Новости

Нардеп Савченко стал победителем в конкурсе на должность губернатора Николаевщины

1.2K

Победителем конкурса на должность николаевского губернатора стал Алексей Савченко. Об этом на своей странице в соцсети Facebook сообщил журналист Андрей Сенченко.

По его словам, Савченко победил с внушительным отрывом. Также он отмечает, что на втором месте, по результатам конкурса, оказался  Артем Ващиленко.

«Ну что же, ожидаем итогового протокола от Комиссия по вопросам высшего корпуса государственной службы с итоговыми цифрами, а дальше спецпроверки, согласование на заседании Кабмина и Указ президента для победителя и постановка в реестр для претендента, занявшего второе место», — отмечает он.

В то же время по информации интернет-издания «Новости-N» по итогам конкурса Савченко набрал 14,88 балла, далеко опередив всех конкурентов. Общие результаты шестерки претендентов, по данным комиссии, следующие:

Алексей Савченко               — 14,88
Артем Ващиленко               — 11,35
Алексей Мирошниченко   — 10,68
Руслан Панчишин                —  8,04
Олег Джеджулай                  — 6,93
Кирилл Горбуров                  — 6,70

1 Комментарий

 1. Дермографичка

  Сентябрь 14, 2016 at 6:56 пп

  В Інтернеті є відео з записом співу цього переможця адмінперегонів.
  За співом — далеко не талант.
  Навіть не Скрипка, який хоч не талант у співах, але разом із пританцьовуванням веселить трохи публіку.
  Через це, мауть, критерієм обрання переможцем був явно не співочий талант.
  Але який же тоді?
  За якими показниками ті переможні 14,88 балів набирались не зрозуміло.
  Якось була пора тандемного керування Миколаївською губернією «О.М.Гаркуша — М.П.Круглов», який був «ех..вект» від того керування згадуєтся зі смутком.
  Який буде з цим переможецем на тлі загального стану Країни в економіці, суспільстві, побуті та ще й війнобійницьку пору, лише залишається «контра спєм сперо», бо «дум спіро — сперо» як «почалось» та й так і завершилось, не розпочавшись, ще у пору 1991 — 1998 р.р.
  Старе все зруйнували, розікрали, розвалили.
  Нового не створили, не побудували.
  За принципом, а після нас хоч і Всесвітній потоп.
  «Герої» тих перебудовно-розбудовних часів пристосувались собі хто як — хто порозбігався,(втік), хто спокійнісінько нежебрацьку пенсійку державну отримує за «особливі заслуги», діточок, онуків у закордонні краї на науку та помешкання повідправляли.
  Нове покоління, у т.ч. й «переможців конкурсів» на своєму народі продовжують екскриментувати від Майдауну до Майдауну зі створенням після них своїх «майданатів чи майданстанів», приправляючи свої екскрименти обіцянками, проектами, грандіозними планами, поетапним «пакращенням» життя та розвитку людей.
  Єдине досягнення — зменшення народу в країні — із 52,8 млн. залишилось щось біля 42,8.
  Але й то позитив — менше народу — менше бухтять.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска