на вибори йде? Ти ж тільки на виборах включаєшся за Корнацького?

  • Денис Абубакіров

   Июль 27, 2016 at 11:25 дп

   Головне — робити висновки! Зрадники і хабарники є у будь-якої нації, питання в іншому — що нація з ними робить після визнання провини!

 4. Зингер!

  Июль 16, 2016 at 7:20 дп

  Абубакиров еще та дура! Он забыл как Корнацкий ему денежку давал? Так мы щас скажем сколько он от Аркашки брал! Че Денчик, зассял?) Тогда молчи! Еврейская твоя рожа! Как кот наелся сметанки и нежишься под солнцем, но не долго осталось, и тебя на чистую воду выведем! Готовься! Будешь у нас первопроходцем.

 5. Коротченко

  Июль 16, 2016 at 10:17 дп

  А Талпа отдал деньги одному Первомайскому фермеру, у которого брал на выборы? Или как всегда кинул человека?

 6. Волошина

  Июль 16, 2016 at 7:26 пп

  Денчик, красавчик!!!)))

 7. аноним

  Июль 17, 2016 at 7:06 пп

  ладно дырдин старый и будет доживать в голте, а вот его нащадки купаются в золоте и не в этой стране

  • Денис Абубакіров

   Июль 27, 2016 at 11:29 дп

   Анонім — ну то давайте якось з цим боротися! Щурі завжди бояться світла! Якщо будемо мовчати то ще 20 років нічого доброго нам не бачити! Приєднуйтесь до нас! Ми проти будь-яких партій і доводимо це своїми діями!

 8. FimaIvanov

  Июль 18, 2016 at 7:44 дп

  Раньше эту публику называли комсомольцами, потом хунвейбинами, сейчас волонтёрами.Настоящее их имя шариковы и швондеры.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top