Новости

Корнацький не голосував проти виборів в окупованому Криму, але зареєстрував там підприємство – Вадим Підберезняк

1.5K

В ранковому ефірі телеканалу «112» депутат «Народного фронту» Вадим Підберезняк обговорював з ведучими у студії ситуацію навколо проведення виборів у Держдуму Росії на окупованих українських територіях, про війну взагалі та можливості народних депутатів впливати на ці процеси. Торкнулися питання так званої п’ятої колони у Верховній Раді та органах влади України.

Ведучий у студії припустив, що в силах народних обранців багато можливостей, щоб змінити ситуацію в країні, зокрема у прифронтовій зоні. Вадим Підберезняк висловив своє бачення цього.

«Я дивився і в очі дітям, і ми допомагали місцевим жителям. І, місцевим жителям, м’яко кажучи не радісно жити в таких умовах. І нікому б не було радісно. І якщо б не допомога багатьох наших волонтерів… на тому етапі. Я почав їздити до прифронтової зони і до фронтової зони з самого початку, з чотирнадцятого року. Тому, на своїй шкурі відчув, що це таке. І допомагали і хлопцям, і бійцям, і місцевим», — сказав Вадим Підберезняк та підкреслив, що завдань і проблем у зв’язку із цим в нас дуже багато.

Разом з тим, він наголосив,  що основною проблемою є так звана п’ята колона:

«Давайте не будемо забувати про те, що в нас існує своя, так би мовити, п’ята колона. Давайте подивимось на те – хто і як проголосував за цю постанову! Якою ми не визнали легітимність Державної думи. Були такі народні обранці, навіть з більшості, які збігли перед голосуванням, — сказав Вадим Підберезняк та додав, — Можу навести приклад тої людини, яку я знаю, і знаю деяку підноготну. Пан Корнацький: який збіг, який має підприємства в Російській Федерації, який в п’ятнадцятому році, вже в окупованому Криму, на своїх найближчих родичів зареєстрував підприємство. Чому ці люди не підтримують таку постанову?! Я розумію – є бізнес інтереси, і там ще багато чого є».

Вадим Підберезняк підкреслив, що ситуація з паном Корнацьким – це не стільки запитання до народних депутатів, скільки запитання до силовиків. На його думку, Корнацького та подібних депутатів варто ретельно перевірити та визначити справжню позицію цих людей.

Також в студії обговорили проблеми вимушених поселенців, проблеми з допомогою їм та несистемності цієї допомоги.

3 Комментариев

 1. Андрей

  Сентябрь 22, 2016 at 12:41 пп

  Вадька секонд-хенд отрабатывает лавэ.

 2. Тимоха

  Сентябрь 22, 2016 at 1:52 пп

  Нечего удивительного.
  А.Корнацкий сельхоз(и наверное не только) бизнес-мэн.
  И это в первую очередь.
  В политику он, у депутаты, пошел тоже как бизнес, снова, мэн, чтобы легче было бизнесовать.
  И в этом тоже нет ничего удивительного потому, что там таких бабло-мэнов почти 450 чэлов в том органе самовседержавия.
  Даже Мишко Гагарилюк и тот в том же числе.
  Вот закончит вечернюю школу, купит диплом и станет «полный наконец» как писал один оккупант поэт арапского происхождения 19 века.

 3. горожанин

  Сентябрь 23, 2016 at 12:35 пп

  не являюсь сторонником корнацкого,но помоему это личное дело каждого депутата как ему голосовать, на то и свобода слова, хотя в Украине ее с каждым днем все меньше. к тому же то что они там наголосовали в раде в России до лампочки, равносильно тому что папуасы где то в эфиопии проголосуют что они не признают выборы скажем у нас в Украине. а Корнацкий всегда держит нос поветру и знает почему он не проголосовал, наверно вкурсе что Европа и Америка Украину сливает, да и многие жители наверно тоже.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Новости Первомайска