Главные новости 21 июля 2016

Компанія депутата Горіцина підозрюється у заволодінні бюджетними коштами

17 травня 2016 року прокурор Первомайської місцевої прокуратури Миколаївської області  звернувся до суду із клопотанням, в якому просив надати дозвіл на проведення позапланової виїзної ревізії фінансово-господарської діяльності управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради Державною фінансовою інспекцією у Миколаївській області з проведенням зустрічної перевірки на ПАТ «Первомайське шляхове ремонтно-будівельне управління», в ході якої дослідити наведені у клопотанні питання.

Як виявилось прокуратурою в єдиний реєстр досудових розслідувань було внесено відомості з ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.191 КК України за фактом незаконного заволодіння посадовими, особами ПАТ «Первомайське шляхове ремонтно – будівельне управління» коштами. Основним власником акцій даної структури є Горіцин Олег Олегович, в даному випадку це або депутат Первомайської міськради або його син, з яким вони повні тезки.

Відповідно до інформації управління житлово-комунального господарства Первомайської міської ради роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вулиці 25 років Жовтня від вул. Революції до вул. Фелікса Дзержинського у м. Первомайськ Миколаївської області закінчені 17.10.2015, об’єм виконаних робіт складав 2070 м. кв. улаштування покриття автодороги гарячою асфальтобетонною сумішшю.

В ході досудового розслідування, при виїзді на місце виконання робіт встановлено, що довжина вул. 25 років Жовтня складає 180 метрів, ширина дорожнього полотна складає приблизно 9 метрів, тобто загальна площа дорожнього покриття становить приблизно 1620 кв. м. Крім того, відповідно до Акту № 2 приймання виконаних будівельних робіт за вересень 2015 року улаштування покриттів гарячою асфальтобетонною сумішшю здійснювалось на глибину 4 см., проте з фото які є в наявності вбачається, що товщина дорожнього покриття не перевищує 1-2 см. в зв’язку з чим почалась його деформація.

Також слід зазначити що саме ця компанія по договорам з міськрадою на сьогодні виконала робіт не на один десяток мільйонів, та є постійним підрядником у питаннях ремонту асфальтного покриття

5 Комментариев

 1. однако

  Июль 21, 2016 at 5:35 пп

  бедный Кукуруза, все таки нарыли на него.

 2. Лысогорский

  Июль 21, 2016 at 10:23 пп

  Олежка ты попал. Проси Шурко, чтобы тебе место нагретое оставил, понадобится оно тебе 100%!)
  И как ты солярку воровал, тоже вспомнят тебе!)

 3. Бандера

  Июль 24, 2016 at 9:26 пп

  йой….Кукуруза рахує бабло а Горіцин має всі шанси піти на нари 🙂 бо всі знають що фірма Кукурузи ,а Олежка зіц-прєдсєдатєль,який ставив підписи,….ну походу пора Олежці вчити шансон 🙂

 4. зае....ло

  Июль 26, 2016 at 2:13 пп

  Как то вы все упрощаете!в ОПГ коей и является группа РЫГОтоварищей во главе с кукурузой, да да именно с кукурузой а не дромашко все ее члены и членчики имеют свой интерес в виде материальной и «моральной» заинтересованности, и сидеть или лучше висеть должны все члены рыгОПГ!разворовывающие наши деньги из бюджета и разорившие наш город путем разорения ВСЕХ предприятий и предпринимателей города!!!!!!!!!!!!!!

 5. ростик

  Июль 28, 2016 at 8:54 дп

  Ненадо наговаривать на Горицына и Кукурузу они многое сделали для нашего города а что сделали вы для того чтобы город стал лучше????????

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт защищен reCAPTCHA и применяются Политика конфиденциальности и Условия обслуживания Google.

Самое комментируемое

To Top