Новости

Розформоване Деканоїдзе відділення поліції на Миколаївщині очолить патрульний

3.8K

Кривоозерське відділення поліції повністю оновлять після трагічного вбивства, до якого причетні правоохоронці.

Голова Нацполіції України Хатія Деканоїдзе призначила нового начальника відділення поліції у Кривому Озері, де відбулося резонансне вбивство місцевого жителя Олександра Цукермана. Новим головою відділу став патрульний поліцейський Олександр Горпинич. Про це Деканоїдзе написала у «Фейсбуці«, повідомляє Depo.Миколаїв.

Деканоїдзе з ранку перебуває у Кривому Озері, де ще з вчора працює група з апарату НПУ. Вона приносить співчуття рідним і близьким Олександра Цукермана, який став жертвою кривоозерських поліцейських. «Сьогодні постараюся зустрітися з рідними, щоб висловити співчуття особисто. Я даю слово, що завершити слідство і покарати винних — єдина позиція НПУ, ГПУ і МВС, ніхто не буде прикривати своїх. Розраховуємо, що суд прийме відповідне рішення», — пише Деканоїдзе.

Всі відділення поліції у Кривому Озері розформовано, наказ про це підписаний. Очолить його патрульнйи поліцейський: «Керівником відділення буде патрульний поліцейський, командир роти з Миколаєва — Олександр Горпинич», — відкриває ім’я голова нацполіції.

Вона також додала, що також сьогодні буде змінений керівний склад Миколаївської області. Наразі в Криве Озеро відправили посилення працюють з Миколаєва, Херсона, Одеси, які контролюватимуть громадський порядок і будівлю поліції.

12346461_1097707986928812_9089165711044461849_n

На цьому фото Олександр Горпинич разом зі скандальним волонтером Миколою Дадеу (Дадец), який майже два місяці тому був затриманий за крадіжку волонтерських грошей. Крім того, має 4 судимості за шахрайство і умовні терміни.

Комментарии

комментарии

Новости Первомайска