Новости 26 августа 2016

В Первомайському районі директор ринку «Орлик» хоче продати КП та залишити людей без роботи

Депутати Первомайської районної ради від партії БПП «Солідарність» зазначили свою тверду позицію стосовно подальшої долі КП «Орлик» на території Грушівської сільради, більш відомого  серед місцевих мешканців як Коротченський ринок: директор підприємства Валерій Маняк після черги корупційних скандалів має залишити свою посаду, а ринок має продовжити існувати.

Про це розповіла депутат Первомайської районної ради від фракції БПП «Солідарність» Лариса Позняк.

Конфлікт навколо КП «Орлик» розвертається вже не перший рік. Так званий Коротченський ринок в селі Грушівка Первомайського району є фактично головним джерелом прибутку місцевих мешканців: багато років селяни та фермери живуть саме за рахунок реалізації свого продукту на цьому ринку.

За словами депутата Лариси Позняк, директор комунального підприємства Валерій Маняк вчинив ряд серйозних правопорушень та зловживань, до того ж вже має дві судимості.

Справа в тому, що сьогодні зацікавлені кола намагаються продати ринок на аукціоні, і він вже навіть виставлений на торги. Більше того, за окремою інформацією кошти за ринок вже були внесені. А, між іншим, так званий Коротченський ринок є, по суті, єдиним основним джерелом прибутку місцевих мешканців – без ринку село Грушівка може просто не вижити. Нинішній директор КП «Орлик» Валерій Маняк неодноразово перевищував повноваження, використовуючи своє положення у власних цілях. Так, наприклад, головним бухгалтером Маняк призначив свою дружину. Він побудував на території ринку кафе, яке отримує електроенергію, газове постачання та воду, проте жодного лічильника в приміщенні немає. Електроенергію кафе отримує за рахунок трансформатора, кошти на який здавали усі підприємці, що працюють на ринку, проте пізніше Маняк переоформив документи на трансформатор на себе, як на фізичну особу. До того ж ми дізналися, що директор ринку раніше вже був двічі судимий: за перевищення службових повноважень та отримання хабара. На це є необхідні документи, – розповіла депутат.

Проти свавілля директора КП виступили місцеві жителі: фермери, підприємці – ті, хто кожного дня працює на ринку, щоб заробити грошей на життя. Вони вимагають зберегти ринок та зняти скандального директора з його посади.

На останній сесії сільської ради депутатами було прийняте рішення звільнити Валерія Маняка від виконання обов’язків директора КП «Орлик» на той час, поки з’ясовуються подробиці скандалу та вивчається інформація про зловживання та правопорушення.

-Проте Маняк і сьогодні продовжує займати свою посаду, – констатує Лариса Позняк.

Громада села Грушівка Первомайського району буде наполягати на подальшому відстороненні Валерія Маняка з посади директора КП «Орлик».

8 Комментариев

 1. Калян

  Август 27, 2016 at 7:39 пп

  Не меліть дурниць.
  Валерій Дмитрович усього навсього — директор, а не власник цього КП «Орлик-базар».
  Власником же мабуть є місцевий орган самопорядкування.
  Отже мабуть — це Грушівська сільрада.
  А Валеру просто попросять з роботи.
  Ну перевірку по його діяльності якусь мо’ влаштують. Мо’ щось і накопають.
  Зара треба ж демонструвати рухи влади, що начебто проводяться заходи з наведення порядку та національно-капіталістичної соц(авт. мається на увазі соціальної) законності.
  Такі собі подихи сучасного часу, наразі.

 2. Патріот

  Август 28, 2016 at 1:46 пп

  Ця Познячка хамка і брехуха, шахрайка, яка возила допомогу не тільки d АТJ, але в ДНР та ЛНР куди їхній головний начальник вивозив вбивць із Майдану- ментів, які вбивали беззахисних людей. А до грушівської громади, окрім поборів та пліток відношення не має, але хоче на Грушівський ринок посадити свою людину, яка буде заробляти на наступні і дуже скорі вибори. Геть брехунів, пліткарів та Познячку яка не є депутатом Первомайської районної ради. Знову бреше цей сайт!!!

 3. Ромчик

  Август 28, 2016 at 5:14 пп

  Незнаю кто такая Поздняк Л.,но Маняк Валера вор и брехло.Все нажитое Валерой украденные чужые денги.

  • Первомайчанин

   Август 29, 2016 at 3:25 пп

   А де ви бачили хоч одного директора базару та й не вора? От якому ще вору потрібен цей базар

 4. Сотки

  Август 28, 2016 at 5:17 пп

  Место маняка в тюрме!

  • Патріот

   Август 29, 2016 at 3:24 пп

   І не тільки Маняка а й Позняк та її покровителів із БПП

 5. Сотки

  Август 30, 2016 at 2:35 дп

  Позняк Л.з якої партії?

  • сосед

   Сентябрь 1, 2016 at 2:41 пп

   из БПП конечно Сейчас все рейдеры из этой партии им все позволено

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Самое комментируемое

To Top