Новости 25 августа 2016

Розформоване Деканоїдзе відділення поліції на Миколаївщині очолить патрульний

Кривоозерське відділення поліції повністю оновлять після трагічного вбивства, до якого причетні правоохоронці.

Голова Нацполіції України Хатія Деканоїдзе призначила нового начальника відділення поліції у Кривому Озері, де відбулося резонансне вбивство місцевого жителя Олександра Цукермана. Новим головою відділу став патрульний поліцейський Олександр Горпинич. Про це Деканоїдзе написала у «Фейсбуці«, повідомляє Depo.Миколаїв.

Деканоїдзе з ранку перебуває у Кривому Озері, де ще з вчора працює група з апарату НПУ. Вона приносить співчуття рідним і близьким Олександра Цукермана, який став жертвою кривоозерських поліцейських. «Сьогодні постараюся зустрітися з рідними, щоб висловити співчуття особисто. Я даю слово, що завершити слідство і покарати винних — єдина позиція НПУ, ГПУ і МВС, ніхто не буде прикривати своїх. Розраховуємо, що суд прийме відповідне рішення», — пише Деканоїдзе.

Всі відділення поліції у Кривому Озері розформовано, наказ про це підписаний. Очолить його патрульнйи поліцейський: «Керівником відділення буде патрульний поліцейський, командир роти з Миколаєва — Олександр Горпинич», — відкриває ім’я голова нацполіції.

Вона також додала, що також сьогодні буде змінений керівний склад Миколаївської області. Наразі в Криве Озеро відправили посилення працюють з Миколаєва, Херсона, Одеси, які контролюватимуть громадський порядок і будівлю поліції.

12346461_1097707986928812_9089165711044461849_n

На цьому фото Олександр Горпинич разом зі скандальним волонтером Миколою Дадеу (Дадец), який майже два місяці тому був затриманий за крадіжку волонтерських грошей. Крім того, має 4 судимості за шахрайство і умовні терміни.

5 Комментариев

 1. Наталья Топчий

  Август 25, 2016 at 7:28 пп

  Шило на мыло! Толку от этого любителя селфи?

 2. Катя Кульчицкая

  Август 25, 2016 at 7:29 пп

  Будет теперь с коровами Кривоозерскими селфиться! В Николаеве вздохнули с облегчением когда узнали что его туда выдворили с города.
  Искренне сочувствуем жителям района. С таким начальником и преступников не надо!

  • Житель района

   Август 25, 2016 at 9:07 пп

   Хуже чем было уже наверное некуда.

 3. горожанин

  Август 26, 2016 at 8:15 пп

  новый клоун и придурок. раскрываемости и так нет, теперь еще меньше станет.

 4. ДеНеДе

  Август 28, 2016 at 8:47 пп

  Виходячи з показаних фоток шеріф — новило видать іще та кадра.
  Сучасна, оптимістична. Із зв’язками чи з зав’язками з «авторітетними» людями.
  Дійсно повезло Кривоозерянам.
  Одного з тих кого по ділу цукермановому вже повязали це здається Ляхвацького як це по тілівізору показували вже в Криве Озеро з Первомайської міліції також направляли.Мабуть на ісправлєніе.
  І нічого дивного у особах міліцейських і не може бути, бо ніхто тих людей у міліцію чи поліцію за моральними якостями й не підбирає.
  Та й хто туди нормальний піде служити коли там зарплатня, пенсія вистачить ледь на півмісяця на харчі, квартир не виділяють, технікою не наділяють.
  Хто наглішчий той там у мілійції у почьоті, а якщо ще з боків вміє прихапати та з начальством поділитись той взагалі по службі швидше просовується.
  Хто більш-менш порядний той є білою вороною.
  Тих у столицях новіх патрульних понабирали платять їм простим рядовим бешені гроші а наша периферія міліцейська копійки отримує.
  Хто ж буде працювати.
  Одних заатестували під гребінку, інші самі пішли хто куди.
  Он же в газеті було що з 26 шести участкових залишили на город і район Первомайський аж 11 міліціонерів. Та їм би хоч би велсіпеди дали. А слєдователів взагалі мабуть не залишилось. Скоро прямо з нашого юридичного коледжу будуть набирати.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top