Новости

В Первомайске правоохранители задержали чиновницу на взятке в 25 000 гривен

3.9K

Вчера, 14 сентября, сотрудники прокуратуры и полиции в Первомайске при получении взятки в размере 25 тысяч гривен задержали начальницу управления коммунальной собственности и земельных отношений управления градостроительства и архитектуры Первомайского городского совета.

Об этом сообщили в прокуратуре Николаевской области.

«Установлено, что женщина требовала от субъекта предпринимательской деятельности неправомерное вознаграждение за содействие в приватизации путем выкупа нежилого помещения, находящегося в коммунальной собственности Первомайского городского совета», — рассказали в прокуратуре.

Сейчас досудебное расследование продолжается, денежные средства изъяты, проводятся неотложные первоочередные следственные действия.

Стоит отметить, что в социальных сетях разгорелась не маленькая дискуссия относительно того, кто брал взятку итд. Среди комментариев были и те, которые заслуживают внимания не только читателей нашего сайта а и внимания правоохранительных органов.

Например как этот комментарий:

1

8 Комментариев

 1. Прорабка

  Сентябрь 15, 2016 at 7:20 пп

  От тепер і понятно чого і як розпродувались нормальні зданія колишньої Гілеї на поселку Сахарний завод в яких могли б розміститись десятки сімей безквартирних.
  А так продали на розборку за копійки та скупщики заробили навар на тесаній цеглі та інших матеріалах розібраних адміністраційних, гуртожиткових та господарських спорудах.
  Скупщики за отчищення цегли від залишків цементного розчину пацанам платили по 25 копійок за цеглину, а продавали по 1,70 та 2,00 грн. за 1 шт.цегли.
  Метал попутний взагалі забирали безплатно.
  Заводчани місцеві кажуть набили ці дєятелі купи й битой цегли і уламків інших матеріалів та й кинули все на руїнах і в них зараз бурьяни порозводились та дикі собаки й коти.
  А міській ради з такими от чиновниками все виходить до с…ки. Їм аби лише щось у пакунку заносили деятелі перед вирішеннями таких от питань.
  Правда кажуть що приїджав місцевий депутат який обіщав розібратись з бардаком та допомогти зберегти місцевий Будинок культури, до якого вже також спритні пакунконосики добираються.

  • unknown

   Сентябрь 15, 2016 at 10:18 пп

   ДЛЯ ПРОРАБКИ… ти тут такі умняки ліпиш. Що не знаєш хто кришував розборку цих будинків Гілеї? чого гониш на дромашко? чи язик в сраку засунула? Дромашко ніхто й не питав, а поставили її перед фактом, а зараз на неї справи заводять, всіх собак вішають — ті хто завод розбирав.

   • Прабабка

    Сентябрь 17, 2016 at 2:27 пп

    Хто те все Гілеєвське продавав, хто кришував, повинні були знати мєстна влада, а першою її міськаГолова, бо на то вона й влада яка повинна знати та наглядати за тим шо діється на території міста.
    Для цього у неї єсть правові різні і наглядаючі органи.
    Міліція, прокурори, налогові робітники, працівники різних ісполкомовськіх служб.
    Але пані Мерша забила на все це великий кілок і лише мовчки спостерігала за усім тим бардаком і не тільки на сазхаводі, а і взагалі у місті.
    По всьому місту водоканальскі начальники труби повикопували а по сахзаводу то взагалі тисячі тон трубометалів повикопували, а де гроші з того металобрухту.
    Чи може ті брухти трубові хтось важив та учитував та у касу гроші вносив.
    Просто копали й розкрадали.
    А Дромашку не перед фактом поставили а просто поставили в певні умови раз її це все бардакотворіння не інтересувало.
    А от в які умови її і хто ставив то таки так повинні розібратись розслідувачі з протикорупційних служб.
    Якщо у древніх римлян відбувалась якась неправильна та злочинна хреновина і якимось розслідувачам держави надавалось поручення розібратись хто у тому винен, то такий розслідувач зразу задавався питанням — а кому це було вигідно.
    У наших ділах те все бардакотворіння було вигідне тим творителям хто від того що творив мав доход, а тим хто закривав очі на все те — було вигідно бо від того доходу перепадала якась відкатка.

  • Розчарований

   Сентябрь 16, 2016 at 7:51 дп

   Свідерко — розумнахабарниця. Вона ділиться із першими особами. Кукуруза- не прсто нахабний збирач подані, а людина яка зі своїм водієм фінансував та провозив у Київ вбивць майданівців. Створював провокації в місті. Як він пройшов очищення влади. Це жах, місто прогнило наскрізь в одмиванні та деградації керівництва . Цк стосується і району. Верхушка гребе собі- всі інші ледь жевріють. Правоохоронних органів немає ніде.

 2. Бандера

  Сентябрь 16, 2016 at 5:01 пп

  ну шо Шурко почав так сказати список новітніх змін ,ця підхватила,сподіваємось що не остання сволота яку посадять,…Дромашко Кукуруза Свідерко і інші приготуватись,камери чекають…хоча я б з більшим задоволенням повішав всю цю ригівську шоблу перед виконкомом…..

  • Иван

   Сентябрь 17, 2016 at 9:02 дп

   «Шурко почав…»?????, может вы его в камере видели? Он спокойно катается по городу.

 3. Первомаец

  Сентябрь 18, 2016 at 10:34 дп

  Што вы говорите за город. вы посмотрите в районе! Ети Бонды и руководители по кадрах берут не только взятки а весь бюджет проедают вдвоем. украли наши оздоровительные и отправляют за свой счет. люди бесправные и напуганные как выживать одиноким матерям которые на должности главных специалистов получили только часть денег за август а теперь должны идти за свой счет бонд же выгребает всю казну и продает награбленные земельные участки Когда будет справедливость. миша а ты куда смотришь или ты в доле говорил порядок наведешь а теперь устраиваешь своих людей лучше подумай с кем ты останешься

 4. Мамаше

  Сентябрь 18, 2016 at 10:54 дп

  О каких кадрах в районе вы говорите мамаша тут всех все устраивает — чем больше декретчиков тем больше денег Холодный расчет и прагматизм а этот Боннд земельку распрадает Дромашко под гараж не дали а эттот нагреб себе немеряно а ветераны стоят в очереди И кто там кадрами занимается случайно не рыговка Слобожанська — от кому везет так это ей вместе с сережей себя не обижаеи. так что мамаша спите спокойно за свой счет пока молчишь- хоть на работе останешься

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска